Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie cos 'nowego' w prasie growej. Gramy! padlo (o ile sie nie myle), Neo padlo. Dobrze bedzie poczytac cos innego niz tylko PSXe. Pierwszy numer tylko przekartkowalem na szybko po pracy  - zapodowiada sie ciekawie. Zawartosci bez przeczytania jeszcze dokladnie nie ocenie ale + za jakosc stron i okladki.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Fakt, reklam dużo, 13 stron(nie liczę okladkowch), czyli zachodni standard. Recenzji jest niewiele, skupiają się raczej na gierkach które podpasowały autorom( jak to po starej gwardii sekretowej można się spodziewać, głównie przygodówki, za co +)bez spoglądania na gierki głównego nurtu(kolejny +). Minus za samą treść, ale trudno o dobrą analizę na jednej stronie. Puki co przeczytałem tylko felieton Borka... i jestem zadowolony, serio. Facet rozumie idee felietonu i odpowiada prawym sierpowym na moje zarzuty w stronę twórczości z Extrima. Wielgachny +. Czytałem jeszcze tylko tekst o Knight Lore, raczej niespotykany u konkurencji sposób pisania o starych gierkach. Widać, że autor serio zafascynowany jest tematem i nie ogranicza się do ciekawostek produkcyjnych. Na razie jest git.

Odnośnik do komentarza

Lałem z tekstu Borka dość mocno. Krupik też ma ciekawy felieton. Chyba się rozwiedli, ale nazwisko zostawiła :O


Reto dobre, mocniej w temat powinni isc na rzecz bieżących rzeczy.

Dzis będę mial ta limitke, bo kurier awizo zostawił. Z tego co czytałem to chyba tylko nazwiska wspierających + plus niewiadomoco.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie wie bo ci co wsparli jeszcze nic nie dostali (tzn. przynajmniej ci z foruma).

 

Do mnie wczoraj paczka doszła. Limitka z podpisem Micza, koszulka + kufel na piwo (całkiem niezły IMHO). 

 

Dodatkowe strony to Hall Of Fame. Tyle zauważyłem, bo limitkę schowałem i czytam zwykłą wersję. 

 

Swoją drogą oryginalna okładka gniecie jaja: 

 

jYWLFO3.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dałbym 20 zł żeby w PSX Extreme pisali z sensem, a nie przez pryzmat reklamodawców ;)

 

SS świetnie wydany. Jakość naprawdę bardzo dobra. Zaraz się zobaczy jak z jakością tekstów chociaż recenzji nie da się ocenić, bo z tego co przejrzałem, to ich praktycznie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z recenzji to jakies early accessy i carter jeno. No i nie ma ocen.

 

I chwała im za to :)

 

Mam takie przemyślenia, jeszcze przed lekturą, czy zespół redakcyjny ma w ogóle kwalifikacje do pisania recenzji dzisiejszych gier, w sensie: czy przez ostatnią dekadę byli aktywnymi graczami? Bo jeśli nie, to może być srogo :P

Odnośnik do komentarza

@Don

Swieza krew w SS, z tego co mozna bylo wyczytac na polaku, ma. Starsi? Nie sadze. Na pewno nie w takim spektrum przez jakie dzis postrzegamy recenzentow (znaja 120 systemow walki w RPG i potrafia czesac 10stringowe comba w tekkenie). Dla wielu ze starszyzny czas growy zatrzymal sie albo w latach 90., albo w danym gatunku (z tego co Michaelis donosi, pzygodowkowym) albo na jednej platformie czyli PC.

Jednak patrzac po ilosci recek, to chyba nie bedzie clue nowego SS i nie beda konczyc GTA6 w 2 dni byle do druku trafilo a na okladke "zes.ralismy sie ale zdazylismy".

 

 

@Teka

to zawsze byla gazeta dla blachar, konsole mialy swoje kaciki. Czy to sie zmieni? Nie mam pojecia.

Odnośnik do komentarza

 

Nikt nie wie bo ci co wsparli jeszcze nic nie dostali (tzn. przynajmniej ci z foruma).

 

 

Do mnie wczoraj paczka doszła. Limitka z podpisem Micza, koszulka + kufel na piwo (całkiem niezły IMHO). 

 

Dodatkowe strony to Hall Of Fame. Tyle zauważyłem, bo limitkę schowałem i czytam zwykłą wersję. 

 

Swoją drogą oryginalna okładka gniecie jaja: 

 

jYWLFO3.jpg

 

o jeezzzzzuuuussss. dygnął. jeśli nie znajdę w sklepach, bez oporów zamówię archiwalny.

mam cichą nadzieję że kolejne numery dostaną ten limitowany wzór oklaski w standardzie. btw pismo po reaktywacji jest tylko o grach na pc? w późniejszych numerach z lat 90' kącik o psx/saturn/n64 wprawdzie mieliśmy.

Odnośnik do komentarza

@Mejm: no ja wiem. ale jednak oczekiwałem, że w 2014 jak wchodzisz z pismem to jednak warto byłoby zająć się rynkiem kompleksowo. to były moje dwie obawy wobec nowego SS:

 

-zbytnia skoncentrowanie się na rynku PC

-oderwanie od rzeczywistości/nostalgiczność połowy ekipy (już na początku część z nich przyznawała, że nie są aktywnymi graczami)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...