Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, jak kolejne pokolenia beda takie jak bluberowe "mamy wyje.bane na przeszlosc" to na starosc zostanie ci jeno forum i premium memberzy ;(

 

trochę archeolog ze mnie ale czy implikujesz, że nie szanuje growych korzeni?

 

108, wersja kolekcjonerska. Zwykła chyba 100. Nie wiadomo co w numerze bedzie

To nie tylko będą się różnić okładką? :(

 

 

DLC dla preoderów nawet do żurnalismu się dostały ;/

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, to ukłon w stonę tych, którym najbardziej zależało na powrocie, dzięki nim dostaniemy SS w formie papierowej, co 2 miechy i w bardzo przyzwoitej cenie. 8 stron w ramach podziękowania nikogo nie powinno piec, zwłaszcza, że Michau jest fajnym kolegą i jak wyślesz mu skana SS i paragon zakupu, to dostaniesz skana z tych 8 stron.

Odnośnik do komentarza

 

No nie wiem, jak kolejne pokolenia beda takie jak bluberowe "mamy wyje.bane na przeszlosc" to na starosc zostanie ci jeno forum i premium memberzy ;(

 

trochę archeolog ze mnie ale czy implikujesz, że nie szanuje growych korzeni?

 

Nie pamietam co mialem na mysli ale chyba korzenie muzyczne.

 

 

Na forumss.pl jest kilka "wyciekow" i informacji z tej fejsbukowej grupy. Nie trzeba sie logowac.

Kto to jest ten po prawej?

 

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza

Szczerze Figar to ja sie juz pogubilem, ale na to wyglada, ze tak, bedzie inna niz ta tutaj.

To co wkleilem to kolekcjonerka, w kioskach bedzie inna. Chyba niestety :(

 

A na okładce jest Ethan Carter. Po forum widac, ze bedzie manga room, kombat korner, supery. Ciekawe jak to przetrwalo probe czasu.

Odnośnik do komentarza

 

Służba nie drużba... właśnie skończyliśmy Wielkie Podpisywanie. Za kilka godzin rusza Wielkie Pakowanie.

Podpisane zostało 1.200 sztuk numeru + 50 kompendiów. Reszta egzemplarzy pójdzie czysta.

Kilka słów ogólnego komentarza - Łapusz (mam nadzieję, że mi głowy nie urwie jak to napiszę) wygląda jak brat bliźniak kapitana Jean-Luc Picarda, którego widać na flipperze w tle - to tłumaczy jego nietypowe cechy - Łapusz jest z kosmosu Ja z Miczem w szampańskich nastrojach chłoniemy zapach farby drukarskiej, zza pleców wystaje stosik nowiutkich mimo, że oryginalnych Kompendiów. A potem to już była mrówcza praca w pełnym skupieniu, czego owoc widać pod ścianą

Skoro na zdjęciach widać to nie ma co ukrywać - bodajże Rolling Stones mieli stół do bilarda w studio, a my mamy kilka flipperów... dokładnie to Łapusz je ma ale nie jest sknera i daje się pobawić

PS. Podpisując się zwyczajowo dodaję rok i w 3-4 przypadkach z rozpędu przestawiłem 2014 na 2041 i tak to zostało - to będą najrzadsze z najrzadszych sztuk, coś jak znaczek z defektem, po latach wart majątek

10417018_722683861118384_47714160729817710357818_722683934451710_728850580341649

10636047_722683997785037_5626174928925281525670_722684104451693_1874036440737063

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...