Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

U szczytu popularności, to nakład CDA zbliżał się do 200tys., SS też mógł się pochwalić ponad stutysięcznym nakładem. Nie wiem jak liczny jest obecnie target SS, ale skoro projekt wsparło blisko 4000 osób, to spokojnie zakładam, że sprzedaż (przynajmniej pierwszego numeru) na poziomie 3x tej liczby, to takie minimum, więc nakład musi wynosić te 20 tysięcy.

Nakład SSa to 50k

Odważnie, ale po kioskach widać, że się sprzedaje ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

U szczytu popularności, to nakład CDA zbliżał się do 200tys., SS też mógł się pochwalić ponad stutysięcznym nakładem. Nie wiem jak liczny jest obecnie target SS, ale skoro projekt wsparło blisko 4000 osób, to spokojnie zakładam, że sprzedaż (przynajmniej pierwszego numeru) na poziomie 3x tej liczby, to takie minimum, więc nakład musi wynosić te 20 tysięcy.

Nakład SSa to 50k

Odważnie, ale po kioskach widać, że się sprzedaje ;)

 

 

O żesz w mordkę :P W największych miastach może schodzić szybciej, jednak gazeta raczej nie jest dystrybuowana po samych metropoliach. Jednak jak większość zejdzie to będzie szoker. 

Odnośnik do komentarza

 

 

U szczytu popularności, to nakład CDA zbliżał się do 200tys., SS też mógł się pochwalić ponad stutysięcznym nakładem. Nie wiem jak liczny jest obecnie target SS, ale skoro projekt wsparło blisko 4000 osób, to spokojnie zakładam, że sprzedaż (przynajmniej pierwszego numeru) na poziomie 3x tej liczby, to takie minimum, więc nakład musi wynosić te 20 tysięcy.

Nakład SSa to 50k

Odważnie, ale po kioskach widać, że się sprzedaje ;)

 

 

O żesz w mordkę :P W największych miastach może schodzić szybciej, jednak gazeta raczej nie jest dystrybuowana po samych metropoliach. Jednak jak większość zejdzie to będzie szoker. 

 

No widzisz, malkontencie internetowy?

Odnośnik do komentarza

Czytam opinie i niektóre są dla mnie co najmniej dziwne, bo nie wiem do czego ludzie poziom tekstów (uogólniając) porównują.

Mamy 3 magazyny na rynku. CDA? Po za mmorpg to chyba na niczym się nie znają i piszą jak potłuczeni. PE. Komondo, ktory ocenia gierki nie konczac ich. Soq piszacy bzdury. Same pionki z forumka, ktory maja wplyw na moj wybor gierki jak winner. Blogi? Portale? błagam. Tłumaczony eurogamer jest git.

A w tajnej grupie piszą CDA lepsze, PE lepsze. Ku.rwa co się dzieje xd

Odnośnik do komentarza

Mnie ciekawi jak będzie z terminowością kolejnych numerów. Czy to będzie działać jak w szwajcarskim zegarku. Tutaj trzeba pochwalić PE - zawsze Perez wrzuca zapowiedź, podaje datę i jest elegancko. A takie Gramy! to zawsze mnie stresuje - nigdy nie wiem czy w ogóle będzie kolejny numer :) Co do hejtów to nie ma o czym gadać. To zresztą działa tak że zadowolony czytelnik siedzi cicho, najbardziej są widoczni krzykacze.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Czytam opinie i niektóre są dla mnie co najmniej dziwne, bo nie wiem do czego ludzie poziom tekstów (uogólniając) porównują.

Mamy 3 magazyny na rynku. CDA? Po za mmorpg to chyba na niczym się nie znają i piszą jak potłuczeni. PE. Komondo, ktory ocenia gierki nie konczac ich. Soq piszacy bzdury. Same pionki z forumka, ktory maja wplyw na moj wybor gierki jak winner. Blogi? Portale? błagam. Tłumaczony eurogamer jest git.

A w tajnej grupie piszą CDA lepsze, PE lepsze. Ku.rwa co się dzieje xd

 

Jak zaczną pisać na garnuszku EA i Sony to lemingi będą zadowolone. Ręce opadają.

Odnośnik do komentarza

W tajnej grupie nawet Chmielarz wypowiedział się. Oczywiście ostro skrytykował SS tekstami w stylu, że po 15. stronie chciał pismo wyrzucić do kosza. Redakcja mu kulturalnie odpowiedziała, że nie będzie robiła zmian po jego wypowiedzi to zrobił rage quit. Jaki ten facet to jest żal to brak mi słów xD

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Tak, niektórzy członkowie grupy sugerowali, że to taki mały rewanż za niepochlebną recenzję, ale ja tam uważam, że facet ma po prostu za duże mniemanie o sobie.

 

Ale recenzja Cartera w SS jest raczej pochlebna :P Słaba, ale pochlebna :P

 

Widzę Chmielarz zachowuje się ostatnio jakby się wczoraj urodził i nie potrafi przyjąć krytyki na klatę. jak on się uchował w tej branży to ja nie wiem.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...