Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, _Be_ napisał:

Bo to forum na który każdy może napisać? Chyba, że do jasnie pana paprykarza nie można, to przepraszam wtedy, czekam na pozwolenia w których tematach można pisać. 

No to co się ciskasz, że sobie coś napisałem?

1 minutę temu, _Be_ napisał:

Cytaty proszę bardzo raz. 

No i co z nich wynika? Gdzie to obrażanie się o DMC w tych cytatach?

2 minuty temu, _Be_ napisał:

IMO Devil to (pipi), i co mi zrobisz? :)

Nic, zlewam Twoją opinię :)

 

To jeszcze weź daj cynk, gdzie napisałem "Be to feministka". No nie mogę się tego doszukać :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Bzduras napisał:

No to co się ciskasz, że sobie coś napisałem?

Ale ty nie rozumiesz, że ja odniosłem się tylko do gierek a ty zacząłeś ad personam (tj idź zobacz czy cię nie ma w temacie netflixa, nie wcinaj się jak rozmawiają dorośli, prowo, tryhard)? Dokładnie to samo co w temacie RE 2, strasznie słaba psychika gdy tylko coś nie idzie po twojej myśli zaczynasz obrażać i wrzucać coś z dupy. Dzień za dniem dzieje się życia cud. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Rayos napisał:

 

jak najbardziej 

rayos widzisz co zrobiłeś?

 

A co gothica to lepszy gothic niż souls calibur i tekken razem wzięte :ragus: Są gusta i guściki. Gothic to specyficzna gra ale na pewno w swoim czasie była bardzo dobra. (potem przy 3 się zesrało)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, II KoBik II napisał:

jakos w życiu bie zdarza sie i nie zdarzalo zeby tyle boldupienia było o gierki, o to jaki sprzęt kto ma itd

ja mam salty znajomych, którzy przeżywają, że gram na xboxie :cool: true story 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, pajgi napisał:

Kurde, już myślałem, że rozgorzała dyskusja o możliwości zamówienia numeru specjalnego Świata Gier Komputerowych :/ Bardzo niedoceniane pisemko.

bardzo fajny numer dostałem go z wielką księgą gier. Nostalgia duża dla fana jest np świat według manjaka i inne stałe felietony. Chociaż akurat manjak zdziadział i pisze że już nie gra w gry :( Jak skończę go czytać i jeszcze koledze z pracy pozyczę to mogę ci wysłać. Np po świętach kurierem dpd.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Gothic... Do dzisiaj pamiętam ten system walki - trzymasz przycisk myszy i naciskasz klawisze na maszynie do pisania żeby uderzać albo nawet coś podnieść. PC gaming w szczytowej formie. 

 

No i dubbing jak z  jakiegoś programu do czytania. 

 

Dzisiaj gry które są duchowymi następcami gothica robią to dobrze - są tak samo drewniane i beznadziejne jak wasza gra dzieciństwa.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, pajgi napisał:

W życiu wygląda to zazwyczaj tak:

Bzduras- grałeś w DMC?

Bartek- grałem, nie jestem fanem

Bzdura- rozumiem.... ja lubię

Bartek- no spoko

 

Blanciu, ja już zamówiłem

A to nie zawiedziesz się. I daj znać po przeczytaniu jak ci się podobało.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kalel napisał:

to, tyle dobrych gier ale w (pipi)olandii dali do czasopisma  jakąś gierkę o przeciętnych wymaganiach i już się wszyscy jarają

Nie wiem jak ty ale ja tego nie miałem z gazetki jeno z pirata i w 2001 nie było drugiego takiego crpg zrobionego w trójwymiarowym świecie :lapka: Morrowind to dopiero rok pózniej. Gierka była po prostu dobra, miała swoje bolączki jak system walki czy sterowanie ale w sumie tak realnie nie mieszałbym jej z błotem, chociaż ten kult w Polsce też wydaje mi się dziwny. 

Odnośnik do komentarza

Prawda jest taka, że drewniane sterowanie przeszkadzało tylko casualom, dla których było to za trudne. :usmiech: 

 

Już pomijam fakt, że kilka lat później ci sami ludzie pewnie jarali się sotc gdzie sterowanie to jakiś nieśmieszny żart. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...