Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zrealizowane zamowienia na edycje specjalna na x360 na stronie muve, ale zadnego maila czy nr przesylki do monitorowania nie dostalem.

 

Edit; dobra mail jest - byl w spamie, ale nr przesylki i tak nie mam :)

Ja to samo. Mam nadzieje ze jutro zagram. Bo ja nie to nei wiem co zrobie :)

Też mail w spamie i tez pisze ze wysłana gierka. No nic tylko czekać na kuriera jutro !. Zamówione mam do roboty więc chyba się jutro zwolnie z powodu niesprecyzowanego bólu w klatce piersiowej. O tu szefowo tu boli bardzo dom musze do domu ! :)

Edytowane przez Nedwed183
Odnośnik do komentarza

Odwazni jestescie z tymi kurierami. Wiecie ze moze wam przyniesc jutro o 19? Jezuileczekania. Tak mi sie udzielilo ze o niczym innym nie mysle dzis. Za 12h juz bede gral. Juz mam plan ze konsola odpalona zeby nie czekac, wpadam wrzucam instalke i w trakcie delektuje sie kolekcjonerka.

Odnośnik do komentarza

 

Tak mi sie udzielilo ze o niczym innym nie mysle dzis.

 

 

Już myślałem, że to tylko ja siedze w tym dziale już 5h w pracy nie robiąc kompletnie nic poza wciskaniem klawisza F5. Sick shit.

Ja to samo, ewidentnie czuje napiecie. Juz 3 razy dzis srałem, a to zdarza sie tylko w wazne stresujaco-ekscytujace dni.
Odnośnik do komentarza

 

Bansai - już czytałem o tych paczkomatach, na każdym 3 kamery i podłączone do alarmu więc lipton. W całym kraju do teraz do żadnego się nie włamali.

 

Te kamery i alarm duzo im nie dadza jak przy takim paczkomacie bedzie stala gromada gimberow czekajaca na kod o polnocy :D . Potencjalny poslizg przy premierze takiej gry jak GTA to prawdopodobnie bedzie pierwszy znaczacy test tych urzadzen :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po powrocie jeszcze się trochę kimnąłem i śniło mi się, że stoję przy paczkomacie ale boje się odebrać gta, bo najpierw trzeba było włożyć telefon do jakiejś skrzynki, żeby został zweryfikowany, czy to aby na pewno na niego został wysłany sms. A ja się bałem tam wsadzić i miałem dylemat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...