Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a jak to jest z nocnymi premierami? Nie zamawialem pre ordera a chcialbym dzisiaj do łodzi podbic o 0.00 do empiki albo saturna, no jeszcze z tej listy co byla na forum odnosnie nocnych premier zostalo tesco extra. Da rade normalnie odebrac czy bede musial czekac albo w ogole nie dostane? :confused:

 

O 00:01 otwierają empik, wchodzisz i kupujesz (ew. przy dużej kolejce rozpychasz łokciami innych maniaków chcących nabyć swój egzemplarz). Ot cała filozofia.Tesco raczej bym odpuścił, bo pewnie będą mieli z 10 egzemplarzy. W Saturnie i Empiku powinno starczyć dla wszystkich :)

PS. Nie trzeba mieć pre ordera, to normalna sprzedaż

Edytowane przez (BaT)
Odnośnik do komentarza

kupiłem pre order dla plakatu, bo chcę sobie go w ramkę wstawić. byłem w czwartek w copernicusie i preorderów już nie mieli, więc pojechałem na starówkę. na kartce w pudełku pisali, że można odebrać tylko w miejscu zakupu, więc chyba empik w copernicusie odpada i muszę czekać godzinę dłużej :confused: ale za to wczoraj wyczaiłem, że niedaleko empiku jest szklarz od dziewiątej i może się bujnę przed dziesiątą po ramę na ten plakat :D

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

kupiłem pre order dla plakatu, bo chcę sobie go w ramkę wstawić. byłem w czwartek w copernicusie i preorderów już nie mieli, więc pojechałem na starówkę. na kartce w pudełku pisali, że można odebrać tylko w miejscu zakupu, więc chyba empik w copernicusie odpada i muszę czekać godzinę dłużej :confused: ale za to wczoraj wyczaiłem, że niedaleko empiku jest szklarz od dziewiątej i może się bujnę przed dziesiątą po ramę na ten plakat :D

ty no to wez po 10 daj mie znac czy kupiles czy nie. bo ja tez mam preorder z odbiorem w copernicusie, tyle, ze ja jakos po 14 dopiero smigne po niego.

 

najwiekszy hit bedzie jak sie okaze, ze moje zamowienie przypisane jest do konkretnego pudelka, ktore nie dotarlo a obok na polce bedzie kilkadziesiat egzemplarzy. na zlosc chyba bym naszczal na nie.

Odnośnik do komentarza

Ktoś poza empikiem z siecówek ma mieć GTA V w dniu premiery po 199zł (lub mniej;p)? Muszę mieć plan rezerwowy jak po koczowaniu przy otwarciu rano empiku okaże się że nie ma bo wszystko poszło na preordery czy coś

Zamów sobie na stronie Media Marktu, jeszcze dzisiaj cena zamówienia to właśnie 199 złotówek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam przy Factory.

 

Nie widzę innej opcji jak północ, chociaż znając te ich systemy to kilkugodzinny poślizg jest całkiem realny. Choć maile i sms powinny się wysyłać z automatu skoro jeszcze ich nie mamy - przecież pan Edziu z inpostu nie przychodzi o 6 do pracy, bierze tel w łape i OK, to czas wysyłać sesemesy..

 

Bansai - już czytałem o tych paczkomatach, na każdym 3 kamery i podłączone do alarmu więc lipton. W całym kraju do teraz do żadnego się nie włamali.

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...