Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Punkt inPost obok mojego bloku otwierają w poniedziałek o 9:00. Od 8:20 będę warował pod drzwiami. Tak będzie.

 

Moje pudełko jest około 700m od drzwi mojego mieszkania. Aż czuję jego ciepło.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Punkt inPost obok mojego bloku otwierają w poniedziałek o 9:00. Od 8:20 będę warował pod drzwiami. Tak będzie.

 

Moje pudełko jest około 700m od drzwi mojego mieszkania. Aż czuję jego ciepło.

No ja mam podobnie, ale juz moge sie w (nene)ke pocalowac bo moje gta jest juz w paczkomacie :(

Ale wiem to tylko po stronie inpost, bo jak loguje sie na paczkomaty.pl to nic tam nie ma. No mam nadzieje ze ten sms dojdzie (pipi)a ;(

Odnośnik do komentarza

Jak myślicie, warto jutro się przejechać po MM i Empikach spytać o nocną premierę? Bo chyba lista sklepów która ją ma nie jest jeszcze oficjalna i zamknięta.

 

Albo spytać czy sprzedadzą w pon tuż przed zamknięciem około 21:00 :(

 

>>Białystok

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Pisałem do Ultimy odnośnie tego czy zamówienia na ostatnią minutę dotrą na czas. Odpowiedź:

 

Witam, kopii powinno wystarczyć dla wszystkich. Starannie przygotowujemy się do poniedziałkowej wysyłki, dystrybutor poinformowany jest o ilości jaka jest nam niezbędna... magazyn będzie realizował wszystkie zamówienia, które pojawią się u nas w systemie do dzisiejszego wieczoru. Mamy więc nadzieję, że i swoją kopię otrzyma Pan we wtorek... dołożymy wszelkich starań, by tak właśnie było Pozdrawiamy

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Wlasnie nie pamietam. Ale wydaje mi sie ze tam jest opcja do wyboru nie mam kodu. Kawalek mam do paczkomatu i nie chce mi sie jechac na darmo. Jutro juz bedzie;-) obsrany jestem tylko ze kod na czas nie dojdzie i bede sie w(pipi)ial.

ty michu masz znajomosci w empiku jeszcze? pomoz mi z moim problemem.

Mam ale nie w toruniu xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...