Skocz do zawartości

pitu pitu preorderowe, nocne czuwanie przy paczkomacie, stalking kuriera


Colin

Rekomendowane odpowiedzi

Mi samochód odmówił posłuszeństwa i jutro w nocy muszę na rowerze zapierdalać po swoją kopię :)

 

mi też :/ jutro rano holuje go do warsztatu, na szczęscie brat też jest napalony na GTA i zawiezie mnie do sklepu w nocy :D

 

 

 

Ktoś jutro idzie na nocną premierę do Ultimy w Warszawie? Podejrzewam, że frekwencja może być wysoka :)

 

Ja będę ;)

 

ja też

mam nadzieje że nie bedzie ogormnego sajgonu

 

gość mówi że zaczynają sprzedawać dopiero o północy żeby paragony miały już wtorkową date, wiec przy odrobinie pecha i kolejki to może sie okazac że trzeba bedzie z godzine czekać ;/

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ktoś jutro idzie na nocną premierę do Ultimy w Warszawie? Podejrzewam, że frekwencja może być wysoka :)

 

Ja będę ;)

 

ja też

mam nadzieje że nie bedzie ogormnego sajgonu

 

gość mówi że zaczynają sprzedawać dopiero o północy żeby paragony miały już wtorkową date, wiec przy odrobinie pecha i kolejki to może sie okazac że trzeba bedzie z godzine czekać ;/

 

 

W przypadku premiery czwórki trochę ludzi było, tutaj jest stosowny film: http://www.gametrailers.com/videos/iuxe0j/premiera-gta-iv-w-sklepie-ultima-pl

Robiłem kiedyś relację z nocnej premiery AC: Brotherhood w Empiku na Marszałkowskiej i, o dziwo, też przyszło naprawdę sporo osób:

 

oqe90k4.jpg

 

Z tego wynika, że w nocy z poniedziałku na wtorek też należy spodziewać się kilkudziesięciu osób, dlatego ja przybędę chyba ok. 23:15 ;)

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem w empiku z odbiorem w salonie który ma nocną premierę, tak się składa że będę wracał do domu w nocy to po 1 byłbym na miejscu. I teraz takie pytanie czy mi wydadzą tego pre ordera już w nocy, czy muszę czekać do 18? 

Z doświadczenia wiem że Empik wysyła gry w dniu premiery (przynajmniej zazwyczaj), więc raczej by ci się nie udało wtedy dostać

Odnośnik do komentarza

Nie ma sensu, sankcje za przedpremierowa sprzedaz sa rekordowe.

 

 

Jak byłem w Media Expercie się spytac w sobote, to typ mówił że w ogóle nie mam na co liczyc, bo 100 000 baksów wynosi grzywna xD

 

Dziwna sprawa, bo taki karfur we Francji zaczął sprzedawać wczoraj

 

gltn.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Zaskoczylo bardzo mnie to zdjecie. Ac moze I ma duza baze fanow u nas, ale to bylo 3 lata temu kiedy konsolki w Polsce byly raczej w duzo gorszej sytuacji niz teraz (na pc kazdy ac wychodzi z kilkotygodniowym opoznieniem). Tlumy we wtorek moga byc naprawde konkretne, a chyba przy Wiedminie 3 to sie tam te ludziki pozabijaja (juz przy diablo 3 byli bardzo blisko).

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza

Swoją drogą dziwna sytuacja, skoro robią nocną premierę to znaczy że mają grę na stanie. Więc czemu ci którzy mają PO muszą czekać dłużej od tych którzy go nie mają? Pewnie i tak się przejdę zobaczyć.  

Bo wszystko z empik.com to osobne zamówienie, które jest wysyłane z magazynów do sklepu dopiero.

Odnośnik do komentarza

ku.rwa mialem kod do empiku na 100 pesos, ale tylko na zakupy online. no to wybralem odbior w sklepie i zapytalem sie ich czy we wtorek bede mogl odebrac gre.

 

 

 

Pragnę uprzejmie poinformować, że zamówienie zawiera produkt z
przedsprzedaży.

Przedsprzedaż oznacza, że produkt zostanie dostarczony najwcześniej w
dniu premiery. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie było  gotowe
do odbioru w dniu 17-09-2013.\

 

no (pipi)a mam nadzieje, ze bedzie bez lipy bo sie za(pipi)iscie w(pipi)ieeeee

Odnośnik do komentarza

ku.rwa mialem kod do empiku na 100 pesos, ale tylko na zakupy online. no to wybralem odbior w sklepie i zapytalem sie ich czy we wtorek bede mogl odebrac gre.

 

 

 

Pragnę uprzejmie poinformować, że zamówienie zawiera produkt z

przedsprzedaży.

 

Przedsprzedaż oznacza, że produkt zostanie dostarczony najwcześniej w

dniu premiery. Dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie było  gotowe

do odbioru w dniu 17-09-2013.\

 

no (pipi) mam nadzieje, ze bedzie bez lipy bo sie za(pipi)iscie w(pipi)ieeeee

 

Dlatego nie warto zamawiać przedpremierowo, chyba, że się mieszka na wsi. W Poznaniu można wyruszyć spokojnie na łowy bez preorderu. Jest Tesco, obok niego  Euro  RTV AGD, potem w galerii Plaza Empik, salon Sony, MegaAvast....

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanie - jak oceniacie szanse, że dostane egzemplarz nocną, ciemną porą (tj. jutro w godzinach 23.00-01.00 następnego dnia) w Tesco, które nie jest umieszczone na liście nocnej premiery?  :diablo:

Czekanie do wtorku rano (Saturn/Empik otwierają w okolicach godziny 10 więc mógłbym nie wytrwać) będzie mnie bardzo bolało ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...