Skocz do zawartości

Ukryta Prawda odcinek 208


Rekomendowane odpowiedzi

jak byłem mniejszy to chyba cały dzień grałem z bratem w ratcheta na ps2, ani śniadania, ani obiadu, żadnych obowiązków o jakie mama mnie prosiła, pewnej chwili wpadła do pokoju, wkurzona naszym no-lajfieniem wzięła ps2 i zaczęła nim napie,rdalać o podłogę, my oczy jak 5zł... myśleliśmy że już po nim ale yebany jeszcze działał...

 

 

po czym graliśmy dalej

 

Edytowane przez mersi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

1. za czasów pegazusa/psx takie nocki były nagminne :) 

2. podczas ery ps2  i innych szrotów, to chyba tylko przy zone of the enders 2 i REZie zaliczyłem posiedzenie do godzin rannych.   

3. konsole hd? hmmm... mgs4 kończyłem jakoś tak koło 4 nad ranem, a potem (pipi)iłem jakie to było złe x)  aha i jeszcze uncharted 3 na premierze, bo wiedziałem, ze kolejnego dnia bede mieć już kupca na gierke x)

Odnośnik do komentarza

Po założeniu rodziny (i zmontowaniu dzieci), aby robić to, co się lubi należy od czasu do czasu poświęcić sen, bo w dzień już nie odeśpisz.

 

Zdarza mi się czasami do 2, 3 w nocy, ale tylko przed łikendem. Wczoraj mocno po północy skończyłem Dead Space 2 :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

chyba czas zamienić tytuł na "kto zarywa nocki dla gier?"

 

Mi się rzadko zdarzało. Ale czasem gram do rana jak wiem, że jestem bliski końca i głupio mi tak przestać jak już końcówka. Pamiętam jak grałem po necie w RDR o 5 rano. Klimat był do nie wyebania.

Odnośnik do komentarza

Zdefiniujcie zarwanie nocki. Granie do świtu? Do 1? 2? 3? 4? Zostawienie sobie kilku godzin snu przed wstaniem do pracy / szkoły?

 

Za małolata parę razy ustawialiśmy się na nockę w CSa w kafejkach.

Teraz nie mam za wiele czasu w ciągu dnia i jak mam grać to tylko wieczorem. Regularnie gram do północy i wstaję kolejnego dnia o 6 do pracy. Zdarza mi się w weekend pograć od 1-2, kilka razy zasiedziałem się do 3-4.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam tego typu programy, które mają na celu uderzanie w gry, nie dlatego że są demoralizujące/złe/powodują raka i homoseksualizm ale z prostej przyczyny - jest to największy konkurent jeśli chodzi o spędzanie czasu wśród młodych ludzi, telewizje zwyczajnie srają portami bo z roku na rok oglądalność spada, nic dziwnego, trudno żeby zdrowy na umyśle chłop wolał oglądać Ukrytą prawdę na TVNie zamiast grać w GTA V.

 

A co do zarywania nocek to mi się zdarzyło parę raz grać do 3 w nocy w CS'a albo Gearsy 3, nigdy nie zarwałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...