Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

@cor

 

Czasam randomowe postacie chcą żeby je gdzieś podwiezc, bo np. upiły się w klubie.

Bierzemy takiego delikwenta ze sobą do auta, tyle że nie jedziemy tam gdzie chce owy jegomosc, tylko szukamy sobie na mapie obóz altruistów i zawozimy właśnie tam.

Dziś dowiozłem im uroczą parkę :D.

 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

jak mam porwać gościa dla kultu altruistów? odkryłem trevora i mam taki mail od rona, co mam zrobić?

 

Przejedź się noca, po tej malutkiej mieścinie gdzie mieszka Trevor i

 

spotkasz nayebaną parę która będzie Cię prosiła odwieźć do motelu...a Ty zrobisz coś innego oczywiście i zawieziesz ich do altruistów.

 

Odnośnik do komentarza

Cos chyba faktycznie jest na rzeczy z tymi znikajacymi furami bohaterow. Czytalem juz pare razy tutaj na ten temat i bedac pewnym co zrobic by fury nie znikaly wzialem sie za przygotowanie furek dla Michaela i Franklina w koncu mieli za co sie zaopatrzec. Najpierw polowanko, potem tuning. I tak wpierw Franklin furka ogarnieta i odwieziona do garazu, potem to samo dla Michaela. Szybki zapis i testowo przelaczam sie na Franklina i podjezdzam do garazu, fura jest. Potem Michaelem podjezdzam fura jest. Mysle wypas, wszystko cacy wylaczam gierke. Przy kolejnym odpaleniu wychodze z chaty Franklina, garaz pusty! U Michaela to samo! Taki wqrw, prawie cala kase Franklina przeloilem na to a tu fury nie ma. Nic mysle, juz zadnego picowania fur. Jakie zdziwienie mnie ogarnelo jak przy przypadkowym wejsciu do garazu u Franklina fura jednak tam sie pojawila. U Michaela dalej nie mam. Dziwny bug, mam nadzieje ze w koncu furka tam wyladuje.

Odnośnik do komentarza

 

Dobra już złapałem żywcem zbiega. Po prostu goniłem go z buta i będąc blisko walnąłem z pięści, przewrócił się i od tej pory grzecznie za mną łaził i pozwolił się zaprowadzić do Maude. Troche tanio to wyglądało.

a gdzie spotkales zbiega?

 

Zależy którego?

1. W kamieniołomach. 

Weź mapę pudełkową i porównuj fotkę od Maude z mapą. Bardzo przydatne, chociaż bez poznania dokładniej okolicy nawet mapa nie pomoże, już 2 kryjówka jest trudna do namierzenia.

Odnośnik do komentarza

Są takie maski. Normalnie chyba też można, jest specjalne stoisko przy plaży. :)

Dzięki. Cholera nie mogę się doczekać tych wszystkich "skoków". Trzeba będzie szybko zarwać jakąś noc i poświęcić GTA trochę więcej czasu. A na marginesie polecam Gorączkę ludziom którzy tego filmu nie widzieli (są tacy?).

Odnośnik do komentarza

 

Zrób misje strangersów ze straży obywatelskiej dla Trevora i dostaniesz teser.

 

 

Gdzie się kręcić, żeby na to trafić? :)

 

 

W miasteczku na pustyni (tam gdzie chata Trevora), któryś z to będzie komiczna misja w której dostajesz ten paralizator.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...