Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Cos chyba faktycznie jest na rzeczy z tymi znikajacymi furami bohaterow. Czytalem juz pare razy tutaj na ten temat i bedac pewnym co zrobic by fury nie znikaly wzialem sie za przygotowanie furek dla Michaela i Franklina w koncu mieli za co sie zaopatrzec. Najpierw polowanko, potem tuning. I tak wpierw Franklin furka ogarnieta i odwieziona do garazu, potem to samo dla Michaela. Szybki zapis i testowo przelaczam sie na Franklina i podjezdzam do garazu, fura jest. Potem Michaelem podjezdzam fura jest. Mysle wypas, wszystko cacy wylaczam gierke. Przy kolejnym odpaleniu wychodze z chaty Franklina, garaz pusty! U Michaela to samo! Taki wqrw, prawie cala kase Franklina przeloilem na to a tu fury nie ma. Nic mysle, juz zadnego picowania fur. Jakie zdziwienie mnie ogarnelo jak przy przypadkowym wejsciu do garazu u Franklina fura jednak tam sie pojawila. U Michaela dalej nie mam. Dziwny bug, mam nadzieje ze w koncu furka tam wyladuje.

Miałem tak samo. Samochody znikają z garażu. Jak stuningowałem furkę Franklina, to po prostu zapisałem grę i nie chowałem samochodu do garażu. Teraz za każdym razem pojawia się ona przed domem ze wszystkimi ulepszeniami, nawet jak ją porzucę na mieście. btw. Świetnie brzmi tytanowy wydech!

Odnośnik do komentarza

Pojawia się później opcja zdejmowania/zakładania maski w ruchu, czy za każdym razem muszę wracać do domu i robić to w garderobie? Trochę to uciążliwe jak robię kilka napadów bo nie podoba mi się ciągłe paradowanie z maską i jak już skończę to zawsze na kwadrat muszę wracać.

 

Można w jakikolwiek sposób porywać ludzi? Randomowych npc, poza misjami. W RDR można było klienta związać i wywieźć do lasu, trochę się zdziwiłem, że tutaj czegoś takiego nie ma (lub jeszcze nie mam takiej opcji), a chciałem Trevorem się pobawić w seryjnego mordercę. :D

 

@Edit

 

Jeszcze jedno, da się jakoś ściągnąć koszulkę? Chciałem iść popływać, a robienie tego w koszulce zabija cały klimat. Próbowałem w garderobie i nie ma takiej możliwości, totalnie nie rozumiem czemu. o_o

Edytowane przez MozayKnows
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytania:

1. Gdzie mogę znaleźć/włożyć niestandardowe wdzianka które bohaterowie zakładają podczas misji? W szafie ich nie ma pod zakładką stroje...

2. Wie ktoś dlaczego na radarze wyświetlają mi się sklepy z ciuchami(tak jak misje) oraz mieszkania?? Dopiero od pewnego momentu to się pojawiło.

3. No właśnie da się rozebrać jakoś?? parę razy postać fabularnie nie miał koszulki itp, ale opcji w garderobie nie widziałem takiej...

4. DO osób które trochę już przeszły: kiedy do cholery zdobędę jakąś solidną kasę poprzez misje główne. Mam na koncie chyba 37 misji głównych(ostatnia przebieranie się za policjantów i gonienie super aut) i kur*a mam tylko kasę z pierwszego napadu na jubilera + to c o ugrałem na giełdzie. WTF się pytam?? 

Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytania:


1. Gdzie mogę znaleźć/włożyć niestandardowe wdzianka które bohaterowie zakładają podczas misji? W szafie ich nie ma pod zakładką stroje...

2. Wie ktoś dlaczego na radarze wyświetlają mi się sklepy z ciuchami(tak jak misje) oraz mieszkania?? Dopiero od pewnego momentu to się pojawiło.

3. No właśnie da się rozebrać jakoś?? parę razy postać fabularnie nie miał koszulki itp, ale opcji w garderobie nie widziałem takiej...

 

4. Jak to w końcu jest z tymi furami? Znajduje super autko na ulicy, jadę je stuningować, odstawiam do tego większego garażu gdzie mieści się parę fur. I co dalej? Słyszałem, że jak się zniszczy to się tam zrespawnuje w tym garażu, a jak zgubię ją to zostanie odprowadzona na parking policyjny, tak?? A jak to jest z tymi furami, które zostawiamy w garażach przy posesjach, tak samo??? 

5. DO osób które trochę już przeszły: kiedy do cholery zdobędę jakąś solidną kasę poprzez misje główne. Mam na koncie chyba 37 misji głównych(ostatnia przebieranie się za policjantów i gonienie super aut) i kur*a mam tylko kasę z pierwszego napadu na jubilera + to c o ugrałem na giełdzie. WTF się pytam?? 


uffff, to już koniec, BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!

edit: ups przez przypadek przy edytowaniu posowiłem posta, ten wyżej do usunięcia, sorki!!

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

1. Po skończeniu wątku głównego.

2. Nie wiem.

3. Tak samo jak 1, po skończeniu wątku głównego będzie można chodzić w samych majtach.

4. Sam tego nie ogarniam, niby wezmę fajny wózek do garażu a i tak po jakimś czasie go w ogóle tam już nei ma. Podobno to wina R* że się nei zapisuje i mają to poprawić.

5. Graj na giełdzie no i po "ostatnim skoku" dostaniesz fh.uj kasy.

Odnośnik do komentarza

 

Cos chyba faktycznie jest na rzeczy z tymi znikajacymi furami bohaterow. Czytalem juz pare razy tutaj na ten temat i bedac pewnym co zrobic by fury nie znikaly wzialem sie za przygotowanie furek dla Michaela i Franklina w koncu mieli za co sie zaopatrzec. Najpierw polowanko, potem tuning. I tak wpierw Franklin furka ogarnieta i odwieziona do garazu, potem to samo dla Michaela. Szybki zapis i testowo przelaczam sie na Franklina i podjezdzam do garazu, fura jest. Potem Michaelem podjezdzam fura jest. Mysle wypas, wszystko cacy wylaczam gierke. Przy kolejnym odpaleniu wychodze z chaty Franklina, garaz pusty! U Michaela to samo! Taki wqrw, prawie cala kase Franklina przeloilem na to a tu fury nie ma. Nic mysle, juz zadnego picowania fur. Jakie zdziwienie mnie ogarnelo jak przy przypadkowym wejsciu do garazu u Franklina fura jednak tam sie pojawila. U Michaela dalej nie mam. Dziwny bug, mam nadzieje ze w koncu furka tam wyladuje.

 

Miałem tak samo. Samochody znikają z garażu. Jak stuningowałem furkę Franklina, to po prostu zapisałem grę i nie chowałem samochodu do garażu. Teraz za każdym razem pojawia się ona przed domem ze wszystkimi ulepszeniami, nawet jak ją porzucę na mieście. btw. Świetnie brzmi tytanowy wydech!

A to przypadkiem nie jest tak ze samochody zapisują sie tylko w tych dużych garażach ? Franklin ma garaż na grove street i tam zawsze samochód jest natomiast garaże w kryjówkach tej funkcji nie posiadają

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Garaze w kryjowkach trzymaja fure jak ja zaparkujemy.

Mi kurde zgineka fura Michaela. Pojechalem nad port, wsiadlem do shbmarine i poplynalem zwiedzac ocean no i dupa. Policja nie zarekwirowala, na parkingu nie ma. Ale wierze ze sie odnajdzie.

 

Jest jakis harpun albo cokolwiek przeciwko rekinom?

Skurczybykow musze zabijac z kalasza jak uda mi sie przed nimi spier.dolic na ponton. :D

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

1. Wiadomo moze czy dostajemy cos za odnajdywanie "znajdziek" ?
Np. w GTA 3 za 10 paczek dostawalismy bron pod kryjowka, mam nadzieje, ze w GTA V nie szukamy tylko po to zeby znalezc bo w czworce te glupie golebie byly totalnie bez sensu.

 

2. Jak pokazac komus "faka" gdy siedzimy w samochodzie ?

Odnośnik do komentarza

 

 

Wie ktoś dlaczego na radarze wyświetlają mi się sklepy z ciuchami(tak jak misje) oraz mieszkania?? Dopiero od pewnego momentu to się pojawiło...

pewnie pojawiło sie wtedy gdy odblokowałeś możliwość kupowania w sklepach i kupowania mieszkań (obie rzeczy na początku są niedostępne). a pojawiają sie na radarze te które są w miare blisko ciebie

 

no niestety nie jest tak jak mówisz. Sklep z ciuchami to jakiś kompletnie randomowy i wcale nie najbliżej mnie. A chate która się podświetla to chata Michaela. Kupować domy? Jedyne co mogę kupować to posiadłości które przynoszą później zysk, jak bary kina kluby golfowe, ale nie posiadłości do mieszkania...

 

Jak włączysz mapę to wciskając lewą lub prawą gałkę włączasz/wyłączasz szczegóły na mapie ;)

 

 

Jak zmienić broń będąc w furze? :D

Odnośnik do komentarza

Strzelam, że "X", przycisk w miejscu gdzie jest kwadrat, ale tylko strzelam, wild guess! No kaman, do instrukcji zajrzyjcie czasami. Albo chociaż do menu sterowania, gdzie wszystkie przyciski są opisane.

 

A fura Michaela odnajdzie się, one zawsze się respią pod domem bądź w przypadku robienia misji gdzieś niedaleko głównego bohatera.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wie ktoś dlaczego na radarze wyświetlają mi się sklepy z ciuchami(tak jak misje) oraz mieszkania?? Dopiero od pewnego momentu to się pojawiło...

pewnie pojawiło sie wtedy gdy odblokowałeś możliwość kupowania w sklepach i kupowania mieszkań (obie rzeczy na początku są niedostępne). a pojawiają sie na radarze te które są w miare blisko ciebie

 

no niestety nie jest tak jak mówisz. Sklep z ciuchami to jakiś kompletnie randomowy i wcale nie najbliżej mnie. A chate która się podświetla to chata Michaela. Kupować domy? Jedyne co mogę kupować to posiadłości które przynoszą później zysk, jak bary kina kluby golfowe, ale nie posiadłości do mieszkania...

 

Jak włączysz mapę to wciskając lewą lub prawą gałkę włączasz/wyłączasz szczegóły na mapie ;)

 

 

Jak zmienić broń będąc w furze? :D

 

dzięki, tego nie wiedziałem. Ale nie o to chodzi. Mówiłem o RADARZE, tym który widać w rogu ekranu. Zawsze zaznaczone są na nim domy i jeden sklep z ciuchami, podobnie jak misje, na obrzeżach radaru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.