Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ej panowie mam pewien problem. Na samym początku gry dostawaliśmy wiadomość na telefon, że możemy brać udział w wyścigach. Ja na nią niestety nie odpowiedziałem i teraz nie mam dostępnych tych wyścigów, a wiadomości nie mam już na telefonie Franklina, bo jest tylko kilka najnowszych zapisanych, a te stare się usuwają. Ktoś wie może czy jest sposób, żebym wziął udział w wyścigu (nie mam tego znaku zapytania, który powinienem mieć, "shift work") ?

Odnośnik do komentarza

Serio, ale z tą kasą to jest coś nie tak. Ja rozumiem, że można się na giełdzie obłowić, ale można też stracić :/. Mam te miliony i co z nimi zrobić, jak je mnożyć? Inwestycje zwracają się przez 100 tygodni, no kaman :P.

Odnośnik do komentarza

@terror, wyścigi po mieście odblokowują sie po jednej misji dla nieznajomych i dziwakow dla Franklina. Nie wiem jak z terenowymi i wodnymi, ale chyba wraz z postępem w fabule ;)

 

Ta gra jest tak zaprojektowana, ze niemożliwe jest, aby brak odpowiedzi na smsa blokował jakiś element rozgrywki :-)

No z tym, że zrobiłem wszystkie misje dla dziwaków dostępne i te fabularne, które są obecnie dostępne dla franklina, a tych wyścigów nie robiłem. Jestem pewien, bo sprawdzałem przed chwilą na socialclub i nie mam tego.

 

Edit. Dobra, zrestartowałem konsolę i już mi się pojawił znak zapytania jeden dla Franklina. Może to jakiś bug był czy coś ;) W każdym razie dzięki za pomoc :)

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Jakie jest zastosowanie skok+cios? Mozna sie pobawic w rzucanie sie pod auta jak w saints row, ale serio to do czegos sluzy oprocz krzywdzenia sie?

raczej nie ma, rockstar wlazło na yt zobaczyło, że dużą popularnością cieszą się filmiki tego typu 

 

 

i umieścili taką opcje bez potrzeby modowania gry 

Odnośnik do komentarza

Pewnie jak się do wody z wysokości w ten sposób skacze to to ładniej wygląda, ale narazie praskałem się tylko na jezdnię.

 

Polecam wejść na autobus i z jadącego biec na jego przeciwległy koniec i wyskoczyć :>

 

 

@kut.as xd

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Nie daje mi spokoju jedna rzecz, jeżeli chodzi o fabułę. W spoilerze wydarzenia po tym, jak po raz pierwszy Trevor spotyka Michaela po latach:

 

A więc tak, zrobiłem dotychczas 3 misje, w których ci 2 panowie byli razem:

 

 

a)pogoń za Lazlowem

b)drużynowa misja z przechwyceniem świadka dla FIB

c)tortury i zabójstwo zlecone przez FIB

 

I tak jak dotychczas nie miałem się do czego przyczepić, jeżeli chodzi o relacje między bohaterami, tak strasznie wadzi mi jedna rzecz na linii Trevor-Michael, mianowicie stosunek Trevora do Michaela. Kurde no, jadąc Trevorem po raz pierwszy do Los Santos, myślałem, że jedzie on z jasnym celem - zobaczyć, czy Michael żyje no i dowiedzieć się, co się działo przez te 10 lat. Tymczasem po krótkiej scenie powitalnej w domu, od razu jedzie z Michaelem po córkę, nie zadaje żadnych pytań, a po rozprawieniu się z Lazlowem wsiada do Tira i jak gdyby nigdy nic, (pipi).

 

No nic, pomyślałem, że może kolejna misja da mi jakąś odpowiedź, nie wiem, spowoduje, że więź między bohaterami będzie wiarygodniejsza, ale nie. Trevor stoi przy helikopterze, przez 5 sekund coś tam się pruje do jednego z agentów, a potem jak gdyby nigdy nic grzecznie wsiada do helikoptera. Gdy wychodzi na jaw, że Michael współpracuje z FIB, też jakoś strasznie to go nie wzrusza. Po zakończeniu misji mamy sytuację analogiczną do 1 misji - tyle, że zamiast TIRa mamy helikopter, którym Trevor kulturalnie odlatuje.

 

Kolejna misja to samo, zero tematu.

 

Czy ja czegoś nie zauważyłem? Ja tu się spodziewałem ciekawych dialogów między nimi, nie wiem, jakiegoś konfliktu, a tu nic? A może pier.dole głupoty i za rogiem czai się misja, która w pełni mnie usatysfakcjonuje?

 

Odnośnik do komentarza

 

 

Czy ja czegoś nie zauważyłem? Ja tu się spodziewałem ciekawych dialogów między nimi, nie wiem, jakiegoś konfliktu, a tu nic? A może pier.dole głupoty i za rogiem czai się misja, która w pełni mnie usatysfakcjonuje?

 

Tak.

Odnośnik do komentarza

1. Czy istnieje jakiś inny sposób tresowania Chopa niż poprzez aplikację na telefon ?

 

2. O co chodzi z odholowywaniem aut przez policję ? Dostałem komunikat, że policja odholowała moje auto do siebie na parking, tylko że to był ten pojazd specjalny, który dostajemy na wejściu za zaparkowanie w garażu na groove street. Więc po pierwsze po co miałbym go wykupować z powrotem, skoro mogę sobie iść do garażu i mieć go znowu za darmo, a po druge to nie mam pojęcia w jakich okolicznościach to auto zostało skonfiskowane. Niby niedługo przed tym zaliczyłem wizytę w szpitalu, ale podczas wypadku akurat jechałem na motorze ?_?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...