Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

25-30%? Tylko? Ja zarabiałem dodatkowe 80% z sumy włożonej, tylko musiałem ofc poczekać. ;)

 

Mam pytanko co do tych zbiegów. Otóż jakiś czas temu dostałem info o pierwszym, ale robiłem coś innego. Wczoraj postanowiłem się wybrać na łowy z paralizatorem. I teraz tak, pojechałem w nocy i nic nie znalazłem, nic się nie pojawiło. Czy muszę pojechać w dzień czy to jakiś błąd? 

 

Hmm ja nie czekałem, bo kumpel na którejś z tych misji stracił, bo czekał za długo ze sprzedażą :P Ale została mi chyba jedna to przetrzymam kasę i zobaczymy, najwyżej będe biedny :P

Odnośnik do komentarza

Może tutaj uzyskam odpowiedź:

 

Jak to jest z tym Social Clubem R* ? Jak grałem w RDR to niby się tam zarejestrowałem, żeby dostać dodatkowy strój, ale nie weryfikowałem tego zaproszenia, które mi przysłali na maila, więc formalnie jeszcze nie mam konta w SC.
Teraz wchodzę na link z tego maila i każe mi wypełniać dane w celu utworzenia konta SC. No ok, tylko czemu przy moim adresie maila defaultowo jest jakiś randomowy nick "threecoach51582" ? o_O Poza tym ktoś coś pisał o synchronizacji konta SC z profilem PSN. Chodzi o synchronizację po utworzeniu konta SC, czy właśnie tworząc konto SC mogę jakoś pobrać dane z profilu PSN ?
Odnośnik do komentarza

 

Może tutaj uzyskam odpowiedź:

 

Jak to jest z tym Social Clubem R* ? Jak grałem w RDR to niby się tam zarejestrowałem, żeby dostać dodatkowy strój, ale nie weryfikowałem tego zaproszenia, które mi przysłali na maila, więc formalnie jeszcze nie mam konta w SC.
Teraz wchodzę na link z tego maila i każe mi wypełniać dane w celu utworzenia konta SC. No ok, tylko czemu przy moim adresie maila defaultowo jest jakiś randomowy nick "threecoach51582" ? o_O Poza tym ktoś coś pisał o synchronizacji konta SC z profilem PSN. Chodzi o synchronizację po utworzeniu konta SC, czy właśnie tworząc konto SC mogę jakoś pobrać dane z profilu PSN ?

 

Z tego co pamiętam to psn id i hasło podaje się po rejestracji w SC. A logować się można na SC z fejsa jest szybciej :P

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do trofika, może ktoś czytał jakiś poradnik po przejściu gry czy coś.

Otóż jest trofik za zdobycie złotego medalu we wszystkich hobby i rozrywkach.

I teraz co się do tego wlicza? Wyścigi zapewne, strzelnica, szkoła latania? Coś jeszcze? Byłbym wdzięczny za informację. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do trofika, może ktoś czytał jakiś poradnik po przejściu gry czy coś.

Otóż jest trofik za zdobycie złotego medalu we wszystkich hobby i rozrywkach.

I teraz co się do tego wlicza? Wyścigi zapewne, strzelnica, szkoła latania? Coś jeszcze? Byłbym wdzięczny za informację. 

 

Właśnie przed chwilą go odblokowałem. ;) Trzeba mieć po jednym złotym medalu w: szkole latania, na strzelnicy, w triatlonie, wyścigu miejskim, wyścigu terenowym i wyścigu morskim. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Tylko jeden? Nie we wszystkich?

 

Nie. Też się zdziwiłem, że mi wpadło, bo myślałem, że będę musiał zaliczać misje helikopterowe na złoto, a tutaj trofeum wskoczyło, kiedy zdobyłem złotko w wyścigu morskim (oczywiście mając przynajmniej jedno złotko w pozostałych rozrywkach).

 

@Snake1996, jeśli pytasz się w kontekście trofeum za 70 złotek to nie - liczą się tylko medale z misji głównych i dla dziwaków.

Edytowane przez lothronik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To świetnie, dzięki za info, dam plusiki jak się odnowią. :)

 

To zostaje tylko jedno trudne trofeum za 70 goldów, no i w sumie za wydanie 200mln. ;p

 

To ja się od razu wypowiem a propos tego trofika za 200 milionów, bo też je już mam - jest pewien tip, nie wiem czy zamierzony czy nie.

 

Na zakończenie fabuły mamy...

 

 

...ok. 20-25 milionów...

 

 

...dolarów. Wystarczy wejść na giełdę i kupić akcje byle jakiej spółki za całą posiadaną mamonę, a następnie je sprzedać i tę czynność powtórzyć kilka razy. Trofeum wskakuje po dwóch minutach takiej "zabawy". ;)

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...