Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Troche mi ta gra zbrzydla po tym dodatku...ciagle trafiam na koksow co maja prawie wszystkie karty a ja nie chce wydawac zlotowek. Bylem tak blisk kupienia calego naxrammas a tu takie cos. Jedyny plus to taki ze teraz gry sa bardziej nie przewidywalne, bo stare decki juz powoli sie robily nudne.

Odnośnik do komentarza

dzisiaj na streamach widzialem dosc ciekawa nakladke na hearthstone. z prawej strony ekranu wyswietlalo jakie karty nam jeszcze zostaly w decku a z lewej strony jakie karty zagral przeciwnik cala gre. dodatkowo jego karty na reku byly numerowane od kolejnosci dobrania wiec wiemy czy trzyma cos od poczatku gry itp.

 

ktos sie orientuje jak to sie moze nazywac i jak blizzard na to patrzy?

Odnośnik do komentarza

Granie rankedów, to jakiś żart. Ta losowość mnie tak dobija przez ten dodatek, że mam ochotę wy(pipi)ongo tę grę w (pipi)ec. Kolejny raz przegrywam, bo mag dostaje z portalu Groma Hellscreama i go używa w 5 turze. WHY BLIZZARD WHY :beksa:

 

A jeszcze nie mam hajsu, żeby na arenie pograć :frog:

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

dobrą beke miałem w constructed  :obama: 

rzucam na stół 12175.png

 

Kolo zabija go, a z niego wyskakuje...

20141212201631a0dysjbp8xsqb1i9.png

 

a potem z niego...

Harvest golem xd oddałbym nerkę za zobaczenie miny gościa ;D

 

Pobiłem swój rekord, mam 7 lvl w rankedzie <3

 

Odnośnik do komentarza

Ta gra na dzisiejszy dzien jest slaba, meta jest okropna. Hunterzy i czarki na full aggro robia taki przesiew, ze nie da sie grac. To co zaserwowales teraz to rutyna. Dzis ogladalem stream jednego z topowych HS graczy i dostal szalu jak po 10 grach z rzedu dostal tylko huntera lub czarodziejke i gra wygladala jak boty, wszystko lecialo w "face", w 4 rundzie juz mial 12hp i 2x firebolt. Przeciez to nie ma sensu, po dodatku kazdy sie cieszyl ze bedzie cos nowego, a teraz w sumie jest jeszcze gorzej.

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest na ta chwile tak slabo zbalansowana, ze plakac sie chce. Mag jest tak przegieta postacia ze az brakuje slow. W ogole nie potrzeba mozgu do grania ta postacia, jesli przeciwnik ma pecha z poczatkowym drawem to moze stanac na glowie i nic nie zrobi. Jakby tego bylo malo dostala chyba najlepsze karty w dodatku (kopiowanie stolu, portal).

 

Oczywiscie najbardziej boli to na arenie, gdzie przy 6-7 winach trafiajac na maga mozna praktycznie od razu dac cocncede.

 

Poza tym Blizzard ladnie wydymal nowych graczy uniemozliwiajac im zdobywanie starych pakietow.

 

Mimo wszystko gra ma spory potencjal i wciaga jak cholera, szczegolnie kombinowanie i pimpowanie deckow w oparciu o posiadane karty. Nic tak nie cieszy jak pojechanie talia warta grosze bezmozgow kopiujacych decki z internetu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...