Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

tylko z tego co pamietam to na arenie nie bedzie tych nowych kart jesli nie macie wykupionego skrzydla w ktorym beda i jest to jedyny wyjatek do tej zasady ze z wszystkich kart

wiec wkrotce moze tez arena przestanie byc ta "uczciwa" (i tak narzekaja na rng ze slabe karty do wyboru :D)

 

ps. widze ze gnimish tez odpadl w pierwszej rundzie. troche slaba ta formula single elimination. powinni sie nauczyc lepiej organizowac czas to by nie bylo paniki ze "az 64" mecze w pierwszej rundzie maja

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Robaksoon#2980, też czasami grywam.

 

Swoją drogą śmiesznie trochę Topsy, bo teraz grałem i chciałem się wpisać do tego tematu, patrzę, a tu dostałem zaproszenie od jakiegoś Mokko. W sumie nie wiem czy nawet z nim grałem czy nie. Patrzę teraz, a Ty masz bardzo podobny nick. Ahhhh te przypadki.

Odnośnik do komentarza

orientuje sie ktos czy zwykla cafe internetowa wystarczy by wbic to fireside friends? bo calkiem ladne a zdaje sie ze jest to ograniczone czasowo i w przyszlosci sie nie bedzie dalo. 

 

nvm. jak ktos nie ma pod reka zbednych laptopow i ipadow to moze zdobyc ten rewers karty latwo tym sposobem: http://www.hearthpwn.com/forums/hearthstone-general/general-discussion/9650-getting-fireside-card-back-with-ease

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strimuję troche arenki bo planowałem już od jakiegoś czasu zacząć (do tej pory strimowałem tylko bijatyki), a teraz udało mi się wydraftować za(pipi)istego decka dla Druida, więc w sumie dobra okazja (imo deck z potencjałem na 12 winsów, ale dopiero się ucze grać na arenie więc pewnie tyle nie wycisnę). Jak coś to zapraszam http://www.twitch.tv/3ctlive ;)

Odnośnik do komentarza

Dobilem do 17 i nie moge zejsc ponizej. Ludzie pozniej szafuja legendami na prawo i lewo, a ja mam standardowa talie. Jak nabic legendary pod Rogue? Tylko na arenie?

 

e: W sumie duzo nie wymagam, chce tylko jedna smoczyce za 1600. :P

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Jaką smoczyce chcesz dla Rogue? Jedyny legendarny smok jakiego się obecnie używa w jej deckach to Malygos i jestem prawie pewien, że to osobnik płci męskiej. ;p Jeśli nie masz/nie chcesz Malygosa to warto zainwestować w Leeroya i mooooże w VanCleefa, ale nie jest to konieczne.

 

Jeśli chodzi o zbieranie kart to arena jest najbardziej efektywnym sposobem, zakładając oczywiście, że ma się sporo wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza

jako ze rogue jest moim mainem to polecam ci http://www.hearthpwn.com/decks/27229-rnkds-competative-budget-rogue jako dobry poczatkowy deck

 

arena jest najbardziej efektywna w zbieraniu kart (duzo dustu dostajesz) ale dlugo trwa

 

co do legend to obecnie nr1 jest leeroy a potem ragnaros, cairne nastepnie alextraza, ysera. klase nizej sa bloodmage, malygos i klasowe legendy (choc obecnie rogue miracle na malygosie jest uwazany za najlepszy deck zdaje sie)

Odnośnik do komentarza

Jaką smoczyce chcesz dla Rogue? Jedyny legendarny smok jakiego się obecnie używa w jej deckach to Malygos i jestem prawie pewien, że to osobnik płci męskiej. ;p Jeśli nie masz/nie chcesz Malygosa to warto zainwestować w Leeroya i mooooże w VanCleefa, ale nie jest to konieczne.

 

Jeśli chodzi o zbieranie kart to arena jest najbardziej efektywnym sposobem, zakładając oczywiście, że ma się sporo wolnego czasu.

 

Myslalem o Ysera, ale to moje specyficzne upodobanie. Dobilem do 16 ranka i jest coraz trudniej, ze wzgledu na wlasnie legendy i combo z Liroyem po 20 dmg w jednej rundzie (sic!). Podobno mozna zrobic kombo z 40 dmg i strasznie ciezko gra sie z Mage nastawionym na spells.

 

Oczywiscie tak sobie tylko gdybam, bo gram dopiero tydzien i nigdy sie Hs nie interesowalem. Wszelkie rady jak skladac talie oraz w co inwestowac mile widziane.

 

Moja talia Rogue:

 

lk73ZE3.png

 

Najbardziej podobaja mi sie ranki, bo czuc ze cos sie dzieje. Mialem wydac z £10 na karty, ale nie chce isc na latwizne i zobczyc gdzie mozna dojsc samemu bez power up-ow.

 

e: myslalem, czy na razie z Main nie zamienic 2x Gnomish Inventor na 2x Azure Drake

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...