Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

bez legendarek nie ma szans na co? bo mozna spokojnie dojsc do rangi legendary taliami bez legend czy nawet epicow. ba nawet w top8 turniejow sie takie pojawialy i nie mam na mysli tylko huntardow czy inne all in aggro. jest trudniej ale napewno nie bez szans. ludzie ktorzy placza ze to pay2win sa imo smieszni. 

 

co do "10 minut" kolegi wyzej to jest to mozliwe. wg tego co pisze blizzard albo was rozlaczylo albo koles cheatuje, prosza o zglaszanie kazdego takiego przypadku. miales niezlego pecha jesli sie to przytrafilo w pierwszej grze, mi na prawie 2k gier zdarzylo sie to raz.

Odnośnik do komentarza

Napisałem, że na konkurowanie z najlepszymi. Przeglądam sobie decki turniejowych prosów i bardzo rzadko nie widzę tam Sylvanas, Ragnarosa, Black Knighta czy Tinkmaster Oversparka. No i nawet do tanich decków potrzeba mieć czasami farta, żeby coś doszło z paczki, jak nie to albo farma dustu albo kupno packów. Dla mnie to nie jest p2w, ale jeżeli ktoś chce poświęcić na grę dużo czasu, ewentualnie brać udział w jakichś turniejach to pewnie będzie musiał zainwestować kasę, żeby budować decki w oparciu o całą gamę kart, a nie to co ma akurat pod ręką

Odnośnik do komentarza

 

6RHTowS.jpg



Jak dla mnie ta gra jest strasznie nie fair. Grasz 24/7 robiąc questy i zgarniając +10golda za 3 winy albo ssiesz. Przychodzi taki Niemczyk rzuca 49.99€ i wyciąga więcej lepszych kart których ty na oczy nie widziałeś, rozwala na dust z którego klei murlock seta i jedzie cie w każdym meczu XD

Żeby nie było że mam ból dupy to mam dobre karty bo trochę napierdalałem ale jak widzę że do decku potrzebuje 2x 1600 dusta na karty no to mnie (pipi)ica strzela xD

Odnośnik do komentarza

I nadal tak jest. Tury mają chyba 90 sekund. Jeżeli nie wykonasz ruchu w swojej turze to na następną masz jedynie 20 sekund (czy coś koło tego.

Nie mam pojęcia skąd kolega wyżej wziął owe "10 minut" ale podejrzewam, że wyolbrzymianie jest potrzebne by sprzedać słaba opinię ;)

 

 

No to może mam słaby internet i mi coś nie złapało, nie wiem. 90 sekund na pewno to nie było. W każdym razie po czymś takim wyłączam, bo mam pod ręką sporo gier singlowych, gdzie cały czas po prostu gram. Ogólnie takie coś nie dla mnie. Pamiętam, jak na GameBoya wyszła karcianka Pokemon Trading Card Game, tam była cała kampania singlowa, w to se grałem. Na PC trochę pograłem ostatnio w Card Hunter, online ale z kampanią, spoczko.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

obecnie mozna zdobyc tylko 2 card back zdaje sie. ten za 20 range i legendary (czemu za legende daja odrazu a za 20 na koniec sezonu to nie wiem) 

inne w miare czasu sie pojawia

 

edit: ok dzisiaj oglosili ze trzeba wygrac 3 gry dzieki player near you zeby to odblokowac

 

ps. hearthstone jest juz na ipada a mowili ze adventure mode bedzie mu deptac po pietach (ale mowili tez ze wakacje wiec moze byc za tydzien albo za kilka miesiecy)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Staraj się utrzymywać relatywnie niski mana curve, chyba że jesteś zmuszony postąpić inaczej (czyli w sytuacji kiedy droższa karta jest oczywiście lepsza od pozostałych dwóch). Oczywiście kilka większych threatów warto mieć, ale imo przede wszystkim trzeba zadbać o porządny early/mid game. Poza tym na arenie mniej liczą się sytuacyjne właściwości kart a bardziej same staty, chyba że już wiesz, że będziesz mógł te właściwości dobrze wykorzystać. Przykładowo, mając wybór yeti/gadgetzan w początkowej fazie draftowania (powiedzmy pierwsze 10 kart), yeti będzie lepszym wyborem w większości przypadków, za to w końcowej fazie, kiedy masz już jakiś obraz swojego decka i widzisz w jakim stopniu opiera się on na spellach, warto może już być zainwestować w gadgetzana. No i jeśli masz taką możliwość, to zawsze wybieraj Jaine/Uthera. ;p

 

Oprócz tego kilka użytecznych linków:

https://docs.google.com/spreadsheet/pub?key=0AifXEOqTcGcLdFVvWk1GRjVJTHJUaTVLcGViR1RRTFE&gid=20

http://www.liquidhearth.com/forum/arena-strategy/513-trumps-arena-tier-list-neutral-commons

http://www.liquidhearth.com/forum/arena-strategy/835-trumps-arena-tier-list-neutral-rares

http://www.liquidhearth.com/forum/arena-strategy/975-trumps-arena-tier-list-epics-and-legendaries

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w to, ale relaksacyjnie. Musialem siegnac do googla by zrozumiec o czym piszecie :)

Karty rzadkie i rzadsze maja szanse wypasc same? Czy raczej dukatami trzeba sypnac? Lepsza polska werska czy eng? Nie mam problemu z eng, ale zainstalowalo w pl i sie zastanawiam czy spora roznica.

Ogolnie fajna gierka i sliczne grafiki.

Odnośnik do komentarza

Tylko po angielsku. Jak lubię polonizację w grach Blizzarda (Warcraft 3 czy Diablo 2) tak tutaj kompletnie nie pasuje mi pełne spolszczenie nazwisk itp Czempion Stormwind > Czempion Wichrogrodu. Dodatkowo w grze nastawionej na multi lepiej mi się gra jak po prostu wrzucam znajomemu z innego kraju nazwę karty a nie muszę się bawić w tłumacza.

Odnośnik do komentarza
Gość GregZPL

Gram sobie od kilku dni. Hunter, level 12, nie wydałem ani złotówki. Gra to prawdziwe ftp, a nie ptw.

 

Mechanicznie co najmniej na poziomie Magica. Różnorodność mniejsza, sprawa oczywista, ale gra się równie dobrze. I to piszę ja, weteran M:tG grający od 17 lat. Polecam bardzo i do grania casualowego i bardziej competitive

Odnośnik do komentarza

pierwszy raz ogrywałem pala na arenie (4-3 więc jak na mnie nie źle bo jestem strasznie cienki) i dociagnalem alextrasze z packa.

 

Czy na arenie mając bohatera, który nie jest na 10 lv (nie ma odblokowanych wszystkich kart klasowych) można je dociągnąć, czy nie?

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Nie do końca wiem o co Ci chodzi. Jeśli chodzi Ci o to, czy możesz dostać na arenie podstawowe karty przy tworzeniu decku - tak, możesz dostać wszystkie. Jeśli chodzi Ci o pack po skończeniu areny, to nie, nie można z niego wyciągnąć kart podstawowych.

Dostajesz komplet kart podstawowych po osiągnięciu 10 lvlu przy każdej postaci, no i komplet, to znaczy 2x każda karta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.