Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

"To szkoda"?

"To by wyjaśniało wszystko"?

"Cały Blizzard"?

 

Przepraszam bardzo ale... w czym problem że F2P? Bo w przypadku HearthStona nie widzę wielkiego problemu. Jeżeli ktoś chce mieć wszystkie karty w jeden dzień, no to fakt, musi trochę zapłacić. Sek w tym, że nie ma wielkiego sensu by mieć je wszystkie od razu. Grając po trochu każdego dnia, aka robiąc questa jedynie można sobie uzbierać karty w miarę przyzwoitym tempie. A jak chcemy jakieś konkretne to zawsze jest opcja Disenchantu/Crafta.

Odnośnik do komentarza

Każde wejście na arenę gwarantuje Booster Packa. W zależności od tego jaki klucz zdobędziesz, takiej jakości będzie paczka kart i pozostałe nagrody.

Bullshit :)

 

Packi są zawsze takiej samej jakości - aka random. Na to czy dostaniesz z nich najbardziej pospolite karty czy Gold Legendary nie ma najmniejszego wpływu Twój progres na Arenie. Możesz równie dobrze kupić sobie Booster Packa za 100g i masz tą samą szanse na karty. Jedyne co daje Ci lepszy klucz z areny (odnośnie packów) to szansę na drugi Booster Pack przy 12 winsach. Dust, pojedyncze karty i gold to inna sprawa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Oprócz mnie ktoś ma wrażenie że te areny to lekki shit? 
Znaczy fajnie się gra itp. ale kilka spraw mnie denerwuje. Strasznie duża losowość przy układaniu deka. Nie raz miałem sytuację że trafiły mi się 3 gówna do wyboru pod rząd. 
Rush aby zabić hero ehh... nie jeden już przez to przegrał ale dalej to robią i jest to strasznie irytujące. 
Oprócz tego trafi się typ z takim combo ze mi wywala 32 dps w czterech kartach i robię tylko wielkie oczy :O

Odnośnik do komentarza

"To szkoda"?

"To by wyjaśniało wszystko"?

"Cały Blizzard"?

 

Przepraszam bardzo ale... w czym problem że F2P? Bo w przypadku HearthStona nie widzę wielkiego problemu. Jeżeli ktoś chce mieć wszystkie karty w jeden dzień, no to fakt, musi trochę zapłacić. Sek w tym, że nie ma wielkiego sensu by mieć je wszystkie od razu. Grając po trochu każdego dnia, aka robiąc questa jedynie można sobie uzbierać karty w miarę przyzwoitym tempie. A jak chcemy jakieś konkretne to zawsze jest opcja Disenchantu/Crafta.

W tym, że mikropłatności są do dupy i wolałbym raz zapłacić za i już.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Gra wyszła. Dostała nawet 10 na Eurogamerze. Za darmo, to zainstalowałem. Przeszedłem parę misji treningowych. Włączam "pojedynek", dobrano mnie do jakiegoś przeciwnika, robię ruch... przeciwnik nic nie robi. Czekam 10 minut, wnerwiam się, wyłączam, wyinstalowuję. Tak, warto było za darmo sprawdzić, nadal nie mam żadnej ochoty na granie online.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...