Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

A ja pograłem i jako fan karcianek z kilkunastoletnim stażem nie rozumiem zachwytów nad tą grą. Nie dość, że balans nie istnieje to taką samą lub bardzo podobną mechanikę widziałem już kilka lat temu w grach karcianych na FB. No ile można wałkować to samo? Spodziewałem się także czegoś bardziej rozbudowanego w zakresie budowania talii, ilości kart oraz mechaniki rozgrywki. Mały plusik za polski dubbing oraz część artworków na kartach. Nie wróżyłbym sukcesu tej grze gdyby nie znaczek Blizzarda.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

@luk_ash

 

Poruszając kwestię areny - Jeśli będziesz miał dobry run i odrobinę szczęścia, to dostaniesz wystarczającą ilość złota, aby znów wstąpić na Arenę + nawet paczkę kart/złotą kartę/legendarną, więc jak najbardziej się opłaca. Do Areny trzeba jednak mieć umiejętności układania decku i spore pokłady logicznego myślenia aby coś ugrać.

 

Ponadto Priest nie wydaje mi się jakiś under-powered. Sporo buffów dla minionów, heal (albo 2/3 dmg z shadow formem, jeśli dostępny) i ma jedną z najbardziej wkurzających kart w całej grze, która pomimo swojego niskiego kosztu many, może wygrać całe early game (tak, mówię o pani "is someone injured?" ;p). Osobiście Priest jest chyba moją ulubioną klasą. Beznadziejnie się gra szczególnie przeciwko klasom z dużym removalem. Mage, Rogue z assassinate i sap, od biedy Warlock są najgorsi.

 

Ten moment, kiedy twój 14/14 mogu'shan warrior zmienia się w owieczkę ;<<<

 

jak pisałem posta to priest był najsłabszą klasą. po resecie i patchu jest chyba najsilniejszy, a przynajmniej najbardziej wkurzający:P

zwiększyli też kasę wygrywaną na arenie.

 

czy trzeba mieć wielkie umiejętności co do areny to nie wiem. mam klucz od ponad tygodnia, trochę pogralem i np. przed chwilą warriorem wbiłem 7-3 (nagroda 150g, złota karta i paczka) więc całkiem całkiem myślę.

 

w constracted mało gram, bo nie mam kart, ale magiem z podstawowymi kartami opartymi na SP bez problemu jestem w platinium, a myślę, że za chwile w diamond.

 

@Kymel

to jest close beta - balans jest kwestią czasu, póki co nie jest źle - patrząc na turnieje nie ma jakiejś "imby". to jest blizzard - oni z balansem nigdy nie mieli problemów.

co do tego, że to prosta gra to się zgodzę, choć pogłówkować też trzeba. liczę, że z czasem dojedzie więcej kart i budowanie decku będzie większym wyzwaniem.

grałem wcześniej trochę w duel of champions (polecam) i hs wypada trochę jak warcaby przy szachach:P tyle, że klimat jest świetny i arena wiele nadrabia.

 

dość pomocny na arenie, szczególnie dla początkujących, może być - http://www.teamliquid.net/forum/viewmessage.php?topic_id=429379

 

ja mam klucz od blizzarda - zgłosiłem się do bety na samym początku.

dużo kluczy rozdają tu https://www.facebook.com/HearthstonePolska i http://www.hearthstone.net.pl/ (to chyba to samo w sumie:D)

Odnośnik do komentarza

U Blizzarda z balansem to niestety różnie bywa. Na przykładzie wowa mogę powiedzieć, że nerf bat latał non stop i jak jakaś klasa była bardzo mocna w danym sezonie areny to w następnym była praktycznie bezużyteczna. Tak naprawdę tylko 3 klasy zawsze były mocne rogue, mag i priest. Rogue miał chyba tylko jeden sezon słabszy w Mists of Pandaria.

 

Ja tam się bawię dosyć dobrze, chociaż czasami można nieźle się zdenerwować jak karta nie idzie przez kilka rozdań, albo jak typy wyjeżdżają z Ragnarosami i Antonidasami (dwie najbardziej OP karty jakie widziałem, szczególnie Antonidas)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Raczej kolejny duży zrzut. Kumpel dostał i ja też kilka dni temu zaproszenie, ale kompletnie mnie ta gra nie interesuje. Czy ten klucz do bety to jest przypisany do konta, czy można go jakoś giftnąć? Nie chcę kombinować, co by Blizz mi konta nie zablokował pod pretekstem "handlu", czy coś, ale jeśli jest taka możliwość bez jakiegokolwiek ryzyka, to mogę odstąpić.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma juz bete i dostanie drugi klucz dla friendsa (a nikt ze znajomych nie interesuje sie HS), to niecn wie, ze ja szukam klucza.
 Kolega chce sprawdzic bete, ale zapisal sie do niej dopiero pare dni temu, wiec pewnie predzej sie zrobi open niz dostanie on zapke od Blizza.

Odnośnik do komentarza

Ostatni patch sporo dobrych zmian wprowadził (mind control nerf!!). Szczególnie gra rankingowa ma teraz jakiś sens. Gra się fajnie, ale ciśnienie dosyć często potrafi skoczyć, szczególnie jak pocisz się żeby przetrwać, po wielu rundach sprowadzasz kolesia w zasięg lethala, a on topdeckuje fireballa i do widzenia :(

Odnośnik do komentarza
As of today, we have sent beta invites to everyonewho opted in to the Hearthstone closed beta test prior to Monday, December 16. If you opted in before that date and have not yet received an invite email, check your spam folders or different email tabs to see if you invite may have ended up in an unexpected location. If you still can’t find your Hearthstone beta invite, don’t worry! We’re putting together a list of all Battle.net accounts that opted in to the Hearthstone beta test and did not claim their beta key. These accounts will be flagged for beta access within the first few weeks of January.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.