Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

deck taki z humorkiem, ogólnie na rankedzie ide jak walec, pada wszystko od dk pristów po evolve szamany

### humorek
# Klasa: Szaman
# Format: Standard
# Rok Mamuta
#
# 2x (1) Błyskawica
# 2x (2) Duch przodków
# 2x (2) Wieczny Wartownik
# 2x (3) Burza z piorunami
# 2x (3) Dziki duch
# 2x (3) Obrońca Drakkarich
# 2x (3) Totem przypływu many
# 2x (3) Wyzwolony żywiołak
# 2x (4) Beztwarzowy płomieniec
# 2x (4) Jinyu Wodny Mówca
# 2x (4) Zły urok
# 2x (5) Beztwarzowy manipulator
# 2x (5) Wulkan
# 2x (5) Żywiołak ziemi
# 2x (11) Śnieżny olbrzym
AAECAfe5AgAP7gGUA/kDgQSTBPUE/gWGBvUI96oC+aoC3boCx8EC/s0Cjc4CAA==
# Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone
 
sprawa prosta, szaman na przeciążeniach 4 many 7/7 w 3 turze? a można jak najbardziej, jeszcze jak. ogólnie polujemy na kombo duże bydle->duch przodków-> manipulator i w tym momencie jest gg. manipulator jest kluczowy, bo zawsze mozna przekopiować jakiegoś bydluna sąsiada, dać mu ducha przodków i zgasić hexem wrogiego minionka.
Odnośnik do komentarza

Hej, moja talia zamieniła się w dziką talię i nie wiem przez jaką kartę :/

 

http://www.hearthpwn.com/deckbuilder/warlock#24:2;36:1;43:2;122:1;196:1;241:1;252:1;332:2;340:2;452:1;507:1;529:2;566:2;663:1;49698:1;49742:1;49750:1;49761:1;55456:1;55529:1;62901:1;62903:1;62928:1;62934:1;

 

Może ktoś spojrzeć i mi podpowiedzieć? Ostatnio dodawałem Przemytniczkę Konfraterni za 6, ale to chyba to nie ona, bo usunąłem ja i dalej było to samo.

Odnośnik do komentarza

"Dzikie" są tylko karty sprzed dwóch lat i więcej, czyli obecnie można używać kart z ostatnich, eee... pięciu? No masz w klaserze podpisane, które zestawy są standardowe, a które nie. Na tej liście ich nie ma.

 

Jak najedziesz na nazwę talii podczas przeglądania jej i klikniesz "przekształć na standardową", to karty "dzikie" będą też świeciły się na liście na czerwono, i będą jakby "nieobecne" (jeśli to jest np. jedna karta, to będziesz miał 29 kart w talii uznane i jedną do dodania, żeby nią grać). 

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak ktoś lubi huntera to ten deck jest niby T1 po nerfach - https://tempostorm.com/hearthstone/decks/midrange-hunter-standard-meta-snapshot-sep-24-2017

deck jest strasznie nudny, ale dość wydajny (praktycznie każda karta ma potencjał więc trudniej o słaby draw) i co może ważne - tani.

nie pamiętam decku z T1 za 2000 pyłu.

 

mimo, że wydawało się większości inaczej, nerfy zrobiły swoje.

druidowi został praktycznie tylko jade. bardzo silny, jak nie najsilniejszy, jest priest, a każda z pozostałych klas (poza lockiem) może pochwalić się co najmniej jednym silnym deckiem.

 

najbardziej mi szkoda questów, bo pomysł był ciekawy, a w obecnej mecie chyba tylko magowy jest grywalny.

może być jednak jak z mechami, a powoli z elementalami czy smokami - blizz jakoś nie próbuje "nowości" z dodatków potem wspierać specjalnie.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Ogór, musiałem kliknąć przypadkiem pod nazwą jak ją zmieniałem. 

 

Grałem przed chwilą z gościem prawie 20minut jedną partię, bo wtasowywał sobie rękę non stop Wojem. Oczywiście przej.ebałem. Ja go drainowałem a on się bunkrował i wtasowywał karty. W końcu mi się one skończyły i koniec. Co za poyebaństwo.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No to nowy fatigue warrior xd nawet śmieszny, ale trzeba nim umieć grać jak mill rogalem. Mnie w(pipi)ia quest mag. Typ mi 5 iceblokow założył w jednej grze. Idzie sie w(pipi)ic przez te Rng :/ niech do kwietnia znerfuja te kartę plox

Odnośnik do komentarza

No to nowy fatigue warrior xd nawet śmieszny, ale trzeba nim umieć grać jak mill rogalem. Mnie w(pipi)ia quest mag. Typ mi 5 iceblokow założył w jednej grze. Idzie sie w(pipi)ic przez te Rng :/ niech do kwietnia znerfuja te kartę plox

oba te decki są mocno poniżej średniej.

lekko irytujące może. wątpię żeby to ruszali.

 

póki co meta wygląda na dość ciekawą poza lockiem:/

Odnośnik do komentarza

Nie nadążam za bardzo za "metą" (mam problem ze wskoczeniem na 5. rangę, zwłaszcza że gram dziś czarnoksiężnikiem...), ale z tego co widzę, to dość szybko na jedną z najczęściej używanych legend wyrósł Książę Keleseth. Jakże często obszydzany po pokazaniu... Można odnieść wrażenie, że zaraz obrzydzenie niczym "Kto idzieeee?" wywoływać będzie właśnie otwarcie Keleseth, Korsarz i Pacześ, już coraz częściej za mocne w kilku klasach, by grać czym innym.

 

 

 

Po tych nerfach faktycznie trudno coś ułożyć czarnoksiężnikiem. Zrobiłem sobie tego Gul'dana, myślę: będzie fajnie... ależ rzadko jest okazja w ogóle go użyć. Trzeba dożyć 10. tury, mieć taki stan by był sens go użyć, no i dobrać z talii. W sumie to... nie kojarzę nadal, żebym choć raz go użył w meczu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No, trochę to zajęło, ale wpadła chyba najlepsza paczusia na mym koncie.

 

1Xo0khg.png

 

 

 

Zacząłem oczywiście się starać, by uruchomić moc specjalną Rycerza Śmierci Uthera.

 

 

...Jest ciężko. Gdy jest po 10. turze, zabicie stronnika mającego 2 życia jest naprawdę łatwe. Raczej cokolwiek nie pogram na arenie, to przez najbliższy czas spędzę patrząc jaką talię mogę zrobić z tym Rycerzem Śmierci. Przynajmniej będzie dość ciekawie. Moim zdaniem to jeden z lepszych, nawet jeśli nie najsilniejszych w zakresie wygrywania.

 

Wygrać jeszcze czasem się uda, ale zobaczyć 4 jeźdźców - póki co ani razu.

 

 

No i Król Lisz, najbardziej uniwersalna legenda dodatku jest w końcu na koncie i pewnie nieraz się przyda... Okej, teraz chyba już naprawdę legenda #1 w Hearthstone'ie i "doktor 2" to Keleseth.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Coraz lepsze te pomysły mają na bohaterów. Niedługo będzie nowy bohater za: poleć na księżyc, załóż nowe konto, zbierz na nim wszystkie karty w złotej wersji. Ale w sumie to nic nie zmienia w grze. Z założenia jest to właściwy "gadżet" dla fanatyków. A obecnie te spotkania przy kominkach to doprawdy garstka ludzi organizuje. Jak zobaczę kogoś z tym bohaterem to naprawdę rozdziawię gębę.

 

 

Może ludzie jakoś to obejdą jak wyjdzie za kilka dni możliwość, są programy do udawania lokacji na telefonie, można chyba ustawić zdalnie takie spotkanie. Chyba. Oficjalnie wymagania wydają się spore, ale może wystarczą 3 osoby w dowolnym miejscu z publicznym wi-fi.

Odnośnik do komentarza

polecam quest warrriora

 

Sulfuras powinien być znerfiony, albo ta karta questowa. Co to za taktyka naje.bać samych prowokacji w talie i potem spamować umiejętnością specjalną, która po zniszczeniu broni nie wraca do podstawowej formy, lol. I w dodatku sulfuras wchodzi za 3 many, to jakiś żart. Tylko raz z takim kolesiem wygrałem, bo go zrushowałem a on kombinował coś z innymi kartami prócz tauntów i w efekcie nie nadążał ich losować. Jak ktoś na.sra prowokacji w talie to nie da się przebić.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

zależy od matchupu, gram sobie takim quest wojownikiem i dobre tempo/ aggro/ jadedruid / otk priest / czy quest mage rozjeżdża ten deck. Lepsze staty mam na paladynie murlockowym, jak sie ładnie murlocki ułożą to 30dmg idzie wbić z startem 5 tury.

najgorzej jest z 

200px-Bonemare%2861834%29_Gold.png?versi

guwno gra wszędzie, aż big game huntera do decku wrzuciłem za króla lisza ;/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...