Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

dużo nowych mocnych kart = kilka fajnych nowych decków = ciekawy dodatek :)

 

Amaz typuje:

1. Blood Razor - mega mocna karta + kombuje się z dk

2. Lock DK - mimo, że synergia z demonami to sama karta na tyle mocna, głównie przez hero power, że jeden/dwa demony wystarczą

3. Paly DK - podobnie jak lock = mocny hero power + mocna karta - broń z LS

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

za prolog dostajesz losowego dk bohatera, za przejscie skrzydła pakiet za zabicie króla liszaka każdą klasą na ostatnim skrzydle dostajesz portret arthasa do paladyna.

636373844224214351.png

chyba nerf poleci xd to jest gurwa za mocne, to mozna sobie wskrzeszać ile wlezie chyba z 12 w jednej grze koleś mi zagrał ;/

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

http://www.hearthpwn.com/decks/894131-j4ckiechans-26-2-frozen-throne-control-warlock

 

Pierwsza wtopa na tego nowego quest łowcę z legendą. Jednak miał doskonale dobrane karty a moja ręka była słabiutka:P

 

 

Ale ten deck ma ciekawych zagrań, masakra:D

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

za prolog dostajesz losowego dk bohatera, za przejscie skrzydła pakiet za zabicie króla liszaka każdą klasą na ostatnim skrzydle dostajesz portret arthasa do paladyna.

636373844224214351.png

chyba nerf poleci xd to jest gurwa za mocne, to mozna sobie wskrzeszać ile wlezie chyba z 12 w jednej grze koleś mi zagrał ;/

Karta mega OP aż sam gram tą talią bo cały czas wpierdziel od kapłana.

Odnośnik do komentarza

Myślałem chwilę, gdzie w ogóle te misje są. Okazało się, że dodano normalną dość przygodę w trybie "przygoda". Jak zawsze sporo śmiesznych żartów dla fanów gry, misje same w sobie nie wymagały wiele pomyślunku, raczej też były głównie zabawne (bez jaj, misja która niemal dosłownie każe ci grać face warriorem? Przeszedłem ją zwykłą talią paladyna). 

 

Dostałem rycerza śmierci druida. Zobaczywszy reakcje zdałem sobie sprawę, że to chyba dobrze, może nie z racji samego rycerza śmierci, co tego, że druid dostał supersilną kartę za 10 many, infestacja. Więc to była pierwsza karta, jaką zrobiłem za pył. Poza tym bieda, ale coś pogram tym druidem. Nota bene rycerze śmierci zazwyczaj są supersilni na arenie, paru już trafiłem.

 

 

Nie wiem, ile można ssać z tego uniwersum Warcrafta, ale ten dodatek jak zwykle robi wrażenie tym, ile jest SMAKU i srol w tym wszystkim, tym razem wszędzie rzeczy upiorne i związane ze śmiercią, czy też czasami z lodem, udręczone dusze jęczące "ile jeszcze to może trwać", bardzo fajne.

 

 

A z paczek pierwsza legenda jaka mi wpadła to też Morabi :(. Może jeszcze coś z nim wymyślę później.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...