Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

czyli karta globalna na każdą klasę, będzie craftowane do kontrolnych decków <3 mogła być tańsza ta karta kosztem body ;/

ahahaha jeszcze evolvy neguje XDDDDDDDDDDDDDDDD nie no must have

no i malygos dostaje nowy okrzyk bojowy "daj 400 pyłu, bo więcej nie zobaczymy tej karty w grze w formie kombo decku"

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

636369913153810014.png

 

XDDDDDDDDDDDDDDD już umawiam leczenie nerwicy u psychologa, najgorzej, że ma bardzo dobre staty jak na 2 mana drop więc będzie na bank grane w aggro

 

W GvG jest taka karta

 

12264-fel-reaver.png

 

Pojawialy sie glosy, ze przez ten negatywny efekt jest niezdatna do gry. Wpadlem na recenzje tej karty jednego z prostreamerow - Trumpa. Sceptykom zaproponowal takie rozwiazanie - wyobrazcie sobie, ze po kazdej zagranej karcie przeciwnika tracicie 3 wlasne karty z KONCA a nie poczatku decku. Z praktycznego punktu widzenia dla gracza zadna roznica. Nie kontroluje on scisle kolejnosci w jakiej sa ulozone karty w talii. Trump mial racje. Karta okazala sie bardzo mocna w aggro deckach. Oczywiscie przeciwko popularnemu onegdaj freezemage minion ssal niesamowicie xD Zrobcie sobie to samo cwiczenie mentalne w przypadku gnomish vampire i zauwazycie, ze w wiekszosci przypadkow ta karta jest rownie uzyteczna jak river crocolisk.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

imo uther przegięty, potem chyba szaman najbardziej grywalny po transformacji w trupa, zobaczymy co wojownik i warlock, tak sobie pomyślałem, że najlepszą akcje moze mieć warlock, gdyż jak by nie patrzeć już ma herocard w postacji jaraxxusa :) więc, żonglowanie heropowerami? tak poprosze.

 

Tylko fel reaver palił tobie karty a nie przeciwnikowi

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Tylko fel reaver palił tobie karty a nie przeciwnikowi

 

No shit sherlock :sorcerer:

Te dwie sytuacje to lustrzane odbicia. Fel Reaver mial byc slaby bo palil wlasne karty z poczatku decku a gnomish vampire ma byc mocny bo pali 1 karte z topki przeciwnika. Ten drawback Reaver'a nie byl wcale taki straszny a otrzymywalismy 8/8 z 5 many.  A tutaj mamy crockoliska.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

moim zdaniem ta karta ma gigantyczny impact, niech na 100 zagrań tej karty 2 razy spali karte gwarantując ci wygraną. karta to gamechanger jak brudny szczur.

 

tak sobie jeszcze pomyslałem:

jak zagram dalekowidzenie u szamana i dobiore herocarda z -2 kosztem many może powstać chore guwno.

tak samo rogal i za pomocą herbatki/kokonu skopiować herocard i przez 3 tury/2 tury byc nietykalny jak po iceblocku

wiadomo trzebac miec farta i dożyc tej 9 tury.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 no właśnie przez to, że 2 na 100 daje wina, a 98 na 100 to krokodyl to jeszcze dla Huntera to może (jakby był krokodyl:D), a tak to pewnie jak Dirty Rat czyli tylko na takie decki jak quest rouge lub ewentualnie dla taunta warriorowego.

 

 

636369913153810014.png

 

XDDDDDDDDDDDDDDD już umawiam leczenie nerwicy u psychologa, najgorzej, że ma bardzo dobre staty jak na 2 mana drop więc będzie na bank grane w aggro

 

W GvG jest taka karta

 

12264-fel-reaver.png

 

Pojawialy sie glosy, ze przez ten negatywny efekt jest niezdatna do gry. Wpadlem na recenzje tej karty jednego z prostreamerow - Trumpa. Sceptykom zaproponowal takie rozwiazanie - wyobrazcie sobie, ze po kazdej zagranej karcie przeciwnika tracicie 3 wlasne karty z KONCA a nie poczatku decku. Z praktycznego punktu widzenia dla gracza zadna roznica. Nie kontroluje on scisle kolejnosci w jakiej sa ulozone karty w talii. Trump mial racje. Karta okazala sie bardzo mocna w aggro deckach. Oczywiscie przeciwko popularnemu onegdaj freezemage minion ssal niesamowicie xD Zrobcie sobie to samo cwiczenie mentalne w przypadku gnomish vampire i zauwazycie, ze w wiekszosci przypadkow ta karta jest rownie uzyteczna jak river crocolisk.

 

 

cytujesz Kiblera. zdajesz sobie z tego sprawę?

 

 

:D

 

właśnie miałem to wklejać. tak karta wydaje się być tylko użyteczna jeżeli będzie pasować do nowego control locka (handlocka), a to się okaże pewnie razem z DK dla locka.

podobno ma być to jakiś lifesteal. to może być spoko. albo coś z discardem to bym wolał. byle nie demony, bo słabo w tym temacie.

 

jakiś otk combo paly będzie fajną odmianą. może to być niestety coś w stylu quest rogala gdzie 50/50 było strasznie irytujące.

warrior ma mieć duala - jeżeli Trump rzeczywiście się wygadał :D o 21 reszta kart?

 

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok, karty na stole (HE HE HE) z koncertu życzeń chciałbym thralla uthera i guldana.

ciągnie mnie do locka bardzo, bo tą klasą najmniej grałem i mam chcice, teoretycznie, gdyby zrobic deck tylko pod jaraxxusa, by zaspamować infernalami i potem znowu transformować się w dk guldana i  wskrzesić same infernale no to odpada. Najlepszym kombem na bank będzie dwóch dreadlordów z szarżą i potem wskrzeszenie tych dwóch dreadlordów, 20 dmg na ryj jak nie ma prowokacji, chochliki malkezara do drawu i ten 5/4 co daje +1/+1 demonom ale to imo za mały impact.

 

szaman wydaje się najmocniejszy z tymi ewolucjami, teoretycznie nie musimy się szczypać ze spellem, bo karta daje +2lvl up więc mamy z 4 możliwości ewolucji na 5+heropower.

 

Spodziewam się chorego guwna na paladynie bo chyba ma najmocniejsze karty.

 

Najbardziej na papierze wydaje mi się mocna karta

636373072240966727.png

ofc, o ile szybko ją dobierzemy i nie będzie ostatnią w decku xd

ogólnie jaranko, ale czuję powtórkę z karazanu, czyli 1-2 mocne aggro decki roz(pipi)ujące mete. Teraz jest bardzo ok, aczkolwiek ten priest z medivem już powoli u mnie powoduje wylew

Odnośnik do komentarza

Lukasz, Szinian itp., na poprzedniej stronie pisałem to samo, dokładnie opisałem wszystkie możliwości i że "wygryw" gnomką to tak naprawdę 4% szansy na wygryw, 4% na przegryw i 92% że nic nie zmieni, tak ogólnie rzecz biorąc (a tak naprawdę znacznie gorzej, bo grasz krokoliszka w drugiej turze, więc w faktycznej silnej talii zwiększasz sobie szanse na przegryw). Nie dziwi mnie że Kibler czy 100 innych pro graczy to samo mówi, bo... po prostu tak jest i nie ma innego możliwego spojrzenia na to (OBECNIE, dopóki praktycznie nigdy w meczu nie dobiera się 30 kart). No nic, wszyscy dostaniemy od Orzeszka wpiernicz na drabince, co zrobić.

 

 

Sporo tych kart przekracza JAKIEŚ granice, to na pewno ciekawy dodatek w tym względzie który jumpuje sharka. Większość z nich zapewne nie będzie w stanie wygrywać z "normalniejszymi" taliami. Jak obecny paladyn, który dzięki murlokom, masie niezłych kart różnego typu (stronnicy, bronie, leczenie itd.) i faktycznie silnym i uniwersalnym legendom ma możliwość silnego otwarcia, dobrych ruchów w praktycznie każdej turze oraz przesądzania meczów które trwają dłużej. Reliability. I przyjemnie się tym gra, bo zawsze wiesz, co możesz zrobić w następnych turach, mała losowość.

 

Tak jak tutaj nowy heros, który kurde ma efekt typu "wygraj grę". Trochę chamskie. To musiało wyjść w testach jako zbyt rzadkie, bo gdyby było częste, to wiele osób by siwiało z wnerwu jak przy najlepszych momentach zamrażającego maga.

 

 

Death knighty wydają się fajniejsze niż questy do grania, faktycznie pozwalając pobawić się wyjątkowymi efektami każdemu, kto taką kartę wyciągnie, a szanse na to są spore dzięki dokonanym zmianom w paczkach. Np. efekty ewolucji szamana to trochę chamówa i kompletne losowisko, ale skłania do dobierania zupełnie innych kart niż na co dzień i zapowiada ekscytujące efekty.

 

To nie jest chyba ten dodatek, w którym wyżej niż na 17. randze zobaczę czarnoksiężnika. Może następnym razem. Jego karty same w sobie ciekawe, a nowe zaklęcie za 2 jest mocne, ale handlock i odrzucanie kart z ręki to naprawdę zaprzeczające sobie strategie... Zobaczymy. Może chociaż powróci normalny kontrolujący wojownik, którym gram nadal, ale kurde ciężko jest zrobić jakąś mocną talię.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
### cthun i quest

# Klasa: Wojownik

# Format: Standard

# Rok Mamuta

#

# 1x (1) Serce Ognistej Smugi

# 2x (2) Brudny szczur

# 2x (2) Egzekucja

# 1x (2) Geomantka Zmierzchu

# 2x (2) Kimaj z rybkami

# 1x (2) Krzewicielka Zła

# 2x (2) Ognisty wojenny topór

# 2x (3) Apostoł C'Thuna

# 2x (3) Obrońca Skałkogórza

# 2x (3) Opętany ghul

# 2x (3) Pełzający w smole

# 2x (5) Bójka

# 2x (5) Oszalały wyznawca

# 2x (5) Pisklę złorożca

# 2x (7) Prastara tarczowniczka

# 2x ( 8) Pierwotny smokowiec

# 1x (10) C'Thun


AAECAQcEya8Cy68C0K8C08MCDUuRA5EGgq0Ck60C8a8CrrACm8ICxsMCysMC38QCoscCyccCAA==


# Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone

można dodać tych dwóch bliźniaków legendarnych za inne prowo, ale ich nie mam ;/

 

grywalne do piątku właściwie xd

 

Polecam, idzie sie jak walec na drabince aktualnie, mój własny deck <3 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...