Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Cholera, nie wpadł mi Foxiest of the Hounds. Na razie nie mam pomysłu gdzie popełniłem jakiś błąd nie dotykając praktycznie nikogo (niestety kilka osób trzeba zneutralizować).

 

Pozostaje mi przejście na najwyższym, z ebookami i jeszcze raz podejście pod Ninja kontra system.

 

Nic takiego strasznego niby, bo trzeba i tak przejść min. 2 razy, ale jednak jest trochę niesmak. Obawiam się, że to mogła być taka pierdoła jak NPC w stanie paniki w kanałach, gdzie za każdym razem wychodząc z kanału wpadał mi z dvpy bonus Restart.

Odnośnik do komentarza

Udało się za pierwszym podejściem wbić pacyfistę i foxiest :obama:

 

Tak na szybko tuż po zakończeniu, świetna kontynuacja HR w stylu Bigger, Better and more Badass. Zakończenie trochę dziwne, z jednej strony super sprawa, bo jest otwarta ogromna furtka na następne części, a z drugiej nie czułem, że to powinien być koniec tej gry. Tak czy siak na gorąco daje mocnarną 9, a jeszcze z dwa przejścia planuje wbić czyli grania jeszcze troszkę.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Bunt Ludzkości bieżącej generacji.

Kilka dni temu zacząłem NG+. Świetna gra. Generalnie jeżeli komuś podobał się "Bunt Ludzkości" nad słusznością zakupu "Rozłamu...." nie powinien się zastanawiać. Warto. Natomiast jeżeli ktoś ominął znakomity "Bunt....", powinien go nadrobić w pierwszej kolejności.

"Rozłam...." oferuje zbliżone doznania do poprzedniczki. Klimat jest wprost fantastyczny. Sfera audio zachwyca od pierwszych minut. Atrakcyjność rozrywki wzbogacono dzięki nowym umiejętnościom, a także ciekawszej konstrukcji samych poziomów (znacznie więcej jest teraz przemieszczania w pionie). Fabuła jest interesująca. Czy lepsza/gorsza od poprzedniego DE, każdy oceni indywidualnie.

Gracz po raz kolejny spędzi sporo czasu w szybach wentylacyjnych zastanawiając się, czy po wyjściu z nich zhakować komputer, który otworzy Adamowi nowe możliwości, wykorzystać niewidzialność i próbować przemknąć obok strażników, czy też udać się do kolejnego szybu. Wzbogacono ulepszenia ofensywne protagonisty, ale mord został zepchnięty na dalszy plan. Raz, że zabicie przeciwnika daje o wiele mniej PD niż jego ogłuszenie, dwa rozrywka na Rambo jest zdecydowanie mniej ciekawa.

Wizualnie Mankind Divided potrafi zrobić niesamowite wrażenie. Zdecydowanie nie nazwał bym tej gry Human Revolution HD. Stylistyka jest nieprawdopodobna. Niestety podczas biegu przez miasto co rusz pozycja gubi klatki, ewentualnie co chwila coś dogrywa się w locie, ale efekt jest jaki jest. Sądziłem, że to przez fakt, iż grałem kilka dni przed premierą (wiadomo jak to na tej generacji bywa - dej łan pacze, et cetera), ale inni gracze, którzy grali po premierze, mieli podobnie. Zasadniczo podczas rozrywki właściwej jest płynnie i raz, może dwa coś szarpało niestosownie podczas wymiany ognia. Szkoda, że czas ładowania gry po śmierci potrafi dochodzić w zależności od lokacji do 40 sekund.

Grę ukończyłem w dwadzieścia siedem godzin z czego osiem było zarezerwowane na zadania poboczne. Kilka misji głównych wyklucza inne, zatem warto grę drugi raz (jest NG+) zaliczyć, szczególnie, że opcji wyboru trochę jest - przykładowo z bossem, zasadniczo jest cały jeden, możemy walczyć, sprawę można także załatwić bez wymiany ognia, ale tutaj bardziej się rozchodzi o zadania, które maja wyraźny wpływ na fabułę - vide wybranie jednej z nich może powodować uratowanie ważnej postaci + wykonujemy odmienne zadania.

Średnia światowa (84%) w pełni zasłużona. Mocne 8/10, czy nawet 9/10 spokojnie można grze wystawić.

Kilka zdjęć na zachętę.

ZOX1Hjb.jpg

DJQR94e.jpg

PmFOi8a.jpg

oTT8YjP.jpg

Jrdgf8V.jpg

Odnośnik do komentarza

Napisz mi w spoilerze ten cliffhanger rodem z gry o tron, bo go chyba ominalem ogladajac ending.

 

@kermit

 

Ja w tej misji nikogo nie dotknalem i nie mialem tego dialogu, wiec pewnie jest jakis bug ze jak sie kogos ogluszy to zly dialog sie odpala.

A scenę po napisach widział? Jest nawet za to hehe aczik.

No strasznie mnie zaskoczyła fabuła w tej grze, ale nie tym, że jest jakaś wybitna tylko wręcz przeciwnie, nijaka :(

 

Zadanie z zabójcą ciekawie się zapowiadało, ale od razu po pierwszej rozmowie z Darią wiedziałem, że to ona jest zabójcą, no za(pipi)isty twist i szoker xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale ta scena nie ma za wiele znaczenia na tle fabuly w kampanii MD, to jest zwykly appetizer wrzucony na koniec zeby czekac na wiecej, cos podobnego jak w HR, gdzie byla niemalze identyczna scena.

 

Glowny watek MD zostal wyjasniony i skonczony bez zadnych naglych urwan, po drodze pojawilo sie kilka nowych, mniejszych watkow, ktore ewidentnie beda kontynuowane, ale nazwac tu cokolwiek cliffhangerem to moim zdaniem przesada.

 

Gdyby gra urwala sie...

 

 

np przed walka z ostatnim bossem, albo w ogole przed wyruszeniem na misje w celu powstrzymania tego ataku terrorystycznego, czyli notabene punktu kulminacyjnego tej fabuly jak i obecnego planu illuminatow, to wtedy bylaby pizda i cliffhanger

 

Odnośnik do komentarza

Zacząłem porządnie grać od wczoraj na Łoniaku. Czy wystąpił u Was bug w samouczku dotyczącym walki? Tam gdzie pojawia się pierwszy zielony hologram za zasłoną nie wyświetla mi się żadna informacja co mam zrobić. W tym pomieszczeniu jest dwóch kolesi do ubicia, jeden na podwyższeniu.

Odnośnik do komentarza

3 miliony kopii musi sie rozejsc zeby w ogole dobili do progu rentownosci :beksa:

 

 

btw. W pierwszym DLC wraca Pritchard!

 

Adam Jensen will reunite with Frank Pritchard in System Rift, our first story DLC for Deus Ex: Mankind Divided! Coming September 23rd.
 
14199549_1051910851528929_32633141816712
 

 

https://www.facebook.com/DeusEx/photos/a.133016570085033.29731.119442141442476/1051910851528929/?type=3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra rewelacyjna - dokladnie takiej kontynuacji Jensena oczekiwalem - klimatyczna i wciagajaca fabula, sporo trudnych decyzji do podjecia - jedyne co mi przeszkadza, to fakt, ze gra na konsoli chodzi standardowo jak (pipi). Poczatek gry w ogole nie zachwycil graficznie, jak niektorzy tu pisali, a jezeli chodzi o sama plynnosc, to  przez dluzszy czas wrecz nie moglem przywyknac - ot kolejna gra, gdzie niby mamy 30 fpsow, a czlowiek czuje sie jakby gral maks w 20. Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...