Skocz do zawartości

Premiera Xbox One, preordery i ogólna szajba


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie cos takiego jak preorder w Polsce to kpina. Zwykle grę dostaje się po premierze. Zamówiłem RYSE w Empik.com i odbiór w salonie. Pan uprzejmnie mi napisał, że zgodnie z regulaminem gra będzie wysłana w piątek.

 

Co do konsol, to nie ma się czym podniecać od poniedziału stoją w każdym jednym sklepie na zapleczu gotowe na premierę. Pozostaje tylko kwestia ilości. Na wsiach t.j. jak pisałem (Starogard GD) po 1 szt. na sklep - pozostałem pod zamówienie, ale nie ma problemu jak ktoś wyrazi cheć do piątku sprowadzą.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

To w sumie opłaca się wziąć z allegro od nich. konsola wychodzi po 1524 zł z wysyłką.

Serio uważasz, że jakieś (pipi) powystawowe opłaca się kupić? Dobry żart.

 

 

Dokładnie. Nie zdziwię się jak pada po 3 miesiącach będziesz wysyłał do serwisu bo Ci się w rękach rozpadnie ;)

 

Dasz 200 zł więcej i masz nówkę z 2 grami...

Odnośnik do komentarza

To w sumie opłaca się wziąć z allegro od nich. konsola wychodzi po 1524 zł z wysyłką.

 

 

z powystawowymi tak jest, że mogły chodzić po 10h dziennie x7 dni, do tego w jakimś szklanym zamkniętym pudełku, to napewno nie jest zdrowe dla sprzętu

tak jak w MediaExpert widziałem

 

dokładnie jak napisał Don poniżej

Dokladnie. Idz sie przejdz do sklepu i zobacz jak wyglada konsola i pady na wystawie. Acha przed bedziesz musial sie przedrzec przez bande lachów w dresach, którzy ja oblegaja zwykle dookola. Mniej wiecej tych samych co biegali po sklepach w dzien premiery PS4.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Serio uważasz, że jakieś (pipi) powystawowe opłaca się kupić? Dobry żart.

 

Dopiero teraz zobaczyłem, że to są powystawowe. Fucktycznie to dobry żart, a oto co mi odpisali na maila 

 

 

"Witam

Sprzedawane konsole są nowe z ekspozycji, nie uruchamiane nie grane.

Odnośnie trwania gwarancji : http://support.xbox.com/en-GB/xbox-one/warranties-and-repair/console-kinect-warranty

 

Zgodnie z informacją na stronie : 1 rok. "

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Sklep będzie pewnie często niedoinformowany, ale prawdziwy okres gwarancji (zakładając te dwa lata), poznaje się przy rejestracji konsoli na stronie MS.

 

Co do gierek na premierę z mojej strony polecam BF4. Przez początkowe problemy i nieco gorszą grafikę niż na PS4 i PC, gra może mieć nie najlepszą opinię, ale w praktyce sprawia obecnie wielką frajdę na multi. Są pełne europejskie serwery na 64 graczy, ludzie ogrywają zarówno podstawkę, jak i dodatki. Całość wygląda zdecydowanie lepiej niż na poprzedniej generacji i działa bardzo sprawnie. Jeśli ktoś lubi serię, ale miał trochę obawy po początkowej nagonce na grę (uzasadnionej), niech się nie waha i bierze.

Odnośnik do komentarza

Niby wszystko ładnie śmiga(poza pierwszą aktualizacją,która szła jak krew z nosa),ale beka z M$,że dają bundla z grami,ale żeby w coś zagrać to trzeba ściągnąć forze 40gb co na moim podwarszawskim necie jest kwestią 72h :/ Tutaj peesowe bundle mają przewagę.Wkładasz i grasz(aktualizacji nikt nie każe ściągać).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...