Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.mediaexpert.pl/szukaj/?q=Playstation+4&f=

 

Mediaexpert ruszylo z przyjmowaniem zamowien na 3 rodzaje zestawow ps4. Ciekawe ile beda tego miec. Na wszelki wypadek, jakby jakims cudem dostali wiecej, zamowilem najwiekszego wypasa z kamerka i dwoma padami.

 

Jeszcze przed wczoraj nie mialem zadnego preorderu, teraz mam dwa i hajp powoli sie udziela ;|

 

Edit; aha, no i dostawy na premiere golej konsoli nie gwarantuja, za to o slabej dostepnosci bundle packow nic nie wspominaja xd

Już nie ma tych linków

Odnośnik do komentarza

Co do tych preorderów za 100zł niezły patent na przytulenie darmowej gotówki która teraz sobie "pracuje" na kontach tych wszystkich sklepików, a, że konsol nie będzie? Kogo to obchodzi, forsa poleży jeszcze pare tygodni nim ją zwrócą ale co nakradli to ich. Jeszcze jedno, Ertvagd, wciśnie wam każdy kit byle tylko wyszarpać wam kasę, wcisnąć kosmicznie drogą (w proporcji do ceny sprzętu/długości trwania) bezsensowną gwarancję od której później jak tylko się da będą się wykręcać. Nie szukałbym tam ludzi ogarniętych w temacie lunchu konsoli za to w tym jak zatrzymać klienta i wyssać z niego dodatkową kasę są mistrzami.

 

To jest w 100% prawda. Po pierwsze jest tam masa wykluczen, po drugie zroba WSZYSTKO zeby nie uznac tej gwarancji. Sam bylem swiadkiem czegos takiego dwukrotnie kupujac lodowke. Kiedy klient odszedl, pan kierownik powiedzial "frajer". Khem.

Co innego bylo w media/saturn, w czasach kiedy tam pracowalem nie bylo z nia zadnych problemow, a nawet szlo sie na reke nawet jesli gwarancja czegos nie obejmowala. Nie wiem jak jest teraz.

Ogolnie rzecz biorac to jest totalna glupota kupowac za kilkaset pln gwarancje na cos co sie jeszcze nie zepsulo i na 90% sie nie zepsuje - inaczej nie mialaby sensu dla sklepu. Kupowanie jej to wyrzucenie kasy w bloto - powie to wam prywatnie kazdy pracownik. A jesli sie zepsuje to pewnie mniej zaplacicie za naprawe ;)

 

Gdyby to byly 3 paki na 5 lat bez kruczkow malym druczkiem typu:

po 4 latach zwracamy 75% za naprawe, po 5 45%, to bym sie zastanowil, bo konsole lubia sie psuc bardziej niz inne sprzety.

Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza

 

http://www.mediaexpert.pl/szukaj/?q=Playstation+4&f=

 

Mediaexpert ruszylo z przyjmowaniem zamowien na 3 rodzaje zestawow ps4. Ciekawe ile beda tego miec. Na wszelki wypadek, jakby jakims cudem dostali wiecej, zamowilem najwiekszego wypasa z kamerka i dwoma padami.

 

Jeszcze przed wczoraj nie mialem zadnego preorderu, teraz mam dwa i hajp powoli sie udziela ;|

 

Edit; aha, no i dostawy na premiere golej konsoli nie gwarantuja, za to o slabej dostepnosci bundle packow nic nie wspominaja xd

Już nie ma tych linków

 

Linków nie ma, oraz nie mogę się zalogować na swoje konto. Ciekawa sytuacja z tym euro oraz media expert. Zobaczymy jak to się potoczy.

Odnośnik do komentarza

hahahaha, teraz przy próbie odzyskania hasła dowiaduje się, że klient o takim mailu nie istnieje. Co za frajerzy. Na skrzynce pocztowej maile od nich o założeniu konta oraz złożeniu zamówienia na konsole a przy próbie odzyskania hasła moje konto nie istnieje. Trzeba do nich napisać i to wyjaśnić bo niezły burdel się zrobił.

Edytowane przez kidnappa
Odnośnik do komentarza

lorac waptie w wojny. gs wlasnie opublikowal posta na fb przy okazji premiery xone ze nocna premiera tylko na zaproszenia. to samo pewnie bedzie z ps4

Toś mnie danielski uradował hehe, jeśli zrobią coś takiego z PS4 to... i tak pójdę ;D
Odnośnik do komentarza

 

hej, czy konsole będziemy w stanie polozyc w pionie bez zadnych dodatkowych podstawek ?

 

Chyba postawić w pionie.. zaokrąglona nie jest, więc pewnie ustoi. A to jest chyba temat o preorderach..

 

i ogolna szajba. Po co wydali ten oddzielny stand w takim razie ?

Odnośnik do komentarza

 

 

hej, czy konsole będziemy w stanie polozyc w pionie bez zadnych dodatkowych podstawek ?

 

Chyba postawić w pionie.. zaokrąglona nie jest, więc pewnie ustoi. A to jest chyba temat o preorderach..

 

i ogolna szajba. Po co wydali ten oddzielny stand w takim razie ?

 

aby dodatkowo zarobić :)

Odnośnik do komentarza

hej, czy konsole będziemy w stanie polozyc w pionie bez zadnych dodatkowych podstawek ?

Chyba postawić w pionie.. zaokrąglona nie jest, więc pewnie ustoi. A to jest chyba temat o preorderach..

 

i ogolna szajba. Po co wydali ten oddzielny stand w takim razie ?
Po to aby nadkonsola wyglądała jeszcze bardziej sexy.
Odnośnik do komentarza

Lorac, bylem wlasnie w GS (mecze ich co drugi dzien zeby nie bylo jaj z moim preorderem) i pare ciekawostek:

- juz sprzedaja COD Ghost na PS4!! Pytam sie jak to, dostali zezwolenie na sprzedaz gier ktore sa wczesniej:) nikt do tej pory niechce brac GHOSTA:D wszyscy podobno czekaja na BF i KZ

- z preorderami jest juz wycofuja sie z zapewnienia ze sierpniowe beda w pierwszej transzy. Czerwiec/Lipiec nie bedzie problemow na Kilkenny gdzie mieszkam dostali potwierdzenie ze do pokrycia czerwiec poczatek lipca. Facet sam powiedzial ze juz teraz ludzie sie awanturuja i powiedzieli ze beda od rana ustawiac sie w kolejki z mysla o dostanie (jak pan powiedzial jednak no chance)

- ogolnie widze tu jest taka panika w IE jakby co najmniej miala nadejsc 3 wojna swiatowa:)

Odnośnik do komentarza

 

 

hej, czy konsole będziemy w stanie polozyc w pionie bez zadnych dodatkowych podstawek ?

 

 

Chyba postawić w pionie.. zaokrąglona nie jest, więc pewnie ustoi. A to jest chyba temat o preorderach..

i ogolna szajba. Po co wydali ten oddzielny stand w takim razie ?
A po co do ps2 byla podstawka pionowa i POZIOMA? :)
Odnośnik do komentarza

No w IE, jest ogolnie masakra z dostaniem konsoli, bede musial przejsc sie do GS i zapytac czy nic sie nie zmienilo z moim.

Na Facebooku Gs Ireland napisal ze odbior pre orderow bedzie indywidualny po uprzednim dostaniu telefonu.

Tzn ze za duzo ich nie ma chyba :-D

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Tych preorderów w rtv euro na konsole + kz:sf już nie ma.

 

Właśnie wróciłem z miasta, byłem w avansie i rtv, wiadomość jest jedna, nie ma szans na konsole 29.11. Pozostał media expert i kumpel tam pracujący, a jak się nie uda to pozostanie PS3 i ogrywanie najlepszego multiplayera (TLoU), plus dokończenie GTAV oraz rozpoczęcie Batmana i Dragons Crow, po co mi next-gen?

Cryinggifs_01_1.gif

 

Odnośnik do komentarza

lorac waptie w wojny. gs wlasnie opublikowal posta na fb przy okazji premiery xone ze nocna premiera tylko na zaproszenia. to samo pewnie bedzie z ps4

wydaje mi sie ze jest to dobra opcja:

bo raz - wszyscy ci ktorzy maja ja odebrac, odbiora o polnocy i nie bedzie niepotrzebnego zamieszania z rana,

dwa - a to co zostanie bedzie do wziecia z rana bez wiekszego problemu(a noz ktos zrezygnowal) B-)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Tych preorderów w rtv euro na konsole + kz:sf już nie ma.

 

Właśnie wróciłem z miasta, byłem w avansie i rtv, wiadomość jest jedna, nie ma szans na konsole 29.11. Pozostał media expert i kumpel tam pracujący, a jak się nie uda to pozostanie PS3 i ogrywanie najlepszego multiplayera (TLoU), plus dokończenie GTAV oraz rozpoczęcie Batmana i Dragons Crow, po co mi next-gen?

Ale Yeti skoro wszyscy trabia o tym, ze jedynie MM i Saturny będą miały wystarczająca ilość sztuk, to po co chodzisz i pytasz sklepiki, które nie maja szans na więcej niż 5 zestawow dla osob, które zamowily preorder ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za złożenie Zamówienia na preorder kosoli Playstation 4.

Zostało utworzone nowe zamówienie/rezerwacja na KONSOLA PS4 + KILLZONE + DS4 + KAMERA o nr ********************** w cenie 2299 PLN uwzględniającej wartość preordera.

Nie będzie ono widoczne w koncie Klienta.

Dostępność konsoli jest zagwarantowana w dniu premiery. O dokładnym terminie oficjalnej premiery poinformujemy po jej ogłoszeniu przez firmę Sony w odrębnej wiadomości.







Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Z Euro. Rano napisałem maila do laski, która zajmuje się moim zamówieniem. Mam nadzieję, że maksymalnie 29.11.13 dostanę swój zestaw. Cały czas gwarantują to. Oby.

I z tego co widzę "zwykły śmiertelnik" bez pre ordera nie kupi tego zestawu, przynajmniej tam. Nie mają go na stronie. W tym upatruje swojej szansy na zapewnienie sobie tej konsoli w dzień premiery.

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...