Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

no moim zdaniem, skoro pamiętam premiere Nintendo Wii U z 15 sztukami, iPadow i kolejek przed sklepem z zapisami na karteczki jak rzucali po 4-5 sztuk, to i w pareset konsol SONY uwierzę.

Dzięki za linka, anulowałem wcześniejszy preorder i zamowilem z Killzonem

Odnośnik do komentarza

wczoraj na zielonej wyspie pytałem o szczegóły dostępności PS4 w sklepie Xtravision. jak babka poinformowała mnie, sa juz pierwsze odwołania od pre-order'ow na PS4 ze strony klientów, ale żeby wskoczyć na takie miejsce, trzeba sie stawić osobiście. w chwili obecnej nie ma wolnych miejsc. chociaż jest nadzieja. od dziś chodzę codziennie teraz.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

 

jeszcze tak fyi (bo pisałem w tej sprawie do Euro): na razie nie wiedzą czy będzie możliwość zmiany swojego zamówienia przedpremierowego, w przypadku jeśli wcześniej zamówiliście "czystą" konsolę. Nie wiedzą też czy wprowadzą do sprzedaży drugi bundle. Pełna odpowiedź poniżej:

"Szanowny Kliencie,uprzejmie informuję, iż obecnie jeszcze nie możemy potwierdzić, że będzie możliwa zamiana konsoli na zestaw z grą. Nie posiadamy też informacji czy drugi zestaw będzie dostępny w naszej ofercie. Proszę o kontakt w tej sprawie bliżej daty premiery.

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt

 

http://www.ps4polska.pl/jest-pierwsz-zestaw-bundle-ps4-w-ofercie-rtv-euro-agd/

 

podjąłem decyzję - nie biorę nigdzie preordera, bo uważam, że każdy chce nas ruchnąć w zad. Zapewne skończy się to "po polsku" burdel i cyrk na kółkach. 

Odnośnik do komentarza

A ja właśnie dostałem z RTV Euro odpowiedź na maila z pytaniem o możliwość zamiany na bundle:
 

Szanowny Kliencie,

Oczywiście możemy zmienić konsolę na zestaw. Zmiana nie ma wpływu na czas oczekiwania na konsole.
Czy mam dokonać zmian?

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.

 

A na facebooku Playstation to potwierdzili:

 

 


Mamy najświeższą wiadomość o #PS4. Możecie zamówić preorder na konsolę w zestawie z grą Killzone: Shadow Fall. Osoby, które kupiły już preorder na samą konsolę, mogą teraz zmienić swoją zamówienie podstawowe na zestaw z grą. Zamówienia pozostałych osób będą realizowane według kolejności zgłoszeń - dostępność zestawów jest ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć!
Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

kolejne wieści od kolegi kolegi ;)

 

 

Dobry znajomy pracuje w sieci Avans na stanowisku "wiem jakie będą ceny"

Powiedział mi , że zestaw z KZ będzie kosztował 1999 ( co się sprawdziło ) a także to, że cena zestaw wraz z padami i kamerką wyniesie 2199 zł.
Zestaw ten nie ma być dostępny w pre-orderze lecz trafić ma na półki przed świętami.

Podkreślam, że to tylko znajomy i nie są to 100% informacje.

Ogólnie lepsze od Mody na sukces, a do premiery jeszcze trochę czasu, czekam na rozwój wydarzeń.

 

Jeżeli te plotki się potwierdzą i konsol zabraknie nawet dla preorderowców, to już widzę ten ogólny ból dupy, płacz i lament. Będzie się działo, może nawet Kraśko w wiadomościach wspomni o pobiciach i kradzieżach 29.11 pod sieciami sklepów. :lol:

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...