Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbym mial pewnosc ze w dzien premiery albo dzien po premierze pojde do MM/Saturna i dostane konsole to nie zamawailbym tego preordera z Euro. A tak to juz nie wiem co tu zrobic ;|

 

 

Dobra zamowione. Ciekawe jak sie to potoczy.

 

Szanowny Kliencie,

dziękujemy za złożenie .

 

Przystępujemy do sprawdzenia możliwości realizacji. Obecnie oczekujemy na podanie terminu dostawy produktu do Naszego magazynu. Datę wysyłki podamy w kolejnej korespondencji. Dokładamy wszelkich starań aby Zamówienie została zrealizowana jak najszybciej.

 

W przypadku wystąpienia trudności w realizacji powiadomimy Cię o tym w celu ustalenia dalszych działań.

 

W przypadku rezygnacji kontaktuj się z nami: e-mailem, telefonicznie lub skorzystaj z opcji "Anuluj" w Twoim koncie.

Dzwoniąc do Centrum Obsługi Klienta, prosimy przygotować numer .

 

Niniejsza wiadomość nie stanowi jeszcze Potwierdzenia

 

Pozdrawiam

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Mi ciągle nie skasowali zamówienia w Muve, płatność całej kwoty przy odbiorze. Zamówienie złożone jakoś po E3. Preorder będe kasował, bo nie biorę konsoli na premierę, chyba, że ktoś chce się załapać to niech da znać. O ile nie skasują mi tego :)

Dodatkowo będe miał do opylenia 3 sztuki preorderów (te za 100PLN) złożone jakoś w wakacje w Sony Center w Katowicach. Więc jakby byli chętni to pójdzie post w PT :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Konsole maja do sklepu przyjsc 26 listopada. ( Jedna dla mnie juz 26-go ) wersje sobie wybiorę

 

czuje że będzie konkretna szajba w tym ostatnim tyg listopada :) nie wiem jak to wytrzymam psychicznie, 3 preordery leżą i czekają na uruchomienie ale info tego typu co dał Niewidoczny rozwala cały plan, pewnie urządzę polowanie  :bunny:  u nas często jest że gry leżą wcześniej na półkach, to dlaczego nie konsole c'nie

Odnośnik do komentarza

Z FB Ultimy:

 

Okej mamy dwie wiadomości. Jak to zwykle bywa, dobrą i złą. Dobra jest taka że wiemy ile dostaniemy konsol ps4 i jakie zestawy. Zła jest taka że dostaniemy ich za mało. Od jutra zaczynamy procedurę obdzwaniania klientów i ustalania szczegółów. Na szybko patrząc po zamówieniach- BARDZO WSTĘPNE SZACUNKI- konsol wystarczy dla tych którzy złożyli swoje zamówienia do 20 CZERWCA 2013. Mamy otrzymać kolejne dostawy przed końcem roku, ale ile dokładnie i kiedy tego nie wiemy. Konsola będzie dostępna za 1799 zł, zestaw z Killzone za 1999 zł oraz trzeci zestaw, tzw full z kamera i z drugim padem. Szczęśliwcy niech się do jutra zastanowią którą wersję będą chcieli, i dokonali wyboru podczas rozmowy telefonicznej. Obdzwanianie zajmie nam trochę czasu więc prosimy o cierpliwość.

 

 

Wcześniej na stronie można było wyczytać, że nie gwarantują konsoli na premierę dla osób składających zamówienia po 4 września.

Teraz napisali, że nie starczy dla tych po 20 czerwca (!). Kumacie? 2 miesiące różnicy.

 

Zapomnijcie o konsolach na półkach w sklepie. Połowa preorderowców też niech zapomni o swojej konsoli na premierę.

Odnośnik do komentarza

No to ciekawe co teraz będzie miało mi do powiedzenia Sony Center. Preordery dopiero zaczęli zbierać w momencie, kiedy pojawiły się te śmieszne karty o wartości 100 zł. Zakładam więc, że jestem na szczycie listy, bo zapłaciłem w ciągu 3 dni od otrzymania maila, że zbierają zamówienia. Dodatkowo panowie z rozbrajającą szczerością zakomunikowali, że jak ktoś nie otrzyma konsol to ci, którzy zamówią je w sklepach pokroju ultima, mm czy saturn, bo swoim sklepom Sony zagwarantuje towar. Zobaczymy. Póki co w Sony center nie wiedzą nic o bundleach jeszcze.

 

Ktoś tu pisał, że avans ma mieć konsole 26-11. Nie wierzę w to. Dostaną je 28-11. Tak uważam, bo wiem, że w SC mają właśnie mieć 28-11 i niby po 18 mam dostać swój egzemplarz. Ciekawe tylko ile konsol otrzymają na sklep, bo jak widziałem ile mieli preorderów na PS4 w jednym SC, to było ich na bank z 20-30.

Odnośnik do komentarza

Z FB Ultimy:

 

Szczęśliwcy niech się do jutra zastanowią którą wersję będą chcieli, i dokonali wyboru podczas rozmowy telefonicznej. Obdzwanianie zajmie nam trochę czasu więc prosimy o cierpliwość.

 

 

 

ahahaha   :mage:  czyli co konsola na kartki, komuno wróć? jprdl.

 

ale przynajmniej nie czuję się jak debil z preorderami w 4 miejscach, mam przecież aż cztery szanse!11 :pinch:

Odnośnik do komentarza

u mnie w Saturnie też zdjęli te preordery za 100zł tak z 2-3tyg temu, także myślę że liczą się z małymi ilościami

 

starczy/nie starczy - u mnie to nic nie zmienia, i tak będzie kampa sklepów przed otwarciem, jeśli zrobiliby nocną premierę (wątpię) to jestem przygotowany na wszystko, gaz łzawiący, osobisty bodyguard, taka sytuacja, cebulaki nie ukradno!  :ninja:

Odnośnik do komentarza

 

na muve już nie można składać pre-orderów, więc liczę że te zamówienia co zebrali do tej pory raczej wypełnią.

Jutro rano mają wysyłać mailing. Wiem na razie tyle, że żadnych bundli nie będą mieli, tylko gołe konsole.

 

 

mailing dotyczący czego? czy dostane konsolę czy nie? Zamawiałem tak jak ty podobnie, tuż po E3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...