Skocz do zawartości

PS4 PROpremiera, preordery i ogólna szajba:)


shy4

Rekomendowane odpowiedzi

Podpinam się pod część tematu "...i ogólna szajba":

Poszukuję informacji gdzie w Europie mogę kupić limitowaną PS4 w barwach Szaraka za 500€: http://www.ppe.pl/news-32497-playstation_4_w_barwach__szaraka____tylko_12_tysiecy_limitowanych_konsol_.html

 

Dobra... słabo szukałem. Gdyby ktoś był zainteresowany, wpis z oficjalnego PS blogu:

Given this very limited production run, the 20th Anniversary Edition will not be available via traditional retail channels in the SCEE region. Look out for more information soon on how you can get your hands on one of these highly collectable consoles.

Odnośnik do komentarza

W pierwszej kolejności sprawdź oficjalny sklep internetowy Sony ;) Jakoś wątpię, aby to trafiło do zwykłych sklepów.

 

W Europie konsola w takiej wersji będzie dostępna w cenie 499 euro. Data europejskiej premiery tej edycji to 6 grudnia. Zamówienia przedpremierowe będzie można składać w oficjalnym internetowym sklepie Sony (prawdopodobnie już 5 grudnia).

Odnośnik do komentarza

GiantBomb opublikowal unboxing Playstation 4 20th Anniversary edition:

 



GameSpot tez:

 

 

Smiesznie, ze redakcje dostaja te konsole bo podobno jest ich malo, 12.300 na caly swiat to raczej niewiele. U nich te konsole beda pozniej lezec albo pogonia je na ebayu i tyle.
Ja bede sie co najwyzej slinil bo kupienie jej bedzie z cala pewnoscia bardzo trudne, a nie mam zamiaru placic na aukcji 1000$ albo wiecej.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Zwroci - czyzby kolejny sprzedawca ?

 

Nie nie, kolekcjoner :)

Mówię o zwrocie za 10-20-30 lat, traktuję ten zakup jako inwestycję długoterminową, a przy okazji sporą dawkę nostalgii (zakochałem się w tym kolorowym logo i wykończeniach na padzie i samej konsoli)... o ile w ogóle gdziekolwiek będzie można kupić, tak jak wspominasz.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, powinny być dwa pady. Dla mnie to w ogóle głupota żeby ograniczać nakład takiego cacka. Przecież chętnych jest duuużo więcej. Powinny być normalne zapisy na tą konsolę. Moim zdaniem Sony spaprało sprawę. Pewnie jakiś kolekcjoner mi powie że nakład powinien być jeszcze mniejszy i tylko dla ludzi z branży.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie - te konsole powinny byc normalnie sprzedawane w sklepach bo chetnych na ich zakup jest bardzo duzo, a wiadomo, ze te limitki beda kupowac masowo handlarze, ktorzy beda je sprzedawac za 200% ceny na eBayu.

 

Jak juz to mogli ograniczyc ich dostepnosc czasowo, ale nie do tak malej ilosci, powinny byc przez jakis czas w sklepach z okazji 20-lecia Playstation tak zeby kazdy chetny mogl sobie taka kupic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

pozwole zacytowac z innego tematu bo zestaw wg mnie warty rozwazenia:

 

 

 

 

Właśnie się nad tym dosyć mocno zastanawiam. Rozumiem, że to nie są gry do ściągnięcia z PS Store?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

pozwole zacytowac z innego tematu bo zestaw wg mnie warty rozwazenia:

 

 

 

 

Właśnie się nad tym dosyć mocno zastanawiam. Rozumiem, że to nie są gry do ściągnięcia z PS Store?

 

Mam ten zestaw i są to gry pudełkowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...