Skocz do zawartości

Gwiezdne Wojny, Epizod 7: Przebudzenie Mocy


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość mate5

Obstawiam, że tak jak Luke ma pospolite imię a reszta nie, tak rachel i thomas tylko będą mieli takie. Filmy familijne muszą mieć nijakiego protagoniste (w tym przypadku akurat dwóch, żeby była dziewczyna), z którym widz może się utożsamiać.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Nie no super imiona dla głównych bohaterów: Rachel i Thomas

 

 

tumblr_lq5k09ocui1qayzvw.png

imiona robocze

to już oficjalne info, że przez cały film han solo będzie w pozycji siedzącej?

raczej nie, nie bez powodu przerwali zdjęcia po wypadku 

Odnośnik do komentarza

Ja pier*olę, jak w ogóle możecie myśleć, że oni się będą nazywali Rachel i Thomas. ;D

 

W Internecie panuje jakaś gigantyczna panika związana z tym filmem. Każda mniej lub bardziej absurdalna plotka dotycząca obsady, czy fabuły jest przez wszystkich łykana i kończy się komentarzami, że film będzie katastrofą, a już zwierzchnictwo Disneya stało się jakimś synonimem tego, że film będzie do dupy. Natomiast analizując wyłącznie suche fakty i potwierdzone informacje nie widzę absolutnie nic niepokojącego, raczej raz po raz jestem pozytywnie zaskakiwany, także kierunkiem, w którym zmierza cała marka Star Wars pod nowym kierownictwem.

 

Tymczasem bardzo polecam film, który znajdziecie tam, od 35 minuty:

http://www.slashfilm.com/video-kevin-smith-star-wars-episode-7-set-visit/

Odnośnik do komentarza

chciałem przypomnieć, że sitha gra najprawdopodobniej adam ku.rwa driver:

 

2161327.jpg

 

przy dobrych wiatrach jeszcze przed gwiezdnymi wojnami zobaczcie go u scorsese (niestety w mniejszej roli niż garfield czy liam neeson). sam ten fakt pozwala mi spać spokojnie.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...