Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

zreszta wszystkie gry naughty dog na ps3 mialy przerywniki niby na assetach z ps3 jednak nie byly realtime z uwagi na ukrycie loadingow i fakt, ze na raz postaci w tylu detalach ps3 by nie udzwignelo - tu moze byc podobnie

Właśnie na odwrót :P Prerenderowane cutscenki można wyłączyć i od razu grać, a tych w realtime nie da się pominąć, bo zapewne wtedy wczytuje dane.

Odnośnik do komentarza

To co, na końcówkę przyszłego roku zapowiada się ostra walka Lara vs Nathan. Ciekawe kto wymięknie i przełoży premierę, w końcu oba tytuły celują w dokładnie tych samych odbiorców, nawet ich klimat jest podobnie "mroczny".

 

Square Enix i Sony na pewno się jakoś dogadają i ustalą bezpieczne terminy dla gier. Bezpośrednie starcie byłoby dla nich wyjątkowo niekorzystne.

 

po killzone2 i slynnym targer renderze wole zaczekac na prawdziwy gameplay, jakis downgrade pewnie bedzie ale nawet jesli to i tak graficznie miecie to zdecydowanie wszystko to co dotychczas oficjalnie zapowiedziano na cokolwiek

 

To Naughty Dog. Oni nigdy nie wciskali ściemy.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

po killzone2 i slynnym targer renderze wole zaczekac na prawdziwy gameplay, jakis downgrade pewnie bedzie ale nawet jesli to i tak graficznie miecie to zdecydowanie wszystko to co dotychczas oficjalnie zapowiedziano na cokolwiek

Gdyby to nie było Naughty Dog, to do takiego materiału podchodziłbym bardzo sceptycznie, ale wiem, ze gra bedzie graficznie bardzo zbliżona. Poziom techniczny w ogóle zmiażdży - mimika, animacja, efekty - to bedzie kopniak w szczękę. Gameplay pewno tez nie zawiedzie - to jest masakrator od ND, ale to firma ktora nie robi słabych gier :)

Odnośnik do komentarza

Po trailerze można wywnioskować, że klimat będzie mniej głupkowaty, a więcej powagi jak w TLOU. Graficznie to jakiś obłęd, na to właśnie czekałem :) Wiadomo, że jest to scenka liczona przez PS4 i podczas gry będzie gorzej, ale ND nigdy mocno nie odstawało od swoich filmików, będzie mega.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że nowa część to jakaś tropikalna wyspa, a fabuła będzie się obracać wokół piratów - tak mi przynajmniej wyglądali ci "goście" w klatkach.

 

Mnie tam brak gameplay'u nie dziwi skoro gra ma wyjść za ponad rok.

Przeceiż już na teaserze w zeszłym roku było widać, że będa pirackie klimaty. O Gameplay bym sie nie martwił. robią to samo co MS z halo, pokażą gameplay na przyszłym E3

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

To co, na końcówkę przyszłego roku zapowiada się ostra walka Lara vs Nathan. Ciekawe kto wymięknie i przełoży premierę, w końcu oba tytuły celują w dokładnie tych samych odbiorców, nawet ich klimat jest podobnie "mroczny".

 

Square Enix i Sony na pewno się jakoś dogadają i ustalą bezpieczne terminy dla gier. Bezpośrednie starcie byłoby dla nich wyjątkowo niekorzystne.

 

po killzone2 i slynnym targer renderze wole zaczekac na prawdziwy gameplay, jakis downgrade pewnie bedzie ale nawet jesli to i tak graficznie miecie to zdecydowanie wszystko to co dotychczas oficjalnie zapowiedziano na cokolwiek

 

To Naughty Dog. Oni nigdy nie wciskali ściemy.

 

 

No to chyba pokazów UN3 nie pamiętasz :P

Odnośnik do komentarza

 

Największe przejęcie o graficzkę, czemu mnie to nie dziwi :P

 

Ja osobiście mam nadzieję, że pójdą bardziej w kierunku ostatniego TR. Dadzą więcej swobody i mniej skryptów.

 

 

O nie, TR to niedoeybana kopia Uncharted z beznadziejną eksploracją tych otwartych obszarów. Uncharted to głównie grafika, dlatego przejmowanie się nią jest na miejscu.

Odnośnik do komentarza

 

Największe przejęcie o graficzkę, czemu mnie to nie dziwi :P

 

Ja osobiście mam nadzieję, że pójdą bardziej w kierunku ostatniego TR. Dadzą więcej swobody i mniej skryptów.

O nie, TR to niedoeybana kopia Uncharted z beznadziejną eksploracją tych otwartych obszarów. Uncharted to głównie grafika, dlatego przejmowanie się nią jest na miejscu.

Dobra Mysza, teraz serio gadasz jak pełnoprawny Janusz Casual. Akurat gdyby nie disy graczy U3 wciąż miało by tak mizerne zagadki jak te z U2 i tyle samo "leveli strzelanych". Droga TR jest akurat bardzo dobra, mniej skryptów - więcej eksploracji i motywów nie-strzelankowych. Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Mniej skryptów, więcej eksploracji... ty grałeś w TR w ogóle? Na dodatek te QTE, które jest wszędzie. Jak Uncharted był samograjem, to nie wiem jak nazwać Tomb Raidera.

Akurat zagadki w Uncharted były w każdej części na tym samym poziomie ( jedna może się wyróżniała z U3 z grą świateł ), zawsze z nieodłącznym dzienniczkiem.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

mi sie podoba jak przez pryzmat lat ludzie coraz chetniej i czesciej krytykuja uncharted2 - wyzywaja od samograjow albo, nie.doje.banej gry gdzie tylko grafa jets topowa

 

ja wiem ze zyjemy w erze gdzie gier z korytarzykowym gameplayem, skryptami jest od zaje.bania i kazdy nimi zyga ale w dniu premiery Uncharted2 ta gra to byl top topów, genialny tytul w kazdym calu

Odnośnik do komentarza

Tylko czy ja Ficuś napisałem że mi to przeszkadza? Uncharted to piękna grafika, niesamowita skrypty itd. Wszystko złączone w genialną całość w którą gra się mega przyejmnie. Chodzi mi po prostu o to że ludzie nie wiadomo czego oczekują od tego nowego Uncharted, zarzucając że się przejmujemy grafiką... a dobrze wszyscy wiemy że bez zayebistej grafy Uncharted nie robiłoby takiego wrażenia.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Właśnie go ogrywam mam 3h na liczniku i widzę różnicę na plus. Nie jest wielka, ale widoczna (więcej znajdek, inwestowanie w rozwój postaci na wzór FC3). Nie wiem jak tam trudność skoków, bo ani razu tak jeszcze nie zginąłem, ale jeśli późniejsze będą na poziomie pociągu z U2, czy ostatniej ucieczki, to będzie "ok".

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...