Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy co z tego wyjdzie....w kazdym badz razie jestem totalnie mega zawiedziony prezentacja bo liczylem na gameplay trailer, a z drugiej strony totalnie zmiazdzony grafa - benchmark nowej generacji, to wyglada na tle innych produkcji zmierzajacych i ujawnionych na next geny po prostu NIEWIARYGODNIE

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wygląda na to, że nowa część to jakaś tropikalna wyspa, a fabuła będzie się obracać wokół piratów - tak mi przynajmniej wyglądali ci "goście" w klatkach.

 

Mnie tam brak gameplay'u nie dziwi skoro gra ma wyjść za ponad rok.

Odnośnik do komentarza

Trailer robi wrażenie. Super grafa, mroczny klimacik, jest dobrze. Oczywiście również jestem rozczarowany że tak mało pokazali. Żeby chociaż ze dwie minuty DRake pobiegał po tym lesie. Liczyłem na ryjący banię gameplay jak ten z Nepalu z czasów jarania się dwójką. Chciałoby się zobaczyć więcej, ale z drugiej strony to jest pewniak jak gry Rockstar, można brać w ciemno i wiadomo że będzie GOTY.

Odnośnik do komentarza

Trailer robi wrażenie. Super grafa, mroczny klimacik, jest dobrze. Oczywiście również jestem rozczarowany że tak mało pokazali. Żeby chociaż ze dwie minuty DRake pobiegał po tym lesie. Liczyłem na ryjący banię gameplay jak ten z Nepalu z czasów jarania się dwójką. Chciałoby się zobaczyć więcej, ale z drugiej strony to jest pewniak jak gry Rockstar, można brać w ciemno i wiadomo że będzie GOTY.

 

Chyba oczywiste, że takie demo zostawią sobie na E3 2015.

Odnośnik do komentarza

ReadyAtDawn: We have the best looking game in PlayStation history!

Naughty Dog: Yeah, that's cute.

 

Ta cutscenka z Uncharted 4, która jest równocześnie trailerem to poziom powstających dzisiaj CGI. Niebywały poziom osiągnięty na początku życia PS4. 

 

Mimo wszystko dalej jednak jestem zawiedzony, bo bardzo liczyłem na demo.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś jeszcze ma nadzieję, że te 60 fps w które celują to tylko w multi? Od Uncharted chcę najlepszej grafiki, a przy 60 fps jednak trzeba sporo poświęcić :P

 

Myślę, że ND wie co robi i jest świadom, że mogli zrobić 30 fpsów.

 

Jak jest to 60 fpsów, to ludzie narzekają [*].

Odnośnik do komentarza

jak pierwszy raz pokazywali U2 to pokazali trailer z Natanem w rozbitym pociągu, jak U3 to Natana na pustyni - tutaj pewnie mamy podobnie czyli trailer jakiejs cutsceny gdzie sama rozgrywka choc bardzo podobnie to jednak az taki poziom detali miec nie bedzie

 

zreszta wszystkie gry naughty dog na ps3 mialy przerywniki niby na assetach z ps3 jednak nie byly realtime z uwagi na ukrycie loadingow i fakt, ze na raz postaci w tylu detalach ps3 by nie udzwignelo - tu moze byc podobnie

Odnośnik do komentarza

Scenka w pociągu na pierwszym trailerze U2 była ponoć pokazywana dziennikarzom w real-time na PS3, gdzie koleś z ND swobodnie przemieszczał kamerę w trakcie trwania sceny.

Tutaj nie ma szans na taką oprawę real-time w 60fps. Moooooże przy 30fp udałoby im się osiągnąć taki poziom na cut-scenkach real-time... Szczerze wolałbym tutaj właśnie 30fps i dopasioną grafikę itd. i ewentualnie 60fps w trybie multi.

Silnik ten za to ND lub inne studio w Sony mogłoby wykorzystać do stworzenia nowej części Jaka na PS4 w 60fps.

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie ma szans na taką oprawę real-time w 60fps. Moooooże przy 30fp udałoby im się osiągnąć taki poziom na cut-scenkach real-time... Szczerze wolałbym tutaj właśnie 30fps i dopasioną grafikę itd. i ewentualnie 60fps w trybie multi.

 

 

Że też wy jeszcze wątpicie w ND....

Odnośnik do komentarza

To co, na końcówkę przyszłego roku zapowiada się ostra walka Lara vs Nathan. Ciekawe kto wymięknie i przełoży premierę, w końcu oba tytuły celują w dokładnie tych samych odbiorców, nawet ich klimat jest podobnie "mroczny".

 

Chociaż istnieje cień szansy, że gra może wyjdzie w pierwszej połowie roku, przykład TLOU pokazuje, że gra nie musi wychodzić podczas "holiday" aby się sprzedała. W ogóle w samym trailerze napisali tylko "2015", myślę, że jakby wiedzieli, że gra celuje w końcówkę roku to by tego raczej nie ukrywali. Kolejnym argumentem jest to, że w przypadku U2 i U3 między pierwszym teaserem a premierą nie mijał nawet rok, więc trzymajmy kciuki, że w tym wypadku też tak będzie ;) .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...