Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

jestem już bodaj w 12 chapterze, to co sie działo przy misji z e3 - myslalem ze mnie nic nie zaskoczy bo bedzie jeden i ten sam skrypcik ale ile razy ginąłem i musiałem kombinować żeby jednak dociągnąć to do końca to łojezu

 

no i cale znuzenie 1 czescia szkocji pryslo, pozniej w 2 czesci juz banderasik non stoper

Odnośnik do komentarza

Mnie wczoraj rozwaliła akcja z jeep i w ogóle wszystko co dzieje sie w tej lokacji, mokry Drake, suchy, w błocie, jeszcze bardziej w błocie, mokry suchy.. :D

I koła jeepa na każdym kole różna ilość błota jak i na karoserii, myjnia pod wodospadem..  Naughty Dog :D

Odnośnik do komentarza

 

ktoś może odebrał nagrody z gry na smartfona , bo ja nie mogę się zapisać do psn-u z gry żeby skórki do U4 ściągnąć.

 

Możesz napisac coś wiecej o co w tym chodzi lub link?

 

 

Powstała darmowa gra Uncharted Fortune Hunter na Androida i iOS-a, a nagrody z gry przechodzą do multi U4 (obecnie problem polega, że nie przechodzą :) )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.U4&hl=pl

https://itunes.apple.com/us/app/uncharted-fortune-hunter/id1104415942?mt=8

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

 

 

ktoś może odebrał nagrody z gry na smartfona , bo ja nie mogę się zapisać do psn-u z gry żeby skórki do U4 ściągnąć.

 

Możesz napisac coś wiecej o co w tym chodzi lub link?

 

 

Powstała darmowa gra Uncharted Fortune Hunter na Androida i iOS-a, a nagrody z gry przechodzą do multi U4 (obecnie problem polega, że nie przechodzą :) )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.U4&hl=pl

https://itunes.apple.com/us/app/uncharted-fortune-hunter/id1104415942?mt=8

 

mi wszysciutko juz ladnie poprzechodzilo :P

Odnośnik do komentarza

gra graficznie niszczy wszystko, to jest taki standard tekstur i artyzmu że człowiek już głupieje i  przyjmuje to co widzi jako  dokument z national geographic.

Jestem  w 15 i po prostu nie wiem gdzie mam patrzeć, wokół  wszystko jest dopracowane tak że człowiek myśli  ze tam na pewno jest jakas znajdzka, bo przecież kto by  robil tyle szczegółów by tylko zrobic klimat?

No i tak jest, a  szkoda, bo mogli jednak cos powsadzać, chociazby  jakis papierek.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

jejku, czyli będzie jeszcze lepiej?

 

Gra ma dużo pierdół które można wytknąć, kermit wspomniał o  szkocji, (pipi)a, w pewnym momencie juz mnie palec bolał od wciskania strzalki  i  ixa.

No ale u4.

 

Ta tekstura na madagaskarze czarno pomarańczowa powinna dostać oscara.

Odnośnik do komentarza

do mnie w grze najwieksze wrazenie zrobily 14,15 i 18 chapter, choc z drugiej strony cala gra co chwile po prostu miazdzy miejscowkami, arcygenialna jest pod tym wzgledem, design i wykonanie miejscowek to growy oscar

 

chyba tylko jedna miejscowka mi sie srednio podobala:

 

jaskinie w szkocji

 

Odnośnik do komentarza

tez tak macie? bylem w 8 chapterze ktos hajpuje 10 ze rozku.rwi, jestem w 10 to ci ze 12 dopiero zniszczy system, jestem w 12 to ci gadaja o 14,15,16,17,18 xD

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz, Naughty Gods.

 

Ktos przed premierą pisał, że na ówczesne czasy U1 to była najlepsza woda, U2 śnieg, a U3 piasek, teraz wyszło U4, które postanowiło mieć najlepsze wszystko :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

tez tak macie? bylem w 8 chapterze ktos hajpuje 10 ze rozku.rwi, jestem w 10 to ci ze 12 dopiero zniszczy system, jestem w 12 to ci gadaja o 14,15,16,17,18 xD

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz, Naughty Gods.

 

Ktos przed premierą pisał, że na ówczesne czasy U1 to była najlepsza woda, U2 śnieg, a U3 piasek, teraz wyszło U4, które postanowiło mieć najlepsze wszystko :kaz:

 

No tak, ktoś pisał że U4 to najlepsza dżungla ever, ale...chyba masz rację :-D

Odnośnik do komentarza

Na takim Pascalu w 1080p to by mogło chodzić w 100 k/s :D

 

Swoją drogą zastanawiałem się czemu nie leże oglądając Uncharted 4 i może to wynikać z tego, że pomijając bardziej magiczne miejscówki w U2, to jednak z pierwszego Crysia wycisnąć można takie rzeczy:

 

0a3de825_crysis.jpeg

 

Przypomnę, że bazowo ten tytuł za rok będzie miał 10 lat :-P

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Strasznie nie równo jest wykonana ta część, oczywiście cały czas trzyma swój wysoki poziom, lecz raz lepszy raz gorszy, wydaje mi się, że w po przednich częściach ten balans był lepiej zachowany. Tu zaś raz gra wygląda obłędnie, raz dobrze a czasami po prostu średnio, nie mam tu na myśli "dizajnu" tylko raczej wykonania samej lokacji oraz jakości tekstur gdzie nie gdzie są po prostu takie sobie, owa seria przyzwyczaiła mniej do pewnej jakości i tu czasami twórcą nie udaję się jej osiągnąć, bardziej otwarte tereny zrobiły swoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...