Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No jest różnie, ale poziom jest ciagle wysoki, a widoczki im dalej tym lepsze, końcówka to już w ogóle masakra. Ktoś ukończył na najwyższym poziomie? Jest ciężko? Bo hard taki trochę bez wyzwania, tylko pierwszy etap 20 rozdziału był lekko przegięty, na normal to pewnie nie idzie zginąć.

 

 

Z chęcią zrobił bym platynę ale strasznie nie lubię gier na czas. :(

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Cóż, powiedzmy sobie szczerze, że 10 z kapelusza to też przesada i zawyżanie średniej, ale 4/10 to już przegięcie. Też nie padam na kolana przed U4, ale danie 4/10 to kwestia mocno niedopuszczalna. Aczkolwiek ostatnio dużo pojawia się recek gier z gazet typu Washington Post czy New York Times i często odnosisz wrażenie, że:

 

1. Recenzja pisana jest pod oglądalność, a tą generują kontrowersje. Bo nikt nie będzie czytał wszystkich recek 10/10, ale na pewno wielu zainteresuje się recką na 4/10

2. Gość robi reckę z materiałów dostępnych na YT

3. Gość nie gra w gry i kompletnie nie czuje klimatu a rola jego została wymuszona przez naczelnego 

Odnośnik do komentarza

fajnie ze po przejsciu gry nie tylko mozna wybrac rozdzialy ale tez pierwszy raz w serii mamy wybor momentow akcji - np zamiast grac caly level mozemy zaczac go od razu od wybranego starcia czy poscigu

Dokładnie i ten tryb jest dostępny od początku gry, tzn. masz dostęp do tych akcji, które już ukończyłeś. Świetna sprawa gdy zaprosisz do domu jakieś blaszki :kaz:

 

Rozdział 13, oświetlenie, animacja, fizyka :obama:

Widział ktoś lepszą...

 

burze? Chyba tylko w DC ;)

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

ok graczdari, ale juz nie po skrajnosciach, bo fizyka w uncharted tez jest spoko. chocby hak który się sam zaciska, albo interakcja z towarzyszem podczas wspinaczki.

 

Ale gdzie ja pisze, że interakcja i fizyka w Uncharted 4 są złe i nie są "spoko" ? ;) Nie uważam po prostu by było się czym nadmiernie ekscytować......

 

Oświetlenie równie wysokiej klasy jak to w Uncharted 4 mamy choćby w Star Wars: Battlefront. Fizykę w wielu grach również spotkamy na równie dobrym poziomie. Sprawa istotną jest to, że U4 jest jedną z niewielu gier, które łączą dobrze każdy element, ale czasem można się zastanowić czy orgazmy niektórych osób są w 100% obiektywne ;)

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

nie no serio, ogarnij  bajere.

Właśnie za oknem grzmi, zobaczymy czy życie wygra z 13 rozdziałem w U4. ;)

 

PS. Fanek, pytałeś o tą scenę z pierwszego trailera U4. W spoilerze zdjęcie z 13 rozdziału, różnica jest taka, że w grze zabrakło muchy.

 

N122orO.jpg

screen zrobiony w jpg, mimo że mam w konsoli ustawione w png, nie wiem co jest przyczyną, że na twittera wysyła w jpg

 

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dziś skończyłem i powiem tak: gra świetna, ale w żadnym razie 10/10. Co na plus: prezentacja fabuły (rewelacyjne przerywniki), grafika i ogólna miodność. Co na minus? To, co mnie najbardziej wkurza w tej serii. Mianowicie: ostatnie 2-3 rozdziały, kiedy w zasadzie jest tylko jedno: skocz-złap się półki skalnej-półka się załamuje-złap się niżej - podciągnij wyżej - kill room - skocz - złap się półki skalnej...itd. Nie mówię, że to jest źle wykonane, ale już bym chciał pchnąć fabułę do jakiegoś rozwiązania, a tu ciągle walka na przemian ze skakaniem. Mnie to po prostu trochę nudzi, a w przypadku U4 boli bardziej, gdyż tych walk/kill roomów jest chyba mniej niż w poprzednich częściach.

 

Co nie zmienia faktu, że zagrać trzeba  ^_^

Odnośnik do komentarza

Panowie, animka postaci to majstersztyk. To jak ciała zachowują się pod wpływem różnych czynników to czyste, nieopisane piękno. Jak tracą równowagę przy postrzałach, bądź przy eksplozjach kiedy osłaniają wtedy twarze rękoma. To jak trzymają broń zależnie czy biegną, czy prowadzą ostrzał.

 

Wybuch dynamitu zmiótł jednego przeciwnika, drugi stojący dalej przy krawędzi, zachwiał się, poleciał do tyłu, spadł z 2 metry niżej, po chwilce się podniósł i doskoczył za osłonę. Wystawił na ułamek sekundy łeb, i dopiero po chwili ponownie się wychylił, aby poprowadzić ostrzał. 

Strzelanie najlepsze w serii. Czuć te pukawki. 

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie czemu moje posty zostały skasowane jak i tak były do tematu topica? To, że nie można po konsoli besztać i grze? Na normalnym poziomie, widocznie ktoś w łapę dostają, żeby jakiś pstryczków grze nie dawać, żałosne.

Żałosny to był ten offtop na temat głośnej pracy konsoli. To temat o U4 a nie gadki na temat technicznych aspektów sprzętu :lapka:

A na przyszłość radzę poszukać (np. w swoim profilu w zawartości)  a nie marudzić na publicznym że ktoś coś skasował.

Odnośnik do komentarza

Oj podobała mi się gierka, 9/10 jak w mordę strzelił. Byłoby więcej ale niestety niektóre etapy były dla mnie po prostu słabe (głównie w pierwszej połowie gry) i chciałem przez nie jak najszybciej przelecieć i o nich zapomnieć. Niektóre momenty po prostu za bardzo odstają od genialnej reszty, tak jakby zupełnie inne studio je robiło. Najlepsza część jak dla mnie. A teraz ND proszę zabierać się za TLoU 2 :)

 

PS. Już kilka osób o tym pisało ale również o tym wspomnę, beznadziejny i bezjajeczny OST nie licząc jednego utworu. Nie popisali się. 

Odnośnik do komentarza

Mnie nie podobały się dwa rozdziały.

 

 

Te z przeszłości, jak byli młodzi

 

 

Takie zbędne i o niczym. Podobał mi się za to motyw jak z tlou

 

 

tylko zamiast żyraf, rozmowa przy pustych kuflach, bardzo fajna scena

 

 

 

Cała reszta rewelacja i tylko brak coopa mnie boli. Ciągle nie wiem czy 6- czy 5+/6

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...