Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież samo DF mówiło że niektóre scenki są w czasie rzeczywistym, a niektóre prerenderowane. Żeby to sprawdzić wystarczy włączyć photomode w którym na prerenderowanych stawkach nie da się operować kamera. Zresztą widać też gołym okiem które są w lepszej jakości ;)

W obojetnie jakich wstawkach nie da sie operowac kamera w photo mode
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

 

Swoją drogą u nas sprzedaż taka. Mieliśmy na 6 punktów zamówione 270 kopii, sprzedawaliśmy od soboty. Zostało póki co 54 egzemplarze + wróciło już 6 używek.

 

Nieźle jak na sam Śląsk i jedną sieć :-P

Tam gdzie ja kupowałem mieli ponad 500 preorderów, mały sklepik mają 2 punkty, miałem odbiór osobisty i sporo pudełek im stało jeszcze na półce.

W ciągu miesiąca Sony może dobić do 5mln kopii

Ta sto milionów w miesiac xd

Odnośnik do komentarza

widze ze niektorzy nie grali w gre, albo nie ogladali Df  o u4.

 

kamerą można obraca  i przyblizac, a df pokazal  ze w niektorych momentach  mozna tylko pauzowac.

widze, ze photo mode w grze nie odpalales, a szkoda

 

kamera obraca sie tylko jak wlaczy sie photo mode w czasie gameplayu, wlaczony photomode w czasie cutscenski/wstawki pozwala nam tylko pazuowac gre, ustawiac filtry, bawic sie nasyceniem kolorow, usuwac postacie itp, w zadnym wypadku nie obrocisz wtedy kamery

Odnośnik do komentarza

Czy po przejściu gry będzie można oglądać w galerii cutscenki jak w poprzednich częściach i TLoU?

 

Zaczynam właśnie 14 rozdział. Przegrane 10 godzin. Podejrzewam więc, że jestem za połową gry.

 

A początek 14 chapteru? Przecież to jest nie-do-opisania piękne. Gdybym palił to zrobiłbym sobie przerwę na dymka. Jizzed in my pants.

Odnośnik do komentarza

Wytrzymałem do 10 rozdziału. Wynudziłem się na śmierć... 4 raz to samo. Wiecej cutscenek niż grania, lokacje puste. Dziś wymieniłem na Dooma. Jak dla mnie 3/5. Dostateczny.

Uff, już się bałem że tylko ja umieram z nudów grając w tego megakillera :P

Przy kilku chapterach to noszenie drabiny w TLOU wypada fascynująco :P

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

zauwazyliscie jak sprytnie podmieniają modele z cutscenek na te z gameplayu i vice versa?  prawie nie zauwazylem.

Prawie nie zauważyłeś bo:

 

- nie ma pre-renderowanych cutscenek, tylko real time.

- modele gameplayowe są te same co w scenkach, różnią się (delikatnie) modelem oświetlenia i pewnie post procesowymi efektami.

 

radze się przyjrzec

 

 

a co z tego ze mozna zmienic ubiór? modele pod cutscenki są w różnych ubiorach. wystarczy włączyć bonusy i to co tam mamy to są modele z cutscenek. podczas gameplayu są inne :D

 

jesli ktos pomiędzy nimi nie dostrzega różnicy, to ma poważny problem ze wzrokiem albo z ogarnięciem podniety.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

Po początkowym zwiedzaniu mieszkania i lekko nudnawej nowelce, kolejne czaptery wgniatają. Przy scenie

 

pościgu za Samem, gdzie trzymając się liny surfowałem w butach po błocie za ciężarówką

 

musiałem robić pauzę z niedowierzania. ND przeszli wszystko jeśli chodzi o akcję.

Ja nie wiem jak oni zrobili grę, która jest żywa, naturalna, animowana na milion sposobów.

 

A no i pytanko, bo może coś przeoczyłem:

 

jak Elena znalazła nas na Madagaskarze? Komórki przecież zniszczono, by dezaktywować GPSa. Wyjaśnia się to potem jakoś? Nate nawet specjalnie zaskoczony nie był

 

Odnośnik do komentarza

Kurde, jak czytam te spoilery, to tak zachciewa mi się tego Uncharteda, że rozważam zakup PS4 (ale poczekam na PS4.5).

Nie rób tego błędu. Ta gra to przereklamowany gniot. Oprócz grafiki (momentami) to stary odgrzewany kotlet. Dziś wymieniłem na Dooma i już w pierwszych 10 min. było wiecej gameplayu niz w 4h U4. Dla mnie to słabizna.

  • Minusik 16
Odnośnik do komentarza

Nareszcie rozumiem wybór Nate'a, Elena w 4 części nareszcie jest w miarę ładna

 

Ja tam zakochałem się w niej już w drugiej części i w sumie tam mi się najbardziej podobała, szczególnie motyw tuż po tym jak Lazarevic zastrzelił

Jeffa, kamerzystę,

i jak się chowali za murkiem w deszczu.

 W U4 zupełnie zmienili jej twarz, ale też jest ok, do tego ta gra aktorska i ten głos. Akurat jestem na początku rozdziału 17, więc znów miałem okazję chwilę ją podziwiać :)

Kurde, trzeba iść spać, bo 3:30... Może jutro (dziś) zobaczę napisy końcowe... Nie żebym jakoś szczególnie chciał, bo chętnie jeszcze spędziłbym w skórze Drake'a trochę czasu, ale wiem, że koniec zbliża się nieubłaganie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...