Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

No bardzo często zrywa i szuka od nowa, wystarczy, że po meczu wyjdzie więcej niż 2 graczy - wtedy tak się dzieje.

Kończy się mecz i powiedzmy zostaje 7 chłopa w lobby na wyszukiwaniu - gra poudaje chwilę, że próbuje dobrać brakujących a potem wywala wszystkich i szuka od nowa.

U mnie tak jak prawie zawsze, nigdy nie dobierze poprawnie tych brakujących 3 (lub więcej) graczy.

Odnośnik do komentarza

Ej nie wiem co się stało chyba dużo "niedzielnych graczy" zakupiło w promocji U4 i włażą na multi, bo jak gram zwykły TDM to jest jakaś poezja - co tam ludzie odpierdzielają.

Poziom strasznie spadł, 9/10 meczów to gram przeciwko takim agentom, że śmieję się na głos, takie zagubione owieczki - widać, że pierwszy raz grają.

Fajnie w sumie, można się poczuć jak kozak

Polecam pograć rankingowe i życzę powodzenia. Chociaż wyszukiwanie w tym trybie, to jakaś pomyłka. Coś musieli popsuć, bo w innych wyszukuje szybko, a rankingowe szuka i szuka.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Grałem kilka rankingowych i podziękuję. Po pierwszym meczu miałem 40 pkt i przez następne kilka dostawałem 0 pkt, bo jakieś ofermy się trafiały.

Plus masakryczny czas wyszukiwania.

 

Szkoda, że nie pokazuje poziomów jaki mają gracze. Powinno być tak jak w trójce, że jeszcze podczas wczytywania można było przeglądać statystyki przeciwników/kompanów. U4 pod tym względem jest strasznie upośledzone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że nie pokazuje poziomów jaki mają gracze. Powinno być tak jak w trójce, że jeszcze podczas wczytywania można było przeglądać statystyki przeciwników/kompanów. U4 pod tym względem jest strasznie upośledzone.

Nie można przeglądać i bardzo dobrze, bo ludzie by wychodzili, dopóki nie trafiliby na jakiś leszczy.

Odnośnik do komentarza

W przypadku rankingów to ma sens, ale w zwykłej grze nie powinno mieć wpływu. Ja tu bardziej widzę chęć ukrycia (pipi)owego matchmakingu, który nie działa poprawnie i nie paruje ze sobą graczy na podobnym poziomie.

Przykładem do naśladowania jest np Rocket League, chociaż i tutaj ostatnio szuka dłużej, ale przynajmniej paruje ze sobą graczy o podobnej randze. A tak to dostajemy to co napisał wyżej Michu, że lejemy graczy, co ledwo zaczęli przygodę z trybem multi.

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem dzisiaj po raz 3ci Uncharted 4. Ograłem 2 razy na premiere i podszedłem do tego po nowym roku poraz kolejny. Po tym czasie, po takiej przerwie moge tylko powiedzec, ze jest to wybitna gra. Mimo , ze nadal stawiam 2ga czesc wyzej , to ze wzgledu na fabułe, otoczke , sentyment i EPILOG tej czesci , to jest kurde porpostu kolejne Mistrzostwo Swiata od ND

 

Dziekuje ,ze mogłem w to zagrac

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W sumie też jestem ciekaw. Ogólnie beka z tej opcji, bo zamiast 15 relikwi dostaje się 20 xD

Plus ten VIP chyba nie działa poprawnie, bo jakoś nie widzę tych 20% więcej w nagrodach za wyzwania.

no to chyba coś jest u Ciebie nie tak, bo ja mając VIPa nie mam juz np wyzwania za 250 tylko za 300 najmniej a najwięcej za 540 te które kiedyś były za 450.

Odnośnik do komentarza

Możecie mi zdradzić co się robi żeby aktywować zwiększoną ilość tej fioletowej waluty otrzymywanej po meczu? Od jakieś czasu wyświetla się taki komunikat, że jakiś gracz to włączył.

Jeśli się nie mylę są one do zdobycia jako jednorazowe bustery. Wraz z survivalem wpadło kilka nowych (część dostępnych tylko dla survivala). Jest np. specjalne pióro, które aktywowane uzdrawia gdy wszyscy są powaleni, czyli dwóch leży, jeden biegnie do skrzyni po apteczkę i nie dobiega to pióro ratuje wszystkich. Nie wiem ile ich jest ale część dostępna dla gracza, a część dla drużyny. 

Tak czy siak one-time bustery są dostępne ze skrzyń.

Odnośnik do komentarza

 

Ej nie wiem co się stało chyba dużo "niedzielnych graczy" zakupiło w promocji U4 i włażą na multi, bo jak gram zwykły TDM to jest jakaś poezja - co tam ludzie odpierdzielają.

Poziom strasznie spadł, 9/10 meczów to gram przeciwko takim agentom, że śmieję się na głos, takie zagubione owieczki - widać, że pierwszy raz grają.

Fajnie w sumie, można się poczuć jak kozak

Polecam pograć rankingowe i życzę powodzenia. Chociaż wyszukiwanie w tym trybie, to jakaś pomyłka. Coś musieli popsuć, bo w innych wyszukuje szybko, a rankingowe szuka i szuka.

 

 

Nie napisałem tego co wyżej bo szukam wyzwania i chwale się jak to łatwo rozjeżdżać jest ludzi co 3 raz włączyli multi u4 i zastanawiają się którym się rzuca granat ; )

Gram, grałem rankingowe, w polskich ligach, czy też UMG. I generalnie wiem co się dzieje...

 

Cieszę się po prostu, że jest duży napływ nubków na których można sobie pofragować :).

Bo niestety na rankedach, ligach, umg etc. to już trzeba mieć zgrany zespół, trenować i w większości przypadków dużo się napocić - na co ja nie bardzo mam czas i ochotę.

 

Easy kille najlepsze jak na tych montażach :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najpierw zobacz na co masz wyzwania: na multi czy survivala? Jeśli na multi to nie masz opisu, a jeśli to survival to będziesz miał opis przy wyzwaniu na co on jest. I na pewno bierzesz Stonera? To ciężka (żółta) broń.

A faktycznie moze to chodzi o survival xD bo jest opis ze trzeba ubić 22 chłopków

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Ej te challenge to chodzą poprawnie ? Bo mam zeby ubić 22 chłopków z stoner 63 robię im KO i nie zalicza :/

Jeżeli masz KO to na bank jest to Survival, w multi byś miał Powalenia.

 

Może być też tak, że grasz w King of the Hill, który jest BETA i tam nie zalicza wyzwań.

Nie wiedziałem, że nie nalicza w KotH. Mam teraz jedno na M14 (30 downów) to sprawdzę z ciekawości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...