Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest w Gearsach, ale Survival nie wygląda na zaawansowany technicznie tryb. To, plus problemy, które występują od premiery, tym bardziej pokazuje jak multi jest pocięte i niedopracowane.

No i to o czym pisał Farmer, czyli wrzucenie tylko dwóch piratów do Survivala jako bossów, gdzie wszystkich w singlu wokół, których kręci się fabuła było chyba 12, też daje do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie dorwałem po długim oczekiwaniu i przegrałem kilka chapterów - nowa Lara bardzo mi się podoba i była sporym ulepszeniem od tego przeciętnego reboota, ale ND znowu pokazało wyższy poziom. Pal licho grafikę, chociaż te ulepszone efekty i świetny sound design sprawiają, że wymiany ognia w U4 to solidne mięcho (dla porównania odpaliłem remastera jedynki i tam to jest jakaś parodia teraz, strzelanie kapiszonami i efekty specjalne jak w modzie na sukces), tak liczba detali, szczególnie większy nacisk na znajdźki i interakcję z otoczeniem vide TLOU, no po prostu samemu trzeba tego doświadczyć. Każdy narzeka na dosyć mozolny i słaby początek singla, ale ja już się dobrze bawie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gram w sobie w singla i ziewam. Nawet zacząłem pomijać cutscenki, a najchętniej to i bym pominął motyw strzelania.

Gameplay wygląda tak: chodzimy, filmik, strzelanina, chodzimy, zagadka i tak przez 4 części.

Gdyby nie głośny tytuł, to chętnie bym wystawił grze 6+. No, ale to Anczarted, głośny tytuł, świetny ex na PS4, ze świetną grafą, więc dam 8:)

 

Ja wiem, że grafa robi wrażenie, gram na prosiaku, gram na tv 4k hdr, to wszystko wygląda fajnie. Ale... i tak większy opad szczeny miałem w 2008 na TV hd ready, kiedy tato przyniósł PS3 z właśnie pierwszym Uncharted.

Ile razy można grać w to samo?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Gameplay w 4 części jest najbardziej zróżnicowany, jest najlepiej zbalansowany. Przez 8h gry strzelałem może łącznie z 15 minut, reszta to była eksploracja, wspinaczka, zagadki, sceny akcji(te czysto oskryptowane) czy przerywniki filmowe. Świetnie jest w tej grze wszystko rozplanowane, narracja to po prostu czysta poezja.

 

No ale jak się ma adhd to już nie mój problem. 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie grzybiarz, ale raczej powinieneś poszukać innego hobby, bo gry video raczej nie są dla ciebie. Nie każdemu musi się podobać każdy tytuł, wręcz nie musi ale tobie to wyjątkowo ciężko dogodzić. Tego za mało tamtego za dużo i tak czytam twoje opinie przy większości gier. Przypominasz mi kumpla, wiecznie truje, że ma ochotę w coś pograć i wiecznie jęczy :whistling:  Pokój bracie dobrej woli 

 

Aha. Graj, nie marudź, bo gra jest tego warta ^_^

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mnie tez gra zachwycila. Nawet Calakowalem z zachwytem ale 10/10 to jej nie dał z jednego powodu. Za szybko sie skonczyla. I jeszcze na domiar tego złego zaczynalem przygode wiedzac ze to ostatni Uncharted. Przynajmniej z Nathanem w roli głównej. Kiepsko sie tak gra z nastawieniem sentymentalnym. Stąd gra absolutnie arcymistrzowska i GOTY dostaje 10/10 ale -1

 

Czekam wiec na singlowe DLC

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że możesz mieć swoje zdanie grzybiarz, ale raczej powinieneś poszukać innego hobby, bo gry video raczej nie są dla ciebie. Nie każdemu musi się podobać każdy tytuł, wręcz nie musi ale tobie to wyjątkowo ciężko dogodzić. Tego za mało tamtego za dużo i tak czytam twoje opinie przy większości gier. Przypominasz mi kumpla, wiecznie truje, że ma ochotę w coś pograć i wiecznie jęczy :whistling:  Pokój bracie dobrej woli 

 

Aha. Graj, nie marudź, bo gra jest tego warta ^_^

To jest forum dyskusyjne więc w czym problem.

 

Lepsza taka opinia niż chwalenie wszystkiego na lewo i prawo.

Odnośnik do komentarza

Gram w sobie w singla i ziewam. Nawet zacząłem pomijać cutscenki, a najchętniej to i bym pominął motyw strzelania.

Gameplay wygląda tak: chodzimy, filmik, strzelanina, chodzimy, zagadka i tak przez 4 części.

Gameplay wygląda tak jak sobie postanowisz. Czwórkę można w zasadzie przejść w całości po cichu i strzelać tylko wtedy kiedy zaplanowali to deweloperzy. Jak wspomniał suteq, idealne zbalansowanie.

A jeżeli przedstawienie fabuły jest dla Ciebie nudne, że musisz pomijać cutscenki to może lepiej zostań przy tytułach, które opierają się w całości na "cinematic experience". Początek co prawda może trochę znużyć, bo sam tak miałem przy pierwszym przechodzeniu, ale pod względem narracji to klasa sama w sobie.

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem wszystkie Anczartedy, łącznie z wersją na Vitę. Może gdyby ta "czwórka", była moją pierwsza grą z tej serii, to bym ją uważał za GOTY grę.

Innowacją jest dla mnie jazda jeepem, czy linka. Ale lina była już w Tomb Raiderze ogranym na PC wieki temu.

Ps. Nawet w multi nie ma klasycznej kooperacji :/

Ps2 pije trzecią szklankę łychy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...