Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ta końcówka jest obrzydliwa. Strasznie psuje pacing.

 

 

od koncowki 18 rozdzialu jest kaszana. Na cmentarzysku statkow i w willi wychodzi wszystko co slabe w Uncharted. Nie zlicze ile razy w tych 2 walkach zginalem przez zje.bane sterowanie + AI ma celnosc z wallhackiem a kazdy przeciwnik jest w stanie wylapac ze 2 magazynki. Na prawilnym crushingu 20 chapter to festiwal cheesowania wiszac ze sciany

 

 

Nie wiem kto to playtestowal i uznal ze jest OK. Do ww. momentu bylo super, potem jest dupa.

Odnośnik do komentarza

Marudzą bo dużo giną i szukają dziury w całym, zawsze były i będą killroomy i inne niekoniecznie fajne rzeczy (np.: 500% hp uber moba, jak się "szczela" w stopy to mniej wchodzi - deal with it), taka seria.

 

Jak ktoś chce pomarudzić to zapraszam na U1 poziom trudności brutal :D

A nie to jak zawsze były killroomy to faktycznie nie ma na co narzekać, sorry.

Odnośnik do komentarza

Ta końcówka jest obrzydliwa. Strasznie psuje pacing.

 

 

od koncowki 18 rozdzialu jest kaszana. Na cmentarzysku statkow i w willi wychodzi wszystko co slabe w Uncharted. Nie zlicze ile razy w tych 2 walkach zginalem przez zje.bane sterowanie + AI ma celnosc z wallhackiem a kazdy przeciwnik jest w stanie wylapac ze 2 magazynki. Na prawilnym crushingu 20 chapter to festiwal cheesowania wiszac ze sciany

 

 

Nie wiem kto to playtestowal i uznal ze jest OK. Do ww. momentu bylo super, potem jest dupa.

 

Jeśli w określeniu "końcówka" zawierasz także genialny epilog to nie mamy o czym rozmawiać, bo dla mnie to jedno z najbardziej spełniających zakończeń w historii gamingu.

Z resztą się zgodzę, ale nie ze względu na walki czy zgony, ale ze względu na monotonię lokacji.

Odnośnik do komentarza

 

Ta końcówka jest obrzydliwa. Strasznie psuje pacing.

 

od koncowki 18 rozdzialu jest kaszana. Na cmentarzysku statkow i w willi wychodzi wszystko co slabe w Uncharted. Nie zlicze ile razy w tych 2 walkach zginalem przez zje.bane sterowanie + AI ma celnosc z wallhackiem a kazdy przeciwnik jest w stanie wylapac ze 2 magazynki. Na prawilnym crushingu 20 chapter to festiwal cheesowania wiszac ze sciany

 

Nie wiem kto to playtestowal i uznal ze jest OK. Do ww. momentu bylo super, potem jest dupa.

 

 

Jeśli w określeniu "końcówka" zawierasz także genialny epilog to nie mamy o czym rozmawiać, bo dla mnie to jedno z najbardziej spełniających zakończeń w historii gamingu.

Z resztą się zgodzę, ale nie ze względu na walki czy zgony, ale ze względu na monotonię lokacji.

Dzisiaj skonczylem (crushing). Ostatnia walka i epilog zmyly wszystko co mi sie nie podobalo. Lzy w oczach na epilogu - ile tam bylo DETALI. Jedno z lepszych zakonczen jakie widzialem.

 

Singiel 9+/10 - pol oczka mniej za rozdzialy o ktorych pisalem

Odnośnik do komentarza
Uncharted 4 z największą liczbą tytułów GOTY

 

Serwis GOTYPicks, podobnie jak co roku wykonał zestawienie najlepszych gier w zestawieniach GOTY 2016. Listę serwisów autor strony zbierał przez długi czas od momentu publikacji pierwszych zestawień. I najczęściej nagradzaną grą było Uncharted 4: Kres Złodzieja. Produkcja Naughty Dog wybrana została 159 razy, z czego 88 razy przez profesjonalne serwisy growe, a 71 razy jako najlepszą grę roku wybrali ją czytelnicy.

Jak wygląda top 20?

  1. Uncharted 4: Kres Złodzieja - 159
  2. Overwatch - 98
  3. Doom - 29
  4. Battlefield 1 - 15
  5. The Last Guardian - 15
  6. Inside - 12
  7. Dark Souls 3 - 12
  8. Dishonored 2 - 8
  9. Wiedźmin 3:Krew i Wino - 8
  10. Final Fantasy XV - 7
  11. The Witness - 7
  12. Titanfall 2 - 5
  13. Hitman - 3
  14. Pokémon GO - 3
  15. XCOM 2 - 3
  16. SUPERHOT - 2
  17. Call of Duty: Infinite Warfare - 1
  18. FIFA 17 - 1
  19. Firewatch - 1
  20. Forza Horizon 3 - 1

http://www.pssite.com/news/55286/uncharted-4-z-najwieksza-liczba-tytulow-goty.html

Odnośnik do komentarza

Pany też tak macie, że jak dołącza Was do rozpoczętej gry to gra zwiesza się przy loadingu tam gdzie widzimy już 5 vs 5 postaci?

Średnio co 2gi mecz gdzie mnie dołącza "joining late game" to po prostu jest zwiecha i próbuje mnie dodać przez 5 minut do meczu... i nic.

 

Wiem, że matchmaking jest słaby, ale wcześniej aż tak często to się nie działo.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Gra jest świetna. Rewelacyjnie wyważyli sekwencje strzelankowe, skradankowe, wspinaczkowe. Ani trochę sie nie męczyłem, jak w poprzednich częściach. Sporo zaczerpnęli z TLoU ale to już chyba każdy wie. Jak miałbym się do czegoś przyczepić do do zagadek. Znowu zrobili je zbyt proste i oczywiste.

Odnośnik do komentarza

Gram z tym patchem na prosiaku i muszę jasno i autorytatywnie przyznać, że gra wygląda po prostu nieziemsko! Nie wiem ilu forumowiczów miało okazję porównać wersję na amatorze i profesorze. Ja jestem jednym z nich i uważam, że różnica między nimi jest O-GRO-MNA!  :obama:  Wielkie to zaskoczenie dla mnie w sumie, bo nie spodziewałem się aż takich różnic, a są one na tyle znaczące, że tylko ślepiec by ich nie zauważył. 

Co do samej gry to zaszedłem dopiero do Szkocji, ale już teraz mogę powiedzieć, że nie dziwię się, że Psiaki pozbyły się Amy Hening. Scenariusz i sposób prowadzenia narracji w czwórce jest o wiele lepszy i ciekawiej podany, a do tego jak już wspomniałem wizualia rozszczelniają kask :fsg:

Odnośnik do komentarza

Singla dawkowałem sobie po rozdziale, żeby się jakoś specjalnie nie przejeść. Dzisiaj machnąłem 3 ostatnie rozdziały za jednym posiedzeniem i było bardzo spoko :) Końcówka dobra i nienaciągania... Nie ma żadnego niedosytu ani uczucia, że nareszcie się skończyło. Multiplayera troszkę szarpnąłem i gra poleciała z dysku :) Jakoś po skończeniu Singla nie mam potrzeby, żeby wracać i bić rangi na multi. Wolę ten czas przeznaczyć na inne tytuły :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...