Skocz do zawartości

Uncharted 4: A Thief's End


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem dziś singla. Najlepszy Uncharted bez dwóch zdań. Podtrzymuję swoje zdanie odnośnie grafiki. Na prosiaku gra wygląda jak miliard dolarów, wizualnie wyglądając momentami lepiej niż życie niszczy wszystko to co do tej pory w grach widziałem, łącznie z wersją U4 na amatora. Wielokrotnie miałem problemy z nadwyrężeniem zawiasów szczęki, która co rusz uderzała o dywan.

Jedyna szczypta dziegciu w oceanie miodu dotyczy zagadek odnośnie problematyki pt. "Jak wydostać się z poziomu". Jeśli w nadchodzącym jesienią dodatku lub co gorsza TloU 2 nadal głównym lajtmotiwem będzie poszukiwanie kibla, skrzynki, wozu drabiniastego lub drabiny do podstawienia pod ścianę, żeby przejść dalej to się autentycznie porzygam.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście tryb klasyczny musiał wylecieć :/

 

Ja ostatnio odkryłem że Mettler M-30 mega sprawdza się w walce, szkoda tylko że trzeba zrobić 800 obaleń żeby rozwiązać największe problemy tej broni - szybkość przeładowania i pojemność magazynka ;) polecam też używać dopalacza oznaczenia z obrażeniami - pierwszy poziom trochę długo trwa bo chyba trzeba zrobić 100 obaleń granatem, ale potem oznaczmy już bronią więc kasa za oznaczenia wpada bardzo szybko :)

Mettler obok Arrowhead i FALa używam najchętniej, wszystkie te trzy sprawdzają sie świetnie na dalszy i średni dystans, jedynie z bliska może być problem z FALem i Mettlerem, bo Arrowhead daję radę.

Jeżeli chodzi o nowe bronie, to za drugim razem udało mi się wylosować Krivosk-XS. Genialna broń, która działaniem przypomina pistolet z Halo 1, pojedyncze strzały, możliwość przybliżenia i ten charakterystyczny dźwięk wystrzału, czysty miód biegając z tym. Broń jest chyba dość popularna, bo sporo graczy z nią biega.

 

Tu fajny pokaz możliwości tej zabawki.

Odnośnik do komentarza

Czezare, dnia 19 Marz 2017 - 19:35, napisał:

Skończyłem dziś singla. Najlepszy Uncharted bez dwóch zdań. Podtrzymuję swoje zdanie odnośnie grafiki. Na prosiaku gra wygląda jak miliard dolarów, wizualnie wyglądając momentami lepiej niż życie niszczy wszystko to co do tej pory w grach widziałem, łącznie z wersją U4 na amatora. Wielokrotnie miałem problemy z nadwyrężeniem zawiasów szczęki, która co rusz uderzała o dywan.

Jedyna szczypta dziegciu w oceanie miodu dotyczy zagadek odnośnie problematyki pt. "Jak wydostać się z poziomu". Jeśli w nadchodzącym jesienią dodatku lub co gorsza TloU 2 nadal głównym lajtmotiwem będzie poszukiwanie kibla, skrzynki, wozu drabiniastego lub drabiny do podstawienia pod ścianę, żeby przejść dalej to się autentycznie porzygam.

No nieźle.

Ja mimo, że 3 razy skończyłem na amatorze jutro sam sprawdzę na Pro jak to wygląda.

TR i Horizon na Pro niszczą, nawet taki PES 17 wygląda o wiele lepiej (przynajmniej powtórki nie są zablurowane).

Edytowane przez Kyokushinman
Odnośnik do komentarza

A mi ten Type 95 bardziej przypomina Lowe-s. Jedyne co bym zmienił to kupno skrzynek, płacisz więcej reliktów(z podziałem na skórki postaci, gesty czy przedmioty) i masz 100% pewności, że "coś" z tej kategori Ci właśnie wypadnie bo teraz są takie kwiatki jak te, że wydałem tysìące reliktów a mam raptem 4 nowe gesty (w tym dwa za rankedy)

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

Możliwe, jeszcze nim nie grałem. INSASowi na pewno bliżej do Lowe-S niż do HS39.

 

Wczoraj zagraliśmy z Farmerem rankingi i po drugim meczu daliśmy se spokój jak nasza drużyna zagłosowała za poddaniem. Strasznie z(pipi)any system jest w grze, a powinno być na takiej zasadzie jak w Rocket League i wszyscy zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

Po tym paczu co 2 skrzynka (za 300) to jest jakaś skórka do postaci.

Wcześniej to musiałem otwierać z 10 skrzynek żeby jakąkolwiek skórkę odblokować bo zawsze dawało 4 farby do ubranek.

 

Wczoraj wylosowałem przedmiot SCOUTER czyli to coś na łbie co mieli Vegeta i Nappa jak przylecieli na Ziemię.

Więc odpalam multi i jak ktoś mnie jedzie - to krzyczę przez majka "itzzzzzzzzz over 9000 !!!!"

Super. Polecam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Skończyłem dziś singla. Najlepszy Uncharted bez dwóch zdań. Podtrzymuję swoje zdanie odnośnie grafiki. Na prosiaku gra wygląda jak miliard dolarów, wizualnie wyglądając momentami lepiej niż życie niszczy wszystko to co do tej pory w grach widziałem, łącznie z wersją U4 na amatora. Wielokrotnie miałem problemy z nadwyrężeniem zawiasów szczęki, która co rusz uderzała o dywan.

Jedyna szczypta dziegciu w oceanie miodu dotyczy zagadek odnośnie problematyki pt. "Jak wydostać się z poziomu". Jeśli w nadchodzącym jesienią dodatku lub co gorsza TloU 2 nadal głównym lajtmotiwem będzie poszukiwanie kibla, skrzynki, wozu drabiniastego lub drabiny do podstawienia pod ścianę, żeby przejść dalej to się autentycznie porzygam.

Miałeś racje.

 

Jestem w 16 chapterze i na Pro to zupełnie inna gra.

Grafa rozpierdala system a wersja na amator to jak gra z innej generacji przy tym.

W końcu doczekałem się takiego U4 jakiego chciałem wizualnie i teraz mogę grać spokojnie bez żadnych narzekań.

  • Plusik 1
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Dzięki Farmer :lapka:

 

Nowa mapka dostępna od dzisiaj.

 

 

i Patch notes 1.22 http://www.unchartedthegame.com/wiki/patch-1-22-068

 

Multiplayer

 

New Map:

  • Treasury
General:
  • Ranked Season 5 Starts April 3rd
  • Players are now required to play 3 hours before posting stats to the leaderboards
  • Top 500 players on Leaderboards have been temporarily removed to clear out low-playtime players. If you were in this group, playing one match will re-post your stats for that game mode
Bug fixes:
  • Fixed an issue with shell ejection for the Type 95
  • Fixed an issue with the INSAS gun strap
  • Fixed issues with silencers showing up on pistols during some taunts
  • Fixed missing audio filter on Sci-Fi Helmet
Balance:
  • Updated 180-degree roll jump speed to match that of the 180-degree turn jump
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...