Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W takiej sytuacji Astro A50 alboTurtle Beach Elite 800. Sam czekam wlasnie na Astro A50 ktore leca do mnie wlasnie z USa, zrobie krotka recenzje i porownam z moimi PX4.

czekam na test i zdjecia tych Astro

masz już te astro?
Tak mam, doszły parę dni temu. Na dniach napiszę jakąś konkretną recenzję, generalnie nie zmiażdzyły PX4 . Turtle Beach'e nie są aż tak bassowe i efekciarskie, ale za to bardziej szczegółowe, a ich presety lepiej się sprawdzają w fps'ach, za to gry singlowe i filmy zdecydowanie fajniej wypadają na A50 bo tak jak już napisałem powyżej słuchawki Astro są bardziej efekciarskie w brzmieniu. W czym PX4 na pewno wygrywają to długość działania na baterii bo musiałem je ładować średnio raz w tygodniu, a Astro trzeba ładować codziennie bo bateria starcza mniej więcej na 4h grania ( potem ładuje sie też coś koło 4h też o 1/3 dłużej od PX4, a jak jeszcze wpadniesz na pomysł grania i ładowania to czas się jeszcze wydłuża ). Zaletą Astro jest to, że z PS4 działają w pełni bezprzewodowo ale niestety wiąże się to z tym, że jeden port USB w konsoli mamy zawsze zajęty i zostaje nam tylko jeden do dyspozycji ( PX4 można było sobie podłączyć gdzie sie chciało nawet do innego urządzenia mającego USB bo chat był obsługiwany przewodowo i nie było konieczności podpinania mixampa akurat do PS4 ) za to z xone chat działa przewodowo i jak człowiek nie zrobi rozeznania i kupi np wersje sluchawek dedykowana dla PS4 to nie będzie miał specjalnej przejściówki pozwalającej podłączyć A50 do pada od XO i jezeli ma obie konsole narazi sie na dodatkowe koszty. Generalnie sluchawki Astro nie sa moim zdaniem warte doplacania az 600zl do ceny TB PX4, sa owszem dobre, w niektorych aspektach lepsze, a w niektorych duzo gorsze, jak np bateria czy tryb dedykowany do fpsow.
Odnośnik do komentarza

Jak spojrzysz na oryginalne słuchawki z mikrofonem, to zobaczysz 3 paski czarne na wtyczce, czego Twój rozgałęziacz nie ma. Ten rozgałęziacz będzie rozdzielał tylko dźwięk stereo na 2 słuchawki.

1 czarna kreska - dźwięk mono

2 czarne kreski - dźwięk stereo

3 czarne kreski - dźwięk stereo + mikrofon

Odnośnik do komentarza

Czekałem i czekałem na Wasze opinie o Steelseries H i się nie doczekałem...., ale i tak je kupiłem :-).

Jestem pod wrażeniem tego sprzętu, nie jestem audiofilem więc nie mnie oceniać dźwięk, jak dla mnie jest baaaardzo OK, ale o jednej rzeczy muszę wspomnieć. 

Mam na myśli wręcz genialny transmiter, który:

- zapewnia łączność ze wszystkimi konsolami

- ma zarąbisty wyświetlacz, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a do tego świetnie wygląda

- i jeszcze jedna funkcja, która świadczy o pomysłowości twórców, otóż z boku transmitera znajduje się kieszeń, która pozwala na ładowanie dodatkowej baterii, którą dostajemy w komplecie, proste, ale w pewnym sensie rewolucyjne :-)

A do tego cena sporo niższa od Astro A50 i są w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju.

Tym samym stwierdzam, że jestem zadowolony :-).

Odnośnik do komentarza

Czekałem i czekałem na Wasze opinie o Steelseries H i się nie doczekałem...., ale i tak je kupiłem :-).

Jestem pod wrażeniem tego sprzętu, nie jestem audiofilem więc nie mnie oceniać dźwięk, jak dla mnie jest baaaardzo OK, ale o jednej rzeczy muszę wspomnieć.

Mam na myśli wręcz genialny transmiter, który:

- zapewnia łączność ze wszystkimi konsolami

- ma zarąbisty wyświetlacz, który jest bardzo intuicyjny w obsłudze, a do tego świetnie wygląda

- i jeszcze jedna funkcja, która świadczy o pomysłowości twórców, otóż z boku transmitera znajduje się kieszeń, która pozwala na ładowanie dodatkowej baterii, którą dostajemy w komplecie, proste, ale w pewnym sensie rewolucyjne :-)

A do tego cena sporo niższa od Astro A50 i są w oficjalnej dystrybucji w naszym kraju.

Tym samym stwierdzam, że jestem zadowolony :-).

Ok to szybkie pytanie, chat działa bezprzewodowo na PS4?

 

Ok znalazłem odpowiedź na YT, działają....

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Moj pierwszy headset to sony gold ,za ta cene sluchawki graja jak dla mnie ok ,basu niestety nie ma. Postanowilem wiec kupic czytajac recenzje i ochy achy steelseries h , dalem za nie 1000 zloty zalozylem na glowe i sie rozczarowalem , nie wiem jak graja inne hs mialem stycznosc tylko z dwoma ale za ta cene to powinno mi urwac leb a wedlug mnie dzwiek jest tylko teoche lepszy od goldow ktore kupilem za 390 . Niestety nie mialem okazji ich porownac bo goldy sprzedalem wczesniej , jakbym mial komus doradzic to chyba bym nie polecil tych slochawek w takiej cenie :/ bass jak dla mnie nieznacznie lepszy ale i tak slaby plaski nijaki . Pewnie brzmienie hs rozni sie od sluchawek audio ale nie tego oczekiwalem , jak zalozylem bayerdynamici w media cena porownywalna ze ssh to leb mi chcialo urwac takiego dzwieku nie slysZalem nigdy w zyciu ...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Może to również kwestia ustawień, bo nieco podkręciłem dźwięk na equalizerze i naprawdę jestem zadowolony. Poza tym uważam, że bass bassem, ale przecież to nie jedyny czynnik decydujący o tym czy słuchawki są OK. Mam porównanie ze słuchawkami Logitecha, które miałem wcześniej (nie pamiętam modelu, ale był to wysoki model, również bezprzewodowy) i muszę powiedzieć, że SS są dużo lepsze. A transmiter to mistrzostwo świata :-).

Odnośnik do komentarza

Kombinowalem z ustawieniami i znaczacej roznicy wedlug mnie nie ma :/ wiadomo kazdy ma inne uszy inne gusta jakbys mial porownanie z takimi goldami od sony ktore sa prawie 3 razy tansze to bys wiedzial co mam na mysli . Te sluchawki sa tylko ok i zdecydowanie za drogie jak na dzwiek ktory generuja . Szkoda ze Polska to taki zalosny kraj ze trzeba wsYstko zawsze w ciemno kupowac . Ps najwazniejsze pablo ze jestes zadowolony !

 

 

Mial ktos stycznosc z turtle beach elite 800 ? Jak tak prosze o opinie

Odnośnik do komentarza

Kombinowalem z ustawieniami i znaczacej roznicy wedlug mnie nie ma :/ wiadomo kazdy ma inne uszy inne gusta jakbys mial porownanie z takimi goldami od sony ktore sa prawie 3 razy tansze to bys wiedzial co mam na mysli . Te sluchawki sa tylko ok i zdecydowanie za drogie jak na dzwiek ktory generuja . Szkoda ze Polska to taki zalosny kraj ze trzeba wsYstko zawsze w ciemno kupowac . Ps najwazniejsze pablo ze jestes zadowolony !

 

 

Mial ktos stycznosc z turtle beach elite 800 ? Jak tak prosze o opinie

Ja miałem, i tak szczerze to dźwiękowo żadna rewelacja, fajnie że mają stację dokującą. Jeżeli ktoś chce kupić na prawdę super brzmiacy headset to polecam kupić sobie Beyerdynamics MMX 300 i amp Astro, w temacie gamingowych headsetow nie można wybrać lepiej, ale jest to oczywiście rozwiązanie przewodowe.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jeden kamyczek do ogródka :-), za SS H zapłaciłem 899pln, jasna sprawa sporo, ale z drugiej strony jest wiele słuchawek, które mają podobną cenę, a nie współpracują tak chętnie z wszystkimi platformami. Widziałem też na żywo słuchawki Creativa ZxR (cena podobna) i jeżeli chodzi o jakość wykonania to SS H miażdżą Creativy.

Chyba zostałem fanboyem SS :-).

 

 

Wykorzystam Was i dopytam jeszcze w jednej kwestii. W tej chwili moje słuchawki mam podłączone w ten sposób, że łączę konsolę (PS4) z transmiterem kablem optycznym. Ale jak pisałem od samego początku potrzebowałem słuchawek współpracujących również z XO i PS3, a wejście w transmiterze jest jedno. Mój Kolega twierdzi, że jeżeli podłączę transmiter bezpośrednio do telewizora, a ten z kolei standardowo kablami HDMI z konsolami to będę nadal miał dźwięk 5.1 w słuchawkach, bo telewizor balem optycznym będzie dawał taki dźwięk jaki dostał poprzez HDMI. Czy możecie to potwierdzić, to załatwia sprawę 3 kabli i przepinki, lub kupowania rozgałęźnika kabla optycznego. Z góry dzięki !!!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...