Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za informacje. Myślę że aktualnie PX4 to najlepszy wybór co względem ceny do jakości :)

Cieszę się, że ludzie też powoli zaczynają dochodzić do tego wniosku, tym bardziej biorąc pod uwage mega słabą politykę SONY dotycząca obsługi akcesoriów bluetooth na PS4. Bo sory ale ich słuchawki na pewno nie są warte tych 360zł które sobie za nie życzą.
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Turlte Beach, to uznana marka wśród producentów peryferiów growych - głównie wszelakiej maści słuchawek i headsetów. Dzisiaj firma zapowiedziała nową linię, która kompatybilna będzie z PlayStation 4, jak i jej starszą siostrą.

Pierwszy pojawi się już 10 lipca - Ear Force P12. To wzmocniony, stereofoniczny growy headstet, podłączany przez złącze USB. P12 będzie posiadał 50 mm głośniki, regulowane dopalanie basu, monitor mikrofonu i wzmacniacz wejściowy pozwalający na łatwą regulację głośności.

Drugim urządzeniem z tej rodziny będzie Ear Force Stealth 400. Będzie to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy kompatybilny z PS3, jak i PS4. Sercem będą 50 mm neodymowe głośniki. Sprzęt posiadać będzie niezależną regulację głośności dla chatu i gry na obudowie oraz pozwoli na przechowywanie 4 ustawień dźwięku dla różnych gier, filmów czy muzyki. Jego ładowalna bateria zaoferuje nam 15 godzin życia. 

Trzecim z nowej linii będzie topowy Ear Force Elite 800, który w sklepach pojawi się na jesieni 2014 roku, w cenie 299,95 $. Headset będzie używał systemu DTS Headphone X wspieranego przez przestrzenny dźwięk 7.1. Dostaniemy też aktywną redukcję hałasu i tryb "game surround sound". Użytkownicy będą mogli zmieniać ustawienia profili poprzez aplikacje mobilną, która pozwoli także na podłączenie urządzenia do wszelkiej maści sprzętu przenośnego za pomocą Bluetootha. 

Czwartym i jednocześnie jak na razie ostatnim z zapowiedzianych peryferiów będzie natomiast Ear Force Elite Tournament Audio Controller, który współpracować ma z PS3, PS4, Xboksem 360, PC oraz Macami. Kontroler będzie posiadał główne pokrętło dźwięku, suwaki odpowiadające za chat oraz grę i pracę mikrofonu. Urządzenie będzie pozwalało na streaming i nagrywanie rozgrywki oraz dźwięków z chatu. Można też je będzie łączyć w klastry dla zastosowań turniejowych czy grania LAN. Do TAC'a będziemy mogli także bezproblemowo podpiąć swoje smartfony.

 

Źródło:http://www.pssite.com/news-33695-nowa_linia_headsetow_dla_playstation_4_prosto_od_turtle_beach.html

Odnośnik do komentarza

Ten org z zestawu to padaka...

Tego nie powinno być w zestawie. Na ich miejscu wstydziłbym się coś takiego wrzucać. Chyba jednak to był chwyt marketingowy na zeszłorocznym E3... na który się nabrałem. Headset na bank kupię w wakacje i chyba będzie to ten od Sony, ale najlepiej jakby potaniał jeszcze. Pora zacząć się udzielać online.

 

Te trzy kreseczki to mam na EarPods, ale za bardzo cenię Apple, żeby je wypróbować na innym sprzęcie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Zawsze można kupić taki rozdzielacz  ja takiego używam i działa mi i mikrofon i słuchawki. Jest to wygodniejsze (i zdrowsze) niż dokanałówki noszone przez kilka godzin.

 

Co do najlepszych słuchawek, najlepsze są muzyczne. Sam w to nie wierzyłem do póki nie kupiłem słuchawek muzycznych. Dźwięk jest o niebo lepszy, lepiej się lokalizuje przeciwników i po prostu wszystko dokładnie słychać. Więc zanim wydacie 400-600 zł na słuchawki "dla graczy", kupcie słuchawki muzyczne (najwyżej oddacie w ciągu 10 dni) i porównajcie z innymi (starymi lub znajomego) słuchawkami.

Odnośnik do komentarza

Ale mają mikrofon te o których piszesz? Bo w sumie to takich bym potrzebował. Sam gram teraz na muzycznych (bez mic) pionnera wpiętych do ampli pionnera, a PS4 optykiem do ampli i na prawdę fajnie to brzmi. Nawet bardzo, dużo lepiej niż x360 podłączony tak samo. W końcu jest dźwięk DTS w grach, ampli tak go widzi i pomimo, że na słuchawki leci niby tylko stereo podbite przez ampli do przestrzennego, to jednak różnica jest znaczna między DD 5.1 z x360 a DTS z PS4 :)

Odnośnik do komentarza

I podłączyć oba przez ten rozdzielacz co podałeś wyżej? Na słuchawkach słychać dobrze i grę i rozmówców?

 

E: nie to bez sensu, dźwięk gry przez pada? :P rozumiem, że można tak ustawić, że party pójdzie przez słuchawki wpięte do ampli, a tylko mika podepnę do pada?

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

siemka,mam do wydania ok 800-1000zł na jakiś porządny headset 7.1 ale nie żaden virtual tylko real 7.1, chciałem zakupić tak jak pare postów wyżej kolega skullcandy plyr1, z tym że w naszym pięknym kraju jest to niemożliwe, czy ktoś mi może coś polecić w tej cenie oprócz plyr1? byłbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza

siemka,mam do wydania ok 800-1000zł na jakiś porządny headset 7.1 ale nie żaden virtual tylko real 7.1, chciałem zakupić tak jak pare postów wyżej kolega skullcandy plyr1,

Nie wiem co rozumieć przez "real 7.1" w zestawie słuchawkowym, ale patrząc na recenzję chociażby tych Skullcandy PLYR 1, to im daleko do prawdziwej jakości dźwięku przestrzennego, jak w przypadku każdych słuchawek:

"You can't get true surround sound in headphones. This makes designing gaming headsets tricky, when directionality can offer an edge. Fortunately, while true surround sound isn't possible in a headset, you can get a passable facsimile with stereo drivers and sophisticated audio processing."

źródło: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2421590,00.asp

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

siemka,mam do wydania ok 800-1000zł na jakiś porządny headset 7.1 ale nie żaden virtual tylko real 7.1, chciałem zakupić tak jak pare postów wyżej kolega skullcandy plyr1,

Nie wiem co rozumieć przez "real 7.1" w zestawie słuchawkowym, ale patrząc na recenzję chociażby tych Skullcandy PLYR 1, to im daleko do prawdziwej jakości dźwięku przestrzennego, jak w przypadku każdych słuchawek:

"You can't get true surround sound in headphones. This makes designing gaming headsets tricky, when directionality can offer an edge. Fortunately, while true surround sound isn't possible in a headset, you can get a passable facsimile with stereo drivers and sophisticated audio processing."

źródło: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2421590,00.asp

 

coś na wzór http://allegro.pl/sluchawki-razer-tiamat-7-1-expert-10-glosnikow-hit-i4372781484.html które mają po 5 głosników na słuchawkę ,szkoda tylko że nie działa z ps4,a ten skullcandy plyr1 to jest tańsza wersja astro A40 , lub http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-px51-wireless-headset-ps4-i4373438277.html z Dolby® Digital Surround Sound, , szukam bo jestem zmuszony grać na słuchawkach a cenie sobie jakość,jak i jakość dźwięku przestrzennego, chce  słyszeć kierunek np rzuconego granatu,albo czychąjącego sie tuż za mną wroga, te wszystkie goldy od sony to tylko virtualny zmiksowany surround, nie mówię że są do dupy lecz ja chce czegoś więcej pozdro;)

Odnośnik do komentarza

 

 

siemka,mam do wydania ok 800-1000zł na jakiś porządny headset 7.1 ale nie żaden virtual tylko real 7.1, chciałem zakupić tak jak pare postów wyżej kolega skullcandy plyr1,

Nie wiem co rozumieć przez "real 7.1" w zestawie słuchawkowym, ale patrząc na recenzję chociażby tych Skullcandy PLYR 1, to im daleko do prawdziwej jakości dźwięku przestrzennego, jak w przypadku każdych słuchawek:

"You can't get true surround sound in headphones. This makes designing gaming headsets tricky, when directionality can offer an edge. Fortunately, while true surround sound isn't possible in a headset, you can get a passable facsimile with stereo drivers and sophisticated audio processing."

źródło: http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2421590,00.asp

coś na wzór http://allegro.pl/sluchawki-razer-tiamat-7-1-expert-10-glosnikow-hit-i4372781484.html które mają po 5 głosników na słuchawkę ,szkoda tylko że nie działa z ps4,a ten skullcandy plyr1 to jest tańsza wersja astro A40 , lub http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-px51-wireless-headset-ps4-i4373438277.html z Dolby Digital Surround Sound, , szukam bo jestem zmuszony grać na słuchawkach a cenie sobie jakość,jak i jakość dźwięku przestrzennego, chce słyszeć kierunek np rzuconego granatu,albo czychąjącego sie tuż za mną wroga, te wszystkie goldy od sony to tylko virtualny zmiksowany surround, nie mówię że są do dupy lecz ja chce czegoś więcej pozdro;)
Pisałem nie raz i powtórzę się - Turtle Beach PX4
Odnośnik do komentarza

ja z tych dwóch podanych bym wybrał turtle beach px4 od golda, px4 wspierają  Dolby® Digital Surround, a sony? nigdzie tego nie doczytałem że ma dolby, virtual 7.1 to i owszem jest, to raz a dwa px4 ma dłuższą żywotność baterii prawie raz większą a co za tym idzie dłużej pograsz niż bateria Ci padnie, no i jeżeli chodzi o wygląd to też bym brał px4 bo po prostu wyglądają ładniej przynajmniej jak dla mnie, kwestia gustu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...