Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z headset 2.0 . Tak jak wyżej w killzone przestrzenny dźwięk jest niesamowity, mozna idealnie namierzyć wroga po dźwiękach. Co do basu....za ta kasę jest git. Wygodne, trzymają około 7h, łatwe w obsłudze i intuicyjne. Gram w bf z gościem który ma te same i słychać go idealnie....jeśli chcesz coś lepszego polecam razer 7.1, podobno bas jest tam głębszy. Dla mnie najważniejsze to wygoda, dobra jakość dźwięku i przyciski na słuchawce szybko wyciszajace mik, głośność chat- gra..

Odnośnik do komentarza

Dobra, przeniesiono mnie tutaj, więc zapytam jeszcze raz:

 

Chce kupić Skullcandy PLYR 1. Jest kilka możliwości kupna:

  • oficjalna strona Skullcandy.com - pisze, że wysyłka do EU jest darmowa. Na liście krajów nie ma Polski (poczta do nas nie dociera czy co?), po mailach z oficjalnym supportem dowiedziałem się, że faktycznie nie ślą do nas, ale jak gość znajdzie sposób gdzie mogę kupić, to da mi znać. Cena - 179 euro, będzie istotna dalej
  • polscy dystrybutorzy - nie mają tego modelu, nie ma opcji, żeby to kupić w jakimś sklepie internetowym
  • amazon.co.uk - można kupić, ale nie potrafią tego wysłać do Polski, więc w sumie się tego nie kupi
  • amazon.com - tutaj doliczają opłatę celną (25 dolców) + 15 dolarów za wysyłkę. Jednak (uwaga!) można to zamówić do Polski, przyjdzie bez problemu. Co więcej, mają promocję, że w sumie (ze wszystkimi opłatami) wychodzi 205$. Biorąc pod uwagę koszt dolara i euro (3.04 zł kontra 4.21 zł). wychodzi tak o 130 zł taniej, niż gdyby się dało przez oficjalną stronę Skullcandy.com. Niestety problem jest z gwarancją - trzeba odsyłać do USA

Czy ktoś wie, gdzie można to kupić w Polsce/Europie, aby nie mieć takich problemów z gwarancją i wysyłką na drugi koniec świata za miliony monet? Mam wrażenie, że sprawdziłem już wszystkie sklepy i nie ma opcji zamówić tego do Polski.

 

Dodam, że szukałem też Sony Gold Wireless Headset - nie to dostania chwilowo (349 zł w Saturnie, cena może się zmienić, nie wiadomo kiedy będą). Tzn można mieć od ręki, ale 469 zł to ja za nie nie dam.

 

Chciałem kupić te PLYR 1, bo są robione przez Astro tak naprawdę (zostali kupieni przez Skullcandy) i PONOĆ takie tańsze A40 z nich są, do tego mają Dolby 7.1, a nie jakieś Virtual Dolby Surround (ludzie mówią, że to robi różnicę). Jak widać, mam jednak problem z zakupem, a nie dam 1200 zł za Astro A40/A50.

Edytowane przez bejton
Odnośnik do komentarza

Słuchawki Skulcandy PLYR 1 można zamówić w tej cenie 179Euro z amazonu ale niemieckiego, co prawda płaci się za przesyłkę ale nie wiele z tego co pamiętam. Dla mnie niestety chyba jednak jest zbyt wysoka. W środę kupiłem słuchawki Sony Gold 2.0 z saturna za 349zł, niestety były otwierane i prawdopodobnie używane ale że była jedna sztuka a ciężko je dostać to wziąłem, niestety później się okazało że nie chciały się sparować w konsolą także dzisiaj oddałem i nawet nie wiem jaki w grach jest dźwięk.

 

Zastanawiam się teraz nad tymi TB PX4, jedyny minus to ten wielki mikrofon, którego za wiele pewnie nie będę używał i fajnie jakby był demontowalny (nie wiem czy jest?) żeby słuchawki miały też zastosowanie do muzyki i nie trzeba by mieć ciągle mikrofonu przy głowie ;-)

 

Ogólnie te słuchawki Sony sprawiały dobre wrażenie, nieźle wykonane, dobrze leżały, tylko.. nie działały. Ciekawe kiedy się pojawią ponownie na rynku i w jakiej cenie. Ewentualnie nie wiem czy nie poczekać do lata gdzie mają być zaprezentowane nowe słuchawki Turtle produkowane już pod PS4 z oficjalną licencją Sony.

Odnośnik do komentarza

Od wczoraj bawie sie TB PX4 i jest rewelacja ( choc nigdy wcześniej nie uzywalem takich sluchawek:p) Nie ogarniam jeszcze wszystkich ustawień itp. Np. W takim BF, mozna zmienic ustawienia na sluchawki , zmieniac tak w każdej grze czy jak? Jakies moze porady:) będę wdzięczny.

Sam nie wiem jak ustawić w grze, musiał bym zrobić jakieś testy i zobaczyć jak to działa. Wydaje mi się, że powinno się ustawić - Słuchawki, ale nie wiem czy wtedy to nie wymusza sygnału STEREO. Nie mam pojecia jezeli mam byc szczery. Ja mam chyba ustawione KINO DOMOWE w takim BF4.
Odnośnik do komentarza

 

Jednak zdecydowalem sie na TB PX4 ( wyrwalem nowe za 525zl, obym nie przeplacil ) mam nadzieje ze bede zadowolony, swoja droga zachęcił mnie swoja opinia Xymek:)

Nie będziesz żałował, używam tych słuchawek kilka dobrych miesięcy i nie moge im nic zarzucić są po prostu rewelacyjne.

 

Xymek zamawiam na amazon 2szt, ale chcę się upewnić co do samego HS, czy znajomi nie zgłaszają Ci problemu z głośnością? coś w stylu problemów z sharkoonami, że słychać jak byś nadawał ze studni, pogłos itd?

Odnośnik do komentarza

 

 

Jednak zdecydowalem sie na TB PX4 ( wyrwalem nowe za 525zl, obym nie przeplacil ) mam nadzieje ze bede zadowolony, swoja droga zachęcił mnie swoja opinia Xymek:)

Nie będziesz żałował, używam tych słuchawek kilka dobrych miesięcy i nie moge im nic zarzucić są po prostu rewelacyjne.

Xymek zamawiam na amazon 2szt, ale chcę się upewnić co do samego HS, czy znajomi nie zgłaszają Ci problemu z głośnością? coś w stylu problemów z sharkoonami, że słychać jak byś nadawał ze studni, pogłos itd?
W życiu, znajomi z którymi gram mówia że jestem najlepiej i najwyraźniej słyszalną osoba. Pamiętam, że jak pierwszy raz po zakupie dołączyłem do Party ludzie mówili że są w szoku jak wyraźnie i dobrze mnie słychać. Dla testu można sobie nagrać wiadomość głosową w interface PS4 i odsłuchać.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Jednak zdecydowalem sie na TB PX4 ( wyrwalem nowe za 525zl, obym nie przeplacil ) mam nadzieje ze bede zadowolony, swoja droga zachęcił mnie swoja opinia Xymek:)

Nie będziesz żałował, używam tych słuchawek kilka dobrych miesięcy i nie moge im nic zarzucić są po prostu rewelacyjne.
Xymek zamawiam na amazon 2szt, ale chcę się upewnić co do samego HS, czy znajomi nie zgłaszają Ci problemu z głośnością? coś w stylu problemów z sharkoonami, że słychać jak byś nadawał ze studni, pogłos itd?
W życiu, znajomi z którymi gram mówia że jestem najlepiej i najwyraźniej słyszalną osoba. Pamiętam, że jak pierwszy raz po zakupie dołączyłem do Party ludzie mówili że są w szoku jak wyraźnie i dobrze mnie słychać. Dla testu można sobie nagrać wiadomość głosową w interface PS4 i odsłuchać.

 

nie mam więcej pytań:) dzięki za szybką odpowiedź!

Odnośnik do komentarza

Ktoś chce sprzedać Elity, żeby znów je kupić? 
Albo ja coś zagmatwałem, albo ty. :D 

 

Prościej:

Licytowac takie: http://cdn.gsmarena.com/pics/12/06/sony-pulse-headset/gsmarena_001.jpg Używane, brak gwarancji (W opiniach często pojawiają się głosy, że pękają plastiki, przez ten cały Bass Impact) 

 

Czy po prosto kupić nowe http://www.vgleaks.com/wp-content/uploads/2014/01/1.jpg 

Kilka głosów było nawet tutaj, że te pierwsze mają lepszy bas, lepiej brzmią itd. Tylko, czy one serio gniotą te nowsze i lepiej je wybrać. ;)
 

Odnośnik do komentarza

Elite to są inaczej Pulse 2, te pękające po jakimś czasie.

 

Gold to są te niebieskie do PS4 i tez PS3.

 

A pulse 1 to są pierwsze sony 7.1 wireless headset. 

 

Na twoim miejscu kupiłbym nowe, z gwarancją i szanował je najdłużej ile wlezie. Bo coś mi się wydaje że plastik tak leżąc na głowie tylko to nie ma szans pęknąć. Podczas ciągłego rozciągania coś się z nimi musi dziać. W końcu jak nakładasz na głowę to tylko wtedy jest możliwość nadwyrężenia plastiku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za doradzenie, Gold Headset już jest u mnie, 387zł z oficjalnego sklepiku playstation na allegro (w sumie to zwykly komputronik).

Słuchawki jak najbardziej ok, normalnie działają z laptopem po podłączeniu dongla usb, do iphone co prawda trzeba podłączyć kabel (z androidem pewnie da się zrobić, żeby działało bezprzewodowo?). Na PS4 grałem tylko chwilę w Thief i szczerze to nawet nie wiedziałem, że w grze jest tyle efektów dźwiękowych, etap w  

psychiatryku

będzie pewnie niszczyć. ;) 

Inna sprawa to wykonanie, zawiasy wyglądają trochę licho, no i mam wadę fabryczną, pomiędzy gąbką, a plastikiem na górze słuchawek jest szpara. Na nowej ps4 mam zadrapany lakier od nowości, cóż takie szczęście.  :sweat:

 

Odnośnik do komentarza

Przecieków niestety żadnych nie ma, ale na bank bedzie ulepszona wersja tego headsetu tak jak było z modelami dostępnymi na ps3

 

Miałem brać pulse elite bo działają bezprzewodowo z każdym urządzeniem, ale mój znajomy ma i narzeka na częste ładowanie, wiec zostaje mi gold, który jakoś mnie nie przkonuje hmm no chyba ze trafię gdzieś w super cenie to sie skuszę

Odnośnik do komentarza

Ja pomimo że pierwsza kupiona sztuka Sony GOLD nie działała to kupiłem ponownie gdyż pojawiły się nowe sztuki w Saturnie za 349zł i.. niestety okazało się że po podłączeniu słuchawek moja sieć WIFI przestała praktycznie istnieć. Jak przeszukałem sieć o tym problemie to się okazuje że jednym z rozwiązań jest podłączenie konsoli po kablu !! Nie ma to jak profesjonalna pomoc producenta, teraz żebym mógł uzywać słuchawek i internetu w domu mam wszystko podłączać kablem. Drugim sposobem miała być zmiana kanału WIFI,a le niestety nie wiele pomogło, dopiero jak wyłączyłem sieć to mogłem je sprawdzić. Niestety z jakości dźwięku nie byłem zbytnio zadowolony, chociaż jak za tą cenę nie jest najgorzej, może bym je dłużej potestował ale sprawa Wifi mnie na tyle zniechęciła że je oddałem z powrotem do sklepu. Nie będę się cofał do XX wieku żeby móc bez problemu używać internetu i słuchawek. Nie rozumiem dlaczego firma któa produkuje słuchawki dla swojej konsoli, wiedząc że moga być problemy nie może wyprodukować słuchawek które komunikują się bez problemowo na innych zakresach.

 

Wybiorę chyba Turtle Beach PX4, z tego co sprawdziłem mają dwa zakresy 2,4Ghz i 5Ghz także nie powinno być problemu z podłaczeniem, chyba że ktoś z użytkowników spotkał się przy tych słuchawkach z tym samym problemem? Czy mikrofon w tych słuchawkach jest demontowalny?

Odnośnik do komentarza

Ja pomimo że pierwsza kupiona sztuka Sony GOLD nie działała to kupiłem ponownie gdyż pojawiły się nowe sztuki w Saturnie za 349zł i.. niestety okazało się że po podłączeniu słuchawek moja sieć WIFI przestała praktycznie istnieć. Jak przeszukałem sieć o tym problemie to się okazuje że jednym z rozwiązań jest podłączenie konsoli po kablu !! Nie ma to jak profesjonalna pomoc producenta, teraz żebym mógł uzywać słuchawek i internetu w domu mam wszystko podłączać kablem. Drugim sposobem miała być zmiana kanału WIFI,a le niestety nie wiele pomogło, dopiero jak wyłączyłem sieć to mogłem je sprawdzić. Niestety z jakości dźwięku nie byłem zbytnio zadowolony, chociaż jak za tą cenę nie jest najgorzej, może bym je dłużej potestował ale sprawa Wifi mnie na tyle zniechęciła że je oddałem z powrotem do sklepu. Nie będę się cofał do XX wieku żeby móc bez problemu używać internetu i słuchawek. Nie rozumiem dlaczego firma któa produkuje słuchawki dla swojej konsoli, wiedząc że moga być problemy nie może wyprodukować słuchawek które komunikują się bez problemowo na innych zakresach.

 

Wybiorę chyba Turtle Beach PX4, z tego co sprawdziłem mają dwa zakresy 2,4Ghz i 5Ghz także nie powinno być problemu z podłaczeniem, chyba że ktoś z użytkowników spotkał się przy tych słuchawkach z tym samym problemem? Czy mikrofon w tych słuchawkach jest demontowalny?

Uzywam w domu routera ktory wysyla wifi na obu zakresach (2,4 i 5 Ghz) i mam PX4, nigdy nie mialem problemów z zasięgiem czy rozłączaniem.

A odpowiadając na Twoje pytanie - PX4 maja mikrofon który da się zdemontować.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...