Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bansai ja kupilem Playstation Headset 2.0 za £64.99 i jestem z nich mega zadowolony. Dzialaja z PS3 PS4 Vita PC i Telefonem przez kabel ( Banalna instalacja na PC ). Jedyna ich wada jest troche slabszy Bas niz w moich Bose ale Bezprzewodowe Sluchawki z Mikrofonem 7.1 vs Sluchawki dla Audiofili wiadomo co bedzie oferowac lepsza jakosc dzwieku w muzyce.

 

Bateria w nim trzyma 2x dluzej niz w DS4 :F

Odnośnik do komentarza

Ja mam 4x drozsze sluchawki Bose do muzyki wiec powiem tak jest ok ale dupy imho nie urywa Bas jest dla mnie za slaby nawet w trybie Stereo. Tyle ze muzyka muzyce nie rowna jak masz tak jak ja ze wszystko musi byc bez straty jakosci a najgorsza jakosc muzyki to 320kbps MP3 to pewnie mozna kupic lepsze sluchawki do muzyki ( tyle ze nie za taka cene jak Headset 2.0 ). Za te pieniadze nie mialem doczynienia z niczym lepszym na rynku. Jak mozesz wydac 4x wiecej na sluchawki to z tego wysokiego progu cenowego wszystko poza Dre bedzie lepsze 

Odnośnik do komentarza

Nic tylko wypada się zgodzić z wet_willy. Goldy bardzo dobrze wypadają jako gamingowy HS w swojej cenie(sam jej mam), ale jeśli ktoś jest audiofilem, to do muzyki musi mieć lepsze słuchawki. To oczywiście zazwyczaj swoje kosztuje. Dlatego osobiście nigdy nie wydam ponad 1000 zł na słuchawki stricte do grania, co innego  do odsłuchu przy nagrywaniu muzyki i do jej słuchania.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Witam ,

Przeczytałem wszystkie komentarze na temat słuchawek . Dużo napisaliście lecz muszę was poprosić o jedną prośbę - do użytkowników dwóch modeli słuchawek do PS4  ; TURTLE BEACH PX4  , MAD CATZ TRITTON 720+ 7.1 .

W cenie są podobne lecz które będą lepiej pasowały do takich gier jak BF4 . BF hardline  , Cod -a


Dzięki wielkie za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Witam ,

 

Przeczytałem wszystkie komentarze na temat słuchawek . Dużo napisaliście lecz muszę was poprosić o jedną prośbę - do użytkowników dwóch modeli słuchawek do PS4  ; TURTLE BEACH PX4  , MAD CATZ TRITTON 720+ 7.1 .

 

W cenie są podobne lecz które będą lepiej pasowały do takich gier jak BF4 . BF hardline  , Cod -a

 

 

Dzięki wielkie za odpowiedzi

Ja korzystam z TB PX5. Dla mnie są znakomite. Super dźwięk, można przełączać tryby dźwięku i wgrywać swoje.

Gram na nich w BF4, bardzo dobrze słychać, z której strony nadbiega wróg. Są również wygodne.

Co jakiś czas są na nie promocje w różnych sklepach i można je wyrwać za 399 zł.

Edytowane przez Kieras
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do tych słuchawek 2.0 od Sony. Jak to jest z dźwiękiem przestrzennym nie mogę tego rozgryźć. Czy po ustawieniu suwaka na 1 i wyłączeniu opcji VSS dźwięk jest w stereo? Bo powinno to działać jak na amplitunerach, włączam grę-amplituner przestawia się na dźwięk przestrzenny i jest super. Czu tutaj jest tak samo? Czy raczej trzeba przesunąć suwak na 1 i włączyć opcję VSS?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witajcie,

 

Mam do Was pytanie.

 

Szukam słuchawek, bezprzewodowych, z mikrofonem działającym bezprzewodowo, ktore moge podłączyć do PS4 oraz do PC jednoczesnie! z tym, ze oczywiscie dzwiek jak i czat dziala albo ps4 albo pc.
Chodzi mi głównie o to, zebym nie byl ograniczony kablami i zebym nie musial co chwila przełączać kabli z ps4<->pc.

 

Na razie jestem na etapie Turtle Beach 500p. Tylko, że żeby to działało tak jak chce to musiałbym przełączać dongle między ps4 a pc (2 kable optyczne, jeden w pc drugi w ps4 i przenosic sam dongle. Czat na ps4 musi byc bez kabla, nie wchodzi opcja z podlaczaniem czegokolwiek do DS4).

 

Czy macie jakieś inne propozycje/sposoby na rozwiązanie tego problemu ?

 

Pozdrawiam

madith

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Pytanie,reklamowal ktos sluchawki u sony? wlasnie w gold 2.0 pekl zawias. I nie wiem czy jest szansa na wymiane czy bedzie trzeba kombinowac z klejem/kupic nowe sluchawki.

Swoja drogo hs sony to najgorsze pipi na rynku,rok temu w elite mi pekly zawiasy(bardzo czesty problem w elite) a teraz gold.

 

Pozyczelem zdjecia z neogaf pekly w identyczny sposob(mi tylko prawa strona pekla):

dlCLP9X.jpg

dlCLP9X.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...