Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym nabyć parę słuchawek do 300zł, przeznaczonych do słuchania muzyki i grania na Vicie. Zależy mi na dobrej jakości muzyki i odpowiednio krótkim kablu.

 

Mój faworyt:

 

JBL e30/e40 Synchros

 

Teraz uwaga, najważniejszą cechą musi być jack pod kątem prostym. Dobre słuchawki, nie ważne jak dobre, jeśli mają prostą wtyczkę to odpadają. Jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Nie spotkałem się z dobrymi słuchawkami nausznymi z wtykiem kątowym, zamiast jakichś obsranych jbl lepiej wziąć Audio-Technika ATH-SJ55, Shure SRH240 albo używane 440, Takstar HD6000, Panasonic HTF600 albo AKG K619 i wysłać je na tzw recabling z tym, że w tym wypadku zamiast całego kabla zostanie wymieniona sama wtyczka na kątową. Sporo osób zajmuje się takimi sprawami na forum.mp3store i jestem pewien, że będą to groszowe sprawy(20zł?)

 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za radę.

 

Nie chcę się bawić w przekablowanie tylko mieć wszystko "out-of-the-box". Poczytam o opiniach, bo zależy mi na dobrym brzmieniu w muzyce ciężkiej. Wszystko musi być wyraźnie słyszalne, jakość utworu nie będzie problemem, bo ripuję je z oryginalnych cdków.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

To napisz na mp3store temat i zaznacz, że musi być z takim wtykiem, a nuż się coś znajdzie. A ripowanie z oryginalnych płyt nie ma nic do rzeczy jeśli materiał źródłowy został słabo zremasterowany czyli pewnie jakieś 80% muzyki metalowej.

Odnośnik do komentarza

Wypowiedziales sie wczesniej na temat px4 i astro co mnie w ogolnie nie interesuje ! Wiec mi nie mow zebym sobie czytal wczesniej , mam steelseries h i chcialem porownianie do elite 800 ktore pewnie widziales tylko na zdjeciu w google wiec oszczedz sobie zbednych komentarzy ...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wypowiedziales sie wczesniej na temat px4 i astro co mnie w ogolnie nie interesuje ! Wiec mi nie mow zebym sobie czytal wczesniej , mam steelseries h i chcialem porownianie do elite 800 ktore pewnie widziales tylko na zdjeciu w google wiec oszczedz sobie zbednych komentarzy ...

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Widzę, że jednak nie umiesz czytać, a tym bardziej dokładnie sprawdzić postów na które Ci sam odpowiadałem w tym temacie, pozwolę Ci dokładniej poszukać niż znów zaczniesz odzywać się tym tonem a twoje Ego będzie wręcz promieniować. Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Cześć, posiada ktoś może headset gioteck HC3? kupiłem do ps4 jako zamiennik tej popierdółki z zestawu z konsolą i po podłączeniu (jeden kabel do usb a drugi do amplitunera) w słuchawkach słychać buczenie i dziwne piski które słyszą również ludzie z którymi gram, podobno słychac mnie "jakbym mówił spod wody" :), nie wiem czy to taki bubel  czy coś padło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...