Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie idzie podłączyć headset a dwoma jackami a dokładnie chodzi mi o Razer Carcharias do ps4 tak by działał i mikrofon i słuchawki czy muszę szukać słuchawek z jednym jackiem.

Pewnie że się da przez przejściówkę. Tylko nie wiem czy Razer wymaga specjalnie swoich czy uniwersalna wystarczy.

 

Obecnie zastanawiam się nad Sennheiser PC 320: http://en-de.sennheiser.com/gaming-headset-stereo-pc-320 które właśnie wymagają takiej przejściówki (z tym, że oni proponują swoją). Tworzone we współpracy z graczami Counter Strike'a a więc pozycjonowanie dźwięku było podstawą. Nie wiem na ile to chwyt reklamowy a na ile prawda. Znajomi bardzo chwalili Sennheisery, z tym, że oni te typowo pod słuchanie muzyki kupowali, więc nie wiem jak z jakością dźwięku tutaj. Cenowo przystępnie (są jeszcze U 320, ale cena znacząco dla mnie wyższa) no i niestety tylko na kablu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do użytkowników Turtle Beach PX4. Dźwięk jest bardzo dobry, ale za cholerę nie mogę usłyszeć kroków wrogów w CoD czy BF4. Pomoże mi ktoś jak mam ustawić słuchawki pod FPS'y ??

ja mam px51 ale zdaje się że zabawa jest podobna:

na swoich masz klawisz limiter ile razy go klikniesz tyle razy powinien zmienić pre-definiowane dźwięki(standardowa specyfikacja jest słaba)

- musisz słuchawki podłączyć do kompa (powinieneś mieć zainstalowaną aplikację ze strony turle)

- aktywuje się menu słuchawek

- powinna pojawić się tabelka presets dla audio i presets dla chat

- masz tam gotowe presety dla BF, cod, na tych ustawieniach słychać jak kolesiowi drobne przesypują się w kieszeni jak biegnie.

podczas gry klawiszem limiter przeskakujesz pomiędzy presetami...wystarczy zapamiętać pod jaką cyfrą masz dany presets

oczywiście to są czynności dla px51 ale sądzę że u Ciebie jest podobnie...ja gram cały czas na presecie bf multi jest kozacki dla wszystkich gier:)

 

jak to nie zadziała jest jeszcze apka Advanced Sound Editor gdzie można bawić się najmniejszymi aspektami dźwięku w słuchawkach.

Edytowane przez SM1
Odnośnik do komentarza

Wyslalem wiadomosc do Xymek.

Tutaj daje cytat wiadomosci:

Siemka,moj problem z PX4 jest taki, ze bardzo slabo slysze wrogow w COD/BF. Przez Dzwieki w grze np. helikopter,wybuchy itd. slysze bardzo slabo kroki przeciwnikow. Tone Bottom mam ustawiony na 3,Limiter Bottom na 3 lub 4 co do skrzynki to mam ustawione na 6 i nic. Masz jakis pomysl ?

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

 

mam pewien problem z Headset Sony Gold  - mianowicie słuchawki mi nie działają. Na słuchawkach mruga mi dioda ( czerwona lub pomarańczowa ) nie wiem co robić. Na wtyczce blootha świecie się ciągłe niebieskie światło, próbowałem resetować urządzenie ale to nic nie dało. Czy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza

Wyslalem wiadomosc do Xymek.

 

Tutaj daje cytat wiadomosci:

Siemka,moj problem z PX4 jest taki, ze bardzo slabo slysze wrogow w COD/BF. Przez Dzwieki w grze np. helikopter,wybuchy itd. slysze bardzo slabo kroki przeciwnikow. Tone Bottom mam ustawiony na 3,Limiter Bottom na 3 lub 4 co do skrzynki to mam ustawione na 6 i nic. Masz jakis pomysl ?

Na słuchawkach masz dwa przyciski regulujące barwę dźwięku, jeden to TONE, drugi to LIMITER.

 

Ja w FPSy multi gram ustawiając TONE na tryb trzeci i LIMITER na tryb trzeci - wtedy idealnie slychac skad nadbiegaja przeciwnicy.

W pozostałe gry i kiedy akurat nie gram multi ma ustawione tak: TONE: 4, LIMITER: 3

A już np filmy oglądam ustawiając tak: TONE: 4, LIMITER: 1

 

Ważne jest też ustawienie kontów w dźwięku przestrzennym - proponuję pobrać instrukcję ze strony producenta i samemu poeksperymentować.

Odnośnik do komentarza

Ustawiłem słuchawki pod FPS'y, i dalej nic. Może dlatego, że sprawdzałem to na X360 Dzisiaj sprawdzę w Bf4 na PS4. Nie mam CoD Ghosts na PS4, więc jedynie mogę sprawdzić w BF4.

 

Słuchawki mają bardzo dobry dźwięk, ale w wykryciu przeciwników słabe.

 

PS. Testowałem w CoD MW3,BF3,Black Ops 2 itd.

Robiłem tak jak ten użytkownik doradzał na YT:http://m.youtube.com/watch?v=dLcjeInwjIk

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Powtórze się jeszcze raz, dźwiek przestrzenny w Turtle Beach PX4 jest bardzo dobry, ale za Chiny NIE mogę usłyszeć wrogów nawet z 2-3 metrów ! PRÓBOWAŁEM różnych kombinacji z przyciskami TONE, LIMITER i z SKRZYNKĄ I NIC !

Albo ten HS jest słaby na FPSy, albo ja jestem 'gupi'.

Moje pytanie jest, czy da radę ściszyć efekty dźwiękowe a podgłośnić KROKI przeciwników ?? Dzięki za ODP.

 

Jeśli nie da rady nic z tym zrobić, to jestem zmuszony na zakup Astro A40..

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

Moze to kwestia Twojego sluchu, albo spodziewales sie nie wiadomo czego. Ja uzywam sluchawek grajac w GHOSTy, BF4 i jest bardzo dobrze, oczywiscie to nie dziala tak ze wytnie wszystkie pozostale dzwieki i bedziesz slyszal tylko kroki, o takiej funkcjonalnosci mozesz zapomniec. Co nie zmienia faktu ze sluchawki na prawde mocno pomagaja i poprawiaja slyszalnosc w stosunku do zwyklych nawet niezlych sluchawek stereo.

Ps. Astro A40 nic tu nie zmieni, bo te sluchawki dzialaja tak samo jak PX4 a kumpel ktory je ma byl zachwycony moimi PX4 i mowil ze bardziej mu sie podobaja.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

Moze to kwestia Twojego sluchu, albo spodziewales sie nie wiadomo czego. Ja uzywam sluchawek grajac w GHOSTy, BF4 i jest bardzo dobrze, oczywiscie to nie dziala tak ze wytnie wszystkie pozostale dzwieki i bedziesz slyszal tylko kroki, o takiej funkcjonalnosci mozesz zapomniec. Co nie zmienia faktu ze sluchawki na prawde mocno pomagaja i poprawiaja slyszalnosc w stosunku do zwyklych nawet niezlych sluchawek stereo.

Ps. Astro A40 nic tu nie zmieni, bo te sluchawki dzialaja tak samo jak PX4 a kumpel ktory je ma byl zachwycony moimi PX4 i mowil ze bardziej mu sie podobaja.

A skrzynkę jak masz ustawioną ? Ja mam na szóstkę ustawione.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przyszły px4.Na jakiej zadzie działa ten limiter i tone ?

Tone-3

Limiter-3 lub 4(oba są dobre)

Na skrzynce 6 (najlepiej słychać z której strony wróg nadchodzi)

 

Jako że mam już Tuttle Beach PX4 jakiś miesiąc, to chciałbym się podzielić moimi wrażeniami.

Na początku zaznacza że nie jestem audiofilem, więc testowałem słuchawki na konsoli PS4 i XBOX360(w zestawie mamy kabelek do tej konsoli), ale jeszcze nie testowałem ich na konsoli PS3,pewnie przez mojego lenia.Niestety słuchawki nie są bezprzewodowe na PS4,wina leży po stronie Sony, bo pewnie chcą żeby ich słuchawki się sprzedały(Goldy,Pulse).Słuchawki są wygodne i wygłuszają,jedyna rzecz jaka mi się nie podoba w wykonaniu tych słuchawek to że przyciski od zgłaszania chatu nie DZIAŁAJĄ co mnie mocno zdenerwowało bo jednak nie były tanie, najgorsze jest to, że podczas rozmowy w grupie nie da rady wyciszyć znajomych, co niestety sprawia że o wiele głośniej słyszysz swoich znajomych niż grę w którą grasz. Jeśli chodzi o dźwięk to jest bardzo dobry,testowałem w różnych grach(FPS'y,samochodówki,przygodówki itd.) Co do kroków, to wypada ok.W budynkach słychać bardzo dobrze kroki przeciwników, ale jeśli jesteś na zewnątrz i dużo się dzieje(wybuchy,helikoptery,strzały itd.) to już możesz zapomnieć o zlokalizowaniu przeciwnika.Słuchawki są dobre, ale jeśli jesteś jakimś hardcorowcem w FPS'y to już musisz strzelać w słuchawki z najwyższej półki. Są to moje pierwsze słuchawki, więc może się spodziewałem nie wiadomo czego, ale czasami nie mogę zlokalizować wroga z 2-3 metrów w BF4 na otwartej przestrzeni to już jest coś nie tak.

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

wyjąłem dziś dopiero HS z pudełka i sie zastanawiam co to ma być :)

jaki tani zestaw do gadania polecicie?

generalnie to najtańszy, byle tylko coś do gadania i słuchania co ktoś odpowiada

 

nie lubie grać na słuchawkach i nie mam takiej potrzeby jeśli to istotne, mam podpięte Logitech Z-5500

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Jak masz kupować coś taniego, to do komunikacji ze znajomymi lepszy już będzie ten HS z zestawu, wygląda jak wygląda, ale bez problemu można się przez niego komunikować. Jak chcesz lepszą jakość komunikacji plus dobre audio to Sony Pulse, Gold, albo coś lepszego to PX4 które są tu na każdym kroku polecane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...