Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i od razu pytam,

posiadam sony wireless stereo headset 7.1 czyli pierwszy model jaki został wydany, jest to pozostałość po posiadaniu PS3, zostawiłem je ze względu że wg mnie są świetne i nie mogłem do PC nic znaleźć sensowniejszego. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli PS4 i tu pojawia się problem.

 

Po pierwszym podłączeniu słuchawek do konsoli wszystko grało jak należy. Fakt występował jakiś mały problem i jakoś tak średnio co 1 min pojawiało się powiadomienie że słuchawki zostały podłączone, czy jakoś tak, po prostu powiadomienie o podłączeniu słuchawek. To był pierwszy raz jak je podłączyłem, potem ze dwa razy jak grałem było ok, ale po dłuższym czasie nie grania na słuchawkach podłączyłem je ponownie i pojawił się problem. Wszystko teoretycznie idzie jak należy, wyskakuje powiadomienie "Podłączono zestaw słuchawkowy", dźwięk z telewizora znika, ale na słuchawkach nic, cisza, jedyne co słyszę to jak wchodzę w ustawienia urządzenia i ustalam poziom słyszalności mikrofonu, no to słyszę to co mówię, ale zero dźwięku z konsoli, ani z gier, ani z menu, nic, cisza.

 

Czy ktoś już się z czymś takim spotkał i wie jak temu zaradzić? Same słuchawki na PC działają dobrze.

 

P.S. Próbowałem już różnych możliwości, wyłączałem słuchawki, odłączałem klucz i podłączałem na włączonych/wyłączonych, resetowałem ustawienia konsoli, wyłączałem router WiFi (gdzieś coś czytałem wczoraj w nocy o kanałach WiFi że się mogą kłócić z headsetem, aczkolwiek router zawsze włączony mam i na kompie jest ok)

 

P.S.2. Już nie ważne, całkowicie zapomniałem o dodatkowym suwaku na słuchawkach który ustala poziom głośności między chatem a dźwiękiem systemu i miałem full na Voice Chat (na PC ten suwak po prostu nie funkcjonuje dlatego miałem dźwięk), musiałem przypadkiem przesunąć... no comment xD

Edytowane przez ShiNo0bi
Odnośnik do komentarza

witam

 

Przymierzam się do zakupu słuchawek Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0

 

Moje pytanie : czy ktoś posiada ów słuchawki i używa ich do konsoli jak i do PC? Zależy mi żeby dźwięk miał taką samą jakość jak na konsoli oraz czy słuchawki dają kopa? Jak sprawuję się mikrofon i czy uszy nie bolą po dłuższym użytkowaniu? 

 

Posiadam bardzo dobra kartę dźwiękową na swoim blaszaku więc słuchawki i mikrofon muszą dawać radę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

witam

 

Przymierzam się do zakupu słuchawek Sony PS4 Wireless Stereo Headset 2.0

 

Moje pytanie : czy ktoś posiada ów słuchawki i używa ich do konsoli jak i do PC? Zależy mi żeby dźwięk miał taką samą jakość jak na konsoli oraz czy słuchawki dają kopa? Jak sprawuję się mikrofon i czy uszy nie bolą po dłuższym użytkowaniu? 

 

Posiadam bardzo dobra kartę dźwiękową na swoim blaszaku więc słuchawki i mikrofon muszą dawać radę.

A wiec na wstepie napisze ze kiedyś posiadałem wcześniejszy model Sony pulse 7.1 i po miesiącu sprzedałem.

 

Ostatnio znowu naszło mnie na słuchaweczki i wykorzystałem okazje i w Ju Łe Sej  zakupiłem Sony Wireless Stereo Headset 2.0  za 230 zł wiec myślę niech stracę najwyżej sprzedam tak jak Pulse.I tu lekkie zdziwienie są lżejsze bass mniej drga po słuchawkach i głowie przez to w poprzednim modelu łeb mnie często bolał.Słuchawki miały mieć od początku zastosowanie pc-ps4 i tak dzwiek w PS4 KOSMOS :) dają rade zwłaszcza system przestrzenny.A co do PC hmmm jest naprawdę dobrze tylko wiadomo działają w PC  2.0 (napisze dyplomatycznie do PC mnie wystarczają) 

Po dłuższym użytkowaniu jest ok co najwyżej uszaki trochę się spocą ;) haha porównując je do poprzedniej wersji jak dla mnie jest bardzo duza różnica może nie co do dźwięku lecz do innych bardziej przyziemnych spraw które wpływają na całokształt.Co do mikrofonu fajnie słychać lecz stwierdzam to jak narazie po 2 cz@tach bo posiadam w/w model od ponad tygodnia.

Jak narazie uważam za udany zakup i nie mam zamiaru sprzedawać.

 

Tak jak pewna osoba mi tłumaczyła sony wireless 2.0 ma kilka malych róznic w porównaniu do starszego brata Pulse.W pulse można było do Dongla podłączyć przez jack np. tv czy inny odbiornik i słuchać bezprzewodowo.W Sony Wireless 2.0 wejścia Jack Dongle nie posiada.Lecz mnie osobiście nie było to potrzebne.Mam nadzieje ze podejmiesz decyzje co i jak ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jak z głośnością dźwięku i jakością mikrofonu? Urywa pupcie (znaczy czy jest dość głośno żeby mnie uszy parzyły na vol. max) i czy mikrofon daje rade? Byłbym wdzięczny jakbyś mi podesłał próbkę dźwieku z PC (mozna nagrać przez TEAM SPEAK 3). Oczywiście jak byś był taki uprzejmy dla mnie :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich. Mam pewien problem
Mam słuchawki do PC których używam również z PS4. dokładnie takie

http://www.corsair.com/en-us/vengeance-1500-dolby-7-1-usb-gaming-headset-v2

Są one na USB. Dźwięk jest super i wogole ale mój problem polega na tym, ze bardzo źle mnie słychać przez mikrofon. Znajomi mówią, ze słychać mnie cicho i są szumy kiedy mówie. Nie wiem czy to wina słuchawek, czy może kwestia zmiany jakiś ustawień w konsoli.
Dodam jeszcze ,że poziom mikrofonu ustawiony jest na najwyższy.
Jeśli jest to wina słuchawek to moze ktoś by polecil cos dobrego ? Interesuje mnie oficjalny zestaw do PS4 ale podobno mają slabe basy i nie wiem czy czasem nie znajde czegos lepszego za tą samą kase.
Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...