Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wziąłem tegoroczne od Sony (chyba w marcu wyszły, ale kupiłem dopiero dwa tygodnie temu) i jestem mega zadowolony. Nie spodziewałem się aż tak ogromnej różnicy w porównaniu z poprzednimi, których firmy wymieniać nie będę, ale dodam tylko że tamte były tzw. "true 5.1" i na bank każdy z Was o nich słyszał, bo są popularne i polecane. Dlatego jak ktoś nie chce przepłacać a interesuje go wygodny, lekki i precyzyjny w symulowaniu przestrzeni zestaw słuchawkowy, brać te od Sony. W tych prawdziwych 5.1 miałem problem pomimo, że dźwięk szedł z dobrej strony, źródło było słyszane zdecydowanie za blisko. W tych obecnych jest jak się należy, bo masz wrażenie, że to dzieje się w odpowiedniej odległości: jak daleko to jakbyś miał głośniki porozstawiane w pokoju wokół, jak blisko za tobą to jakbyś je miał na plecach. Niedawno Sir Mike w Forumogadce również je rekomendował. Jest aplikacja do ściągnięcia z PSS oczywiście i można jeszcze podrasować jakość dźwięku. Minus: bateria mogłaby dłużej trzymać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Przyszły px4.Na jakiej zadzie działa ten limiter i tone ?

Tone-3

Limiter-3 lub 4(oba są dobre)

Na skrzynce 6 (najlepiej słychać z której strony wróg nadchodzi)

 

Jako że mam już Tuttle Beach PX4 jakiś miesiąc, to chciałbym się podzielić moimi wrażeniami.

Na początku zaznacza że nie jestem audiofilem, więc testowałem słuchawki na konsoli PS4 i XBOX360(w zestawie mamy kabelek do tej konsoli), ale jeszcze nie testowałem ich na konsoli PS3,pewnie przez mojego lenia.Niestety słuchawki nie są bezprzewodowe na PS4,wina leży po stronie Sony, bo pewnie chcą żeby ich słuchawki się sprzedały(Goldy,Pulse).Słuchawki są wygodne i wygłuszają,jedyna rzecz jaka mi się nie podoba w wykonaniu tych słuchawek to że przyciski od zgłaszania chatu nie DZIAŁAJĄ co mnie mocno zdenerwowało bo jednak nie były tanie, najgorsze jest to, że podczas rozmowy w grupie nie da rady wyciszyć znajomych, co niestety sprawia że o wiele głośniej słyszysz swoich znajomych niż grę w którą grasz. Jeśli chodzi o dźwięk to jest bardzo dobry,testowałem w różnych grach(FPS'y,samochodówki,przygodówki itd.) Co do kroków, to wypada ok.W budynkach słychać bardzo dobrze kroki przeciwników, ale jeśli jesteś na zewnątrz i dużo się dzieje(wybuchy,helikoptery,strzały itd.) to już możesz zapomnieć o zlokalizowaniu przeciwnika.Słuchawki są dobre, ale jeśli jesteś jakimś hardcorowcem w FPS'y to już musisz strzelać w słuchawki z najwyższej półki. Są to moje pierwsze słuchawki, więc może się spodziewałem nie wiadomo czego, ale czasami nie mogę zlokalizować wroga z 2-3 metrów w BF4 na otwartej przestrzeni to już jest coś nie tak.

 

Przyciski od wyciszania chatu i od wyciszania mikrofonu nie działają, bo jak mają działać skoro słuchawki są bezprzewodowe, a SONY jak wiemy blokuje obsługę akcesoriów na bluetooth. Podziękuj SONY bo Turtle Beach niestety nic z tym nie może zrobić do chwili kiedy nie odblokują tego co na PS3 działało bezproblemowo (podłączenie kablem do pada miało być tylko i wyłącznie tymczasowym rozwiązaniem, ale jak widać SONY nie kwapi się z dodaniem tego ficzerka). Podłączając słuchawki do pada jesteś zmuszony sterować głośnością chata z poziomu konsoli, bo tam się da zrobić wszystko włączanie z przyciszeniem chata i podgłośnieniem gry.

Edytowane przez Xymek
Odnośnik do komentarza

kupiłem 05.08 zeszłego roku słuchawki sony pulse elite edition na ultimie i skapnąłem sie dziś, że przy tych srebrnych obręczach mam pęknięcia i to już obfite. Gdzie najszybciej sprawe załatwić? na infolini sony? w jakimś PRAM czy jak mu tam? abym nie minął sie z gwarancją bo jeszcze musze dosłać paragon z Polski

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

No to, że wymieniliby mi słuchawki to wiem na 100%, jednak z czasem na gwarancji nie zdążę. Miałem nadzieje, że złoże wniosek przez neta i wyśle słuchawki z tydzień po gwarancji(wcześniej się nie wyrobie, najpierw muszę słać do Polski a dopiero z domu w kraju razem z dowodem zakupu do PRAMu... dupa, zostało mi klejenie żywicą i włóknem węglowym :confused: więcej nie kupie żadnych słuchawek/headsetów od sony, już drugi raz się na nich zawodze

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Mam możliwość zakupu zarówno Sony Pulse Elite jak i Turtle Beach PX4 - obie za ~300zł. Warunek - będę używał tylko do PS4, muszą być bezprzewodowe z tą konsolą. Które wybrać? PX4 działa już wireless z PS4?

PX4 nie dzialaja jeszcze wireless. Podziekuj Sony.

Heh nawet nie chce mi się już pisać jaka to żenada, z forum TB wiem że SONY obecało zewnętrznym producentom słuchawek że stosowna funkcjonalność zostanie dodana do PS4 w przeciągu 3 mieś od pramiery...jak widać olali obietnicę.

Odnośnik do komentarza

Witam posiadam headset od sony gold wireless od ponad pol roku , potrzebuje jednak do grania czegos lepiej brzmiacego ( wiekszej glebi , cieplego dzwieku , lepsZego pozycjonowania) glownie chodzi mi o bf 4 .Czytalem juz mase receznji na temat steelseries h testujacy polecaja je i zachwalaja , jedyne narzekania co niektorzy maja do basu ze jest niby za slaby za plaski , nie wiem nie sluchalem , wiem natomiast jaki jest w goldach tam dopiero jest plaski bas:)

Na temat astro a50 recenzji polskich nie znalazlem na niektorych forach je polecaja dlatego zwracam sie z prosba do was na forum extrema gdzie mam nadzieje znajda sie pomocni znajacy sie w tamacie ludzie

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Wiadomo coś kiedy moga sie pojawić te oficjalne headsety Sony za 400 zł, ale w kolorze białym?

jutro w stanach - czy w eu (?), tego nie wiem. 

 

14964622320_d3fea731f6_z.jpg

 

W każdym razie zapowiedzieli białego golda i nowy przewodowy HS za 70USD - Silver Wired Stereo Headset for PS4 and PS3

 

14964584299_e5f415e555_z.jpg

 

  • Immersive 7.1 virtual surround sound
  • Custom audio modes created by developers specifically for PlayStation games
  • Retractable boom mic for voice chat while playing online
  • Breathable ear cushions and a lightweight design for hours of gameplay
  • In-line volume and mic controls
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Premiera Borderlands Pre-Sequel nadciąga nieubłaganie więc mocno zastanawiam się nad zakupem headseta. Przede wszystkim rozważam kupno wireless stereo headset od sony. Tylko czy brać 1.0 czy 2.0? Na korzyść drugiego przekłada się fakt wbudowanego mikrofonu. Cena 2.0 jest nieznacznie większa. Wersja gold posiada jakieś dodatkowe funkcje, elementy? I gdzie wyrwać najtaniej?

Grać oczywiście będę na ps3 ;)

Nikt w temacie na ps3 nie odpowiedział więc tu pytam bo zresztą na ps4 też będę używał w przyszłości. A może coś innego dobrego tak do 300 zł (w porywach do 350zł). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli chcesz head set do rozmów tylko jak ten standardowy to mi np działają słuchawki z mikrofonem dodawane do smartfona Samsung. Lepsza jakość dźwięku niż na org.z zestawu. Dźwięk idzie na jednej słuchawce i żeby było smieszniej to na lewej a mik jest na prawej :-P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...