Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jak podepne dongla do swojego tv samsung UE50H6400AW to zadziałaj słuchawki czy nie ?

10 godzin temu, kubson napisał:

bierz HyperX Cloud Flight i po sprawie, ostatnio bylem u kumpla co ma TB800 i dla mnie bass za bardzo daje ;/

g933 maja profile wiec tak jak bym tam podbil wysokie i basy moze było by jeszcze lepiej niz w HyperX Cloud Flight tak samo w Platinium jak myślisz ? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Shen napisał:

Uzywam goldów od 3 lat i nic im nie jest, są wygodne, nie wiem skąd ten hejt na nie.

 

Ty używasz a mam paru znajomych którzy je mieli i każdemu na zawiasach pękły, po wymianie na nowe każdy sprzedał.  HyperX Cloud Flight nie mają 5.1 i nie wiem jaka różnica w grach by była, wiem że to 5.1 to sztuczne itp ale. Inna sprawa że na Hyperx jest teraz promka i można mieć je za chyba 440 zł więc chyba warto 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SG1-ZIELU napisał:

 

Ty używasz a mam paru znajomych którzy je mieli i każdemu na zawiasach pękły, po wymianie na nowe każdy sprzedał.  HyperX Cloud Flight nie mają 5.1 i nie wiem jaka różnica w grach by była, wiem że to 5.1 to sztuczne itp ale. Inna sprawa że na Hyperx jest teraz promka i można mieć je za chyba 440 zł więc chyba warto 

gdzie słyszałeś o tej promocji ?

SteelSeries Arctis 7 raczej odpadaja w porównaniu do HyperX Cloud Flight ?

 

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, WisnieR napisał:

TB Elite 800 ale nadal nie rozumiem w czym był problem z Twoim zestawem? Nie ma chyba lepszych słuchawek do PS4 niż TB800.

ok zgadza się dźwięk maja rewelacja bassy itd podłączane miałem prze konwerter z hdmi na optyk bo slim nie ma optyki i po zmianie dźwięku na w ps4 psm linear PCM na bitsream dolby miałem pyrczenie filmik masz na priv moze problem sprawiał tez soundbar moze słuchawki skopane bo nie były to z sklepu ale od gościa z alegro jak nowe ponoć nowe po za tym odpalając juz przy takim połonczeniu konsole musiałem w tv przestawiac kanał do grania a bez tego odpalam kosole automatyczne odpala sie tv i kanał z konsola nie istotne to juz jest

 

prytanie waznejsze to :) które byście wybrali słuchawki z tych co podaje SteelSeries Arctis 7,  HyperX Cloud Flight, Logitech G933, Corsair HS70

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _daras_ napisał:

Wiesz co ja bym zrobił na Twoim miejscu Jacek? Kupił sobie PS4 Pro :shieeet: i po problemie

Wiesz myślałem o tym hehe  ale stwierdziłem bez przesady zaczekam na ps5 i biorę na premierę a do tego czasu urodzą się jakieś słuchawki :)

 

2 godziny temu, bartiz napisał:

Sam się właśnie zastanawiam nad tymi HyperX Cloud Flight i faktycznie jest dobra promka na morele z wysyłką 449zł dokładnie wychodzi.

W testach są chwalone, mnie martwi tylko brak osobnej regulacji głośności gry i chatu z party - czy nie będzie się wszystko zlewać 

no cena naprawdę jest ok miałem je na głowie wygodne nie cisną a mam baniak duży :) bardzo przemawia na ich korzyść u mnie akumulator

w Corsair HS70  , Logitech G933  SteelSeries Arctis 7 jest bluetooth i symulacja 5.1 i chyba profile gdzie możesz na pc ustawic podbic sobie co nieco korektorem w wgrać w słuchawki dla tego tu jest mój dylemat :( i jeszcze Turtle Beach Ear Force Stealth 450

 

Edytowane przez Jacek6663
Odnośnik do komentarza

@Jacek6663 Od dwóch tygodni mam Corsairy HS70. Rozważałem też Logitechy G933 i Cloud Flighty. Obecnie Corsairy można dostać najtaniej z całej trójki - ok. 430-450 zł. Na wyborze zaważyła solidność konstrukcji i najbardziej schludny, ascetyczny wygląd. Na PC w sofcie jest equalizer, więc można sobie tam dostosować jak mają grać, acz domyślnie jest naprawdę nieźle. Sam tylko delikatnie podkręciłem niskie tony - jak na mój gust bass był nieco zbyt płaski. Wirtualne 7.1 jest tylko na PC.

Z PS4 działają bez problemu, acz minusem jest brak możliwości podejrzenia poziomu baterii (to tylko w oprogramowaniu na kompie) i niewyświetlanie komunikatów o włączeniu\wyciszeniu mikrofonu na konsoli - trzeba pamiętać, albo cykać na czuja. Z bajerów działają za to komendy głosowe.

 

Generalnie ode mnie 9/10

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
W dniu 27.08.2018 o 09:38, Jacek6663 napisał:

To co byście wybrali pod slima ? SteelSeries Arctis 7 czy HyperX Cloud Flight ?

Wybrałbym zdecydowanie Arctisy - mam te słuchawki i po skorygowaniu bardzo fajnie grają. Natomiast z Cloudami miałem problemy - przebicia na mikrofonie, ludzie słyszeli dźwięki z gry + uszy pocą się dosyć mocno latem. Arctisty według mnie bardziej wygodne, z lepszym softem, wsparciem i w ogólnym rozrachunku są to lepsze słuchawki.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Starh napisał:

Wybrałbym zdecydowanie Arctisy - mam te słuchawki i po skorygowaniu bardzo fajnie grają. Natomiast z Cloudami miałem problemy - przebicia na mikrofonie, ludzie słyszeli dźwięki z gry + uszy pocą się dosyć mocno latem. Arctisty według mnie bardziej wygodne, z lepszym softem, wsparciem i w ogólnym rozrachunku są to lepsze słuchawki.

Przez skorygowanie masz na myśli ustawienie własnych presetów w SteelSeries Engine 3? Mógłbyś podrzucić swoje ustawienia bo ja od zakupu lecę na predefiniowanych game, music, movie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...