Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, chris85 napisał:

Ja podobnie jak Creatin. Nie powiem złego słowa na TB. Mam je od ponad roku i nie zamienię ich na nic. Tylko uważaj jeśli masz PS4 Slim, podobnie jak ja. Ponieważ standardowo Sony musiała upośledzić swoje dziecko i zabrało mu wejście na kanał optyczny. 

 

Na szczęście mam Pro, więc optyk jest wolny. Kino domowe mam poprzez HDMI do ampli.

To jak się łączysz z TB skoro masz Slima?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak, to te. Goldy mają naprawdę dobrą jakość dźwięku jak za taką cenę. Największy minus to niestety słaba jakość wykonania samych słuchawek. Pierwsze co ci może (pipi)nąć to plastikowe zawiasy. Jak masz dużą głowę trzeba z nimi ostrożnie. Raz pęknie już nie pokleisz. Moje musiałem na McGyvera poskładać taśmą i miękkim płaskownikiem. Goldy mam już chyba rok czy dwa lata i wyglądają teraz jak psu z dupy. Ale używam ich prawie codziennie. jednak tak jak mówię za tą cenę dźwięk naprawdę ok

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 12.12.2017 o 12:16, _daras_ napisał:

Zamówione Turtle Beach Elite 800P za niewiele powyżej 700zł. Cena mega spadła. Teraz to dopiero będę miał porównanie w stosunku do słuchawek Sony (zarówno 2.0 jak i Platinum, które w jakości dźwięku nie różnią się praktycznie niczym). Napiszę co nieco po wnikliwych testach.

Witamy w klubie :) ciekaw jestem twojej recenzji.   Swoje  słuchawki kupiłem  za pełną cenę -  220 funtów. Ale nie żałuję. TB chce wyprzedzać 800 , bo pewnie szykuje się następca. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Farmer napisał:

Największy minus to niestety słaba jakość wykonania samych słuchawek. Pierwsze co ci może (pipi)nąć to plastikowe zawiasy. Jak masz dużą głowę trzeba z nimi ostrożnie. Raz pęknie już nie pokleisz. Moje musiałem na McGyvera poskładać taśmą 

 

Heh, niedawno i moje doczekały się takiego tuningu, mimo że starałem się obchodzić z nimi jak z jajkiem - yebło dokładnie to, o czym piszesz - plastikowe zawiasy. W sumie to nadziwić się nie mogę, na chooy one komu? Kto tak składa słuchawki i w jakim celu? Gdyby tego elementu nie było, całość byłaby bardziej solidna. No cóż - teraz owinąłem na kilka razy taśmą i czekam, aż to samo yebnie z drugiej strony :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.12.2017 o 10:06, XM. napisał:

Panowie potrzebuje słuchawek bezprzewodowych do grania. Ale przejrzałem temat i słuchawki za 700-1000zl to nie na moja kieszeń. Możecie coś polecić do 300/350 zł żebym miał do ps4 czy innych konsol?

Polecam TB-400. Używam od ponad roku. Pałąk cały pomimo naciagania na wszystkie strony zarowno przezemnie jak i dzieciaki. Długo działają na baterii. Za kwotę którą dysponujesz nic lepszego nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza

Sonowskie się rozje.bały mi po roku a ich nawet nigdzie nie brałem, także odradzam ten szmelc. I co jak co lubie Sony za soft tak hardware w tej generacji to jakaś je.bana patologia czy to pady, konsole czy słuchawki. 

Odnośnik do komentarza

W moich trzyletnich goldach z kolei zawiasy są jak nowe, ale za to z prawej słuchawki wychodzi z boku pianka, a materiał na obszarze przylegania do głowy zaczyna jakby się ścierać. Strasznie biednie już wyglądają, choć działają bez zarzutu. Wersja Platinum wypada jakkolwiek lepiej pod kątem trwałości czy jakości wykonania?

Odnośnik do komentarza

Byłem blisko zakupu TB 800p, zwłaszcza przez cenę, która fajnie ostatnio spadła, ale dziewczyna mnie ubiegła i dostałem  Sony Platinum. Trochę obawiałem się tego dźwięku, na który niektórzy narzekali, ale też jakimś mocno audiofilem nie jestem, więc pewnie nie będę jakoś mocno na to zwracać uwagi ( choć pewnie jakbym bezpośrednio porównał z tymi TB 800, to bym usłyszał kosmiczną różnicę ). Słuchawki tanie nie są, chyba droższe od moich obecnych Pulsy Elite, a mam wrażenie, że są pod wieloma względami gorsze. Głównym problemem pulsy był pałąk, ale cała reszta chyba już na korzyść, od wyglądu, do funkcjonalności. Wielka szkoda, ze tych słuchawek już prawie nie da się kupić, wystarczyło wydać jakąś ulepszoną wersję V2 i byłbym zachwycony. Już samo to, że regulacja głośności w pulsach to suwaki, co jest znacznie lepsze od przycisków, czy możliwość ustawienia aż 6 motywów, a nie tylko dwóch. Na spory plus tych nowych to ten cały 3D sound, faktycznie czuć różnicę w Uncharted, no ale tylko w Uncharted, więc bajer do jednej gry... Potestuję trochę i zobaczymy jak się sprawy mają.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...