Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.02.2019 o 22:10, Wesker napisał:

Panowie dziecko w drodze i potrzebuje lada moment zakupić słuchawki do PS4, przedział cenowy od 1000 do 2,500zl. Zależy mi na jak najbardziej hi res opcji. Widziałem kilka modeli na necie w okolicach 1500zl ale nie wiem czy będą kompatybilne z konsolą. Dobrze jakby były bezprzewodowe, dobry bas i dźwięk przestrzenny.

 

Astro A50

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Elo. Szukam fajnych sluchaweczek, ważne żeby była jakaś szansa na współpracę z ps5 i fajnie brzmiały na filmach. I znalazłem już te jedyne turtle 800p i co? prawie nigdzie ich nie ma. Znalazłem w jednym sklepie za 850 a to chyba za drogo bo widziałem ze były conajmniej stówke taniej. Wiadomo czemu jest taki deficyt? Co byście polecili? czy warto za 850zika bo w podobnych pieniądzach są astro a40

Odnośnik do komentarza

Oj czytałem i zdecydowałem się na tb tylko ich prawie nigdzie nie ma. Rownie dobrze moge dołożyć stówkę i kupić tb elit pro. Akurat przedzial nie całych 800zl jest dla mnie akceptowalny bo powyżej tysiąca to na pewno już nie. Właśnie znalazłem Syberia 800 na xkomie za 600 zeta. Ma ktoś?

Edytowane przez benito82pl
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, benito82pl napisał:

Oj czytałem i zdecydowałem się na tb tylko ich prawie nigdzie nie ma. Rownie dobrze moge dołożyć stówkę i kupić tb elit pro. Akurat przedzial nie całych 800zl jest dla mnie akceptowalny bo powyżej tysiąca to na pewno już nie. Właśnie znalazłem Syberia 800 na xkomie za 600 zeta. Ma ktoś?

bierz, nie pożałujesz. Ostatnio było jeszcze lepsze promo za 499zł

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, benito82pl napisał:

Oj czytałem i zdecydowałem się na tb tylko ich prawie nigdzie nie ma. Rownie dobrze moge dołożyć stówkę i kupić tb elit pro. Akurat przedzial nie całych 800zl jest dla mnie akceptowalny bo powyżej tysiąca to na pewno już nie. Właśnie znalazłem Syberia 800 na xkomie za 600 zeta. Ma ktoś?

Ja mam. Ba, wziąłem od forumowicza, używane ale zadbane. Autorytetem nie jestem jednak bardzo fajne słuchawki, a @Starh Ci powie, że lepszych prawie nie ma. Ja jestem zadowolony, bo te pudełko (stację czy co to jest) mam podłączoną pod tv, po USB też (nie potrzeba już do zasilania włączać) i wszystkie sprzęty mi działają automatyczne - tv, PS4, X1. Nic nie muszę przełączać, synchronizować. I te baterie, które się od razu ładują w stacji. Supcio. Gdybym tylko miał jeszcze wszystkie kabelki...

Odnośnik do komentarza

Cześć. Mam taki dziwny problem. Kupiłem kabel z mikrofonem do swoich słuchawek AKG C50 BT by móc rozmawiać podczas gry. Gdy mam przełączone w ustawieniach na „wyjście na słuchawki: całość audio” wtedy słyszę dźwięki z gry, ale czat głosowy słyszę BARDZO cicho, jest właściwie niesłyszalny. Gdy zmienię „wyjście na słuchawki: Czat głosowy” wtedy nie słyszę naturalnie dźwięków z gry, które idą na TV ale doskonale słyszę kolegów. Ustawienia audio i mikrofonu oczywiście na max głośność. To samo mam gdy wysyłam komuś wiadomość audio - jest omal niesłyszalna w słuchawkach a głośna i wyraźna po odłączeniu kabla od słuchawek z audio na TV. Koledzy na czacie w obu przypadkach słyszą mnie wyraźnie. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kurde przejrzałem ostatnich parę stron, nie widzę, żadnej wzmianki o

hyper cloud 2

działa 7.1 po tej aktualizacji na ps4?
Wystarczy mieć tę "mini dzwiękówkę" co dodają na usb i zrobić aktualizację czy to jakiś pic na wodę?

Opinie jakie znalazłem to:

Cytat

 


Aktualizacje do korzystania z tej karty USB, tak? Jeżeli tak to nie polecałbym używania tego, bo karta ta psuje dźwięki i powoduje wyraźnie echo. Szczerze mówiąc to Cloudy 2-ki to trochę naciąganie na kasę było, bo dodali tylko tę bezwartościową kartę a same słuchawki zostały takie same. Ogarnęli się jednak przy najnowszej wersji i ją wyrzucili.

 

Jak wyrzucili jak brat zamawiał jakiś czas temu i dalej tę "mini dzwiękówkę" dodają? yhm

 

Cytat

A to ciekawe, bo tak się składa, że mam te słuchawki i wbrew temu co niektórzy wmawiają 7.1działa tak samo na pc jak i na ps4. Rozpowiadają tacy stare nieaktualne opinie. Wystarczy zaktualizować firmware w karcie usb.

 


https://www.hyperxgaming.com/us/support/technical/downloads?product=hscp&filename=HyperX_Cloud_II_Firmware_Updater_Rev_0010

 

 

Mam mieszane uczucia, pomożecie rozstrzygnąć kto ma rację?
 

Ogółem to szukam słuchawek za ~300zł, zależy mi głównie na lepszym pozycjonowaniu przeciwnika.

Aktualnie używam 10 letnich :Phd555 sennheiser
Jeśli chodzi o samą jakość dźwięku to mi nie przeszkadzają, a dla tylko lepszej jakości dźwięku bez lepszego pozycjonowania nie opłaca mi się wymieniać słuchawek przed ps5
dokupię tylko jakiś mikrofon i można grać.

P.S
EDIT:
Brat ma te hyper cloud 2, potestuję to 7.1 i zobaczymy, bo widzę trudne pytania zadałem :P


 

Edytowane przez Guli27
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Platinumy są lepsze ale nie za sugerowaną cenę, teraz na Days of Play za 500zł można brać, a no i bida ze wsparciem dźwięku 3D może na ps5 będzie z tym lepiej.

 

Swoja drogą te nowe goldy mają mniej predefiniowanych ustawień do gier niż te stare 2.0, no rozyebało mnie to jak mi przyszły te nowe goldy

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@kubsonpolecam, możesz poszukać sobie na YT ale wszyscy opisują, że jakość dźwięku jest znacząco lepsza. Słuchawki te mają też w appce swój dział z grami tak więc musi być różnica w dźwięku. 7.1 w takim Uncharted 4 czy też Nathan Drak Collection robi swoje. No i jeśli chodzi o budowe to są moim zdaniem lekkie a co najważniejsze wygodnie siedzą. Noszę okulary, więc specjalnie szukałem słuchawek nausznych, które nie będą mi cisnęły uszu. Tutaj przesiedziałem w nich bite 8h (z przerwami na kibelek) a moje uszy nie błagały o litość, wręcz przeciwnie, nawet nie zwracałem uwagi, że je mam na głowie.

 

W skrócie: zdecydowanie warto dorwać te słuchawki, zwłaszcza, że w sieciówkach są chwilowo czarne za 250zł. Moim zdaniem do 350zł to najlepsze słuchawki do PS4 jakie wyszły a jeżeli ktoś ma jeszcze inne konsole to dzyngla z bluetaczem można bez problemu podpiąć pod X'a lub Switcha (ale tam już będzie samo stereo, któremu moim zdaniem niczego nie brakuje - można zawsze podbić bass, który na 2 kanale ma kopa a nie zagłusza niskich lub wysokich tonów).

 

 

@Figuś

A czemu sie dziwisz? Przecież to nowe słuchawki, mają inną tonację od starych Goldów, więc twórcy starych gier musieli by je uwzględnić do update'u (a myślisz, że firmom 3rd party się chce?). Obecnie każdy ich duży tytuł jest w appce do wyboru a i kilka dużych szlagierów od zewnętrznych firm także się pojawiły, więc nie jest źle. Zresztą testowałem te słuchawki na takim Wieśku czy Shadow of the Colossus i gra automatycznie ustawia dźwięk na 5.1/7.1 i niczego im nie brakuje (wiadomo z appką byłoby jeszcze lepiej no ale trudno).

Edytowane przez chrno-x
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, chrno-x napisał:

A czemu sie dziwisz? Przecież to nowe słuchawki, mają inną tonację od starych Goldów, więc twórcy starych gier musieli by je uwzględnić do update'u

A widzisz, po prostu myślałem że to 2.0 w nowym trwalszym opakowaniu :dog: Ale dzięki za wyjaśnienie :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Hej, planuje zmianę słuchawek, trochę tu już wyczytałem, ale mimo to kilka pytań dalej mam.

Obecnie mam goldy Sony, problem jednak jest taki, że zacząłem nosić okulary. Te słuchawki są teraz okropne, jeżeli chodzi o wygodę. Zacząłem więc szukać w internecie, nie ma jednak zbyt wielu informacji, które słuchawki maja wsparcie, które nie, które warto rozważyć, a które nie. Rozwazalem głównie razery kraken , bo wiem, że takie wsparcie posiadają(nie wiem jak inne ich modele). Zależy mi też na braku konieczności grania po kablu. Do specjalisty ws. Headsetow mi daleko, dlatego też liczę na cenne rady tutaj :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2019 o 23:40, Guli27 napisał:

Kurde przejrzałem ostatnich parę stron, nie widzę, żadnej wzmianki o

hyper cloud 2

działa 7.1 po tej aktualizacji na ps4?
Wystarczy mieć tę "mini dzwiękówkę" co dodają na usb i zrobić aktualizację czy to jakiś pic na wodę?

Opinie jakie znalazłem to:

Jak wyrzucili jak brat zamawiał jakiś czas temu i dalej tę "mini dzwiękówkę" dodają? yhm

 

 

Mam mieszane uczucia, pomożecie rozstrzygnąć kto ma rację?
 

Ogółem to szukam słuchawek za ~300zł, zależy mi głównie na lepszym pozycjonowaniu przeciwnika.

Aktualnie używam 10 letnich :Phd555 sennheiser
Jeśli chodzi o samą jakość dźwięku to mi nie przeszkadzają, a dla tylko lepszej jakości dźwięku bez lepszego pozycjonowania nie opłaca mi się wymieniać słuchawek przed ps5
dokupię tylko jakiś mikrofon i można grać.

P.S
EDIT:
Brat ma te hyper cloud 2, potestuję to 7.1 i zobaczymy, bo widzę trudne pytania zadałem :P


 

I jak na PS4 działa 7.1 ? Też myślę o tych słuchawkach 

Odnośnik do komentarza

Testuje od jakiegoś czasu Platinumy i momentami sam nie wiem czy lepiej brzmią (w grach) z efektem 3D czy bez. Ostatnio sprawdzałem to przy Spider Manie, wokale i otoczenie jakoś dziwnie brzmiały, więc wyłączyłem 3D. Podczas bujania się po mieście włączyłem ponownie 3D no i tutaj już było dużo lepiej - świst powietrza praktycznie nie słyszalny bez włączonego efektu, odgłosy miasta też jakoś lepiej. Ogólnie jestem zadowolony ze słuchawek, ale jednak spodziewałem się większego WOW no i brzmienie niczego nie urywa, zdecydowanie za mało basu przy wybuchach i innych głośnych scenach. 

Odnośnik do komentarza

Panowie mam opcje kupić słuchawki Steelseries Siberia P800. Niby nowe, za 450zl ale bez paragonu. Warto w tej cenie? W recenzjach często wspominają, że niektóre z nich maja wadę i słychać szum w lewej słuchawce i wtedy tylko zwrot ale jak nie bede mial paragonu to... niestety nie mam jak ich sprawdzic bo do stolicy mam ponad 100km ale typ wysle za pobraniem w razie czego.

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Koleś88 napisał:

Panowie mam opcje kupić słuchawki Steelseries Siberia P800. Niby nowe, za 450zl ale bez paragonu. Warto w tej cenie? W recenzjach często wspominają, że niektóre z nich maja wadę i słychać szum w lewej słuchawce i wtedy tylko zwrot ale jak nie bede mial paragonu to... niestety nie mam jak ich sprawdzic bo do stolicy mam ponad 100km ale typ wysle za pobraniem w razie czego.

 

nie ma takiego modelu jest model 800 a nie zaden P800. Swojego czasu nówki w Xkomie były na promo za 599zł więc jak masz możliwość poczekac to pewnie jeszcze sie pojawia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...