Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czym ty masz podpięte te TB 800 do konsoli ?. Mam 2 zestawy TB 800 do XO i Ps4 i wszystko działa jak trzeba, dźwięk przestrzenny jest dobrze słyszalny i faktycznie słychać w grach jak np. ktoś przeładowywuje magazynek w broni w pomieszczeniu obok - BF5, słychać z ktorej strony ktoś strzela, biegnie etc. Podłaczone mam optykiem z zestawu, 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kakus napisał:

A czym ty masz podpięte te TB 800 do konsoli ?. Mam 2 zestawy TB 800 do XO i Ps4 i wszystko działa jak trzeba, dźwięk przestrzenny jest dobrze słyszalny i faktycznie słychać w grach jak np. ktoś przeładowywuje magazynek w broni w pomieszczeniu obok - BF5, słychać z ktorej strony ktoś strzela, biegnie etc. Podłaczone mam optykiem z zestawu, 

 

55 minut temu, creatinfreak napisał:

Tak samo jak kaktus mam elity 800 pod ps i x i wyraźnie słuchać skąd dochodzi dźwięk. Nawet na badziewnych goldach słyszałem różnice w stosunku do zwykłego stereo. Niby wirtualne a naprawdę słychać dźwięk surround. 

Jeżeli te odpowiedzi są do mojego posta to ja mam Turtle Beach PX5 nie 800 i mam je podłączone oczywiście kablem optycznym z telewizora. Oczywiście coś tam słychać dzwieku przestrzennego, ale głównie to porównał bym go do efektu jaki mam w laptopie na zwykłych słuchawkach dwukanałowych w tym wypadku jest to Huawei AM115 i ustawionym Windows Sonic w Windowsie czyli pseudo efekt przestrzenny. Podobne efekty przestrzenne czyli słabe. Może poza basem, który jest lepszy w słuchawkach Huawei... 

 

Wkurzyłem się bo zdrzemnąłem się i uciekły mi w dobrej cenie 

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7704136709

 

:angry:

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Figaro napisał:

Korzysta ktoś z was z Goldów, ale tych z 2018 roku? Czy jakość dźwięku mikrofonu faktycznie jest słaba? Strasznie mi się podobają wizualnie, a i wyglądają na wygodne i chyba sprawię je sobie na święta :))

Tak ciężko poszukać testu na YT

4:25 masz test mikrofonu

 

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zadowolony z tych słuchawek, przede wszystkim wygodą, co jest dla mnie najważniejsze. Brzmienie też spoko, bassy mogły by być lepsze, ale tragedii nie ma, szczególnie z odpowiednio wgranymi ustawieniami. A co do mikrofonu... to nie wiem :potter: Jeszcze nie miałem okazji przetestować. Jak gadam z kimś to tylko przez najprostsze słuchawki... ale te dokładane do Xboxa One. Sznurówka od Sony to (pipi).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie kupiłem dziś nowe goldy 2.0 i mam w związku z nimi pytanie - czy to normalne że przy zasłonięciu dłonią w okolicy mikrofonu dźwięk zanika? Zauważyłem takie objawy przy ściszaniu lub podgłaszaniu a nawet przy wyjściu do toalety (2 metry od pokoju). W poprzednich goldach (tych z łamiącym się plastikiem) nie zauwazylem takich akcji i nie wiem czy słuchawki do wymiany czy to normalne. Będę wdzięczny za info. 

 

Edit: właśnie zauważyłem że nawet jak ktoś zasloni na chwilę adapter podłączony do konsoli to przerywa również. Możliwe że ma aż tak słaby sygnał czy to ewidentnie wada? 

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, MYSZa7 napisał:

@mlody23 Właśnie siedzę w tych goldach i żadnych z wymienionych przez Ciebie problemów nie występuje u mnie. Ani jak zmieniam głośność czy jak zasłaniam adapter.

Ok, dzięki za info.

Byłem już wymienić 1 parę, dostałem drugie ale jak przytrzymam chwilę zasłonięte słuchawki lub ktoś stanie na lini adapter - słuchawki to niestety na chwilę dżwięk zanika. 

No nic chyba je oddam w takim razie...

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Milo napisał:

Zastanwiam się nad STEELSERIES SIBERIA 800 warto ??? czy polowac nadal na RAZER Thresher ULTIMATE ??? jak myslicie, które będą lepsze ???

 

Nie wiem jak te drugie, bo nie testowałem, ale mogę Ci szczerze polecić Sibierie 800/840 szczególnie że ostatnio w xkomie były na promo za 499zł :D 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jaro napisał:

 

Nie wiem jak te drugie, bo nie testowałem, ale mogę Ci szczerze polecić Sibierie 800/840 szczególnie że ostatnio w xkomie były na promo za 499zł :D 

Właśnie w dobrej cenie są dlatego się zastanawiam. Testowałes te Sibierie czy masz je na co dzień? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Milo napisał:

Właśnie w dobrej cenie są dlatego się zastanawiam. Testowałes te Sibierie czy masz je na co dzień? 

 

codziennie mam 840 na uszach, śmigają już u mnie ponad pół roku.

Edytowane przez jaro
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jaro napisał:

 

codziennie mam 840 na uszach, śmigają już u mnie ponad pół roku.

I jak wrażenia ? Dzwięk przestrzenny faktycznie dobrze słychać? separacja jest naprawdę dobra? słychać dzwięk z każdej strony ??? Bas jest dobry ? nie charczy przy większej głośnośći ???

Odnośnik do komentarza

Na słuchawkach Steelseries Arctis na ps4 ponoć 7.1 wcale nie działa, jedynie jest to możliwe na pc. Może ktoś to zweryfikować? Czy są jakieś przyzwoite słuchawki podłączane przez jacka 3,5 co będą działać 7.1 (właściwie to bardziej adekwatnym słowem będzie "emulować") na ps4? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...