Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie ma takiego modelu jest model 800 a nie zaden P800. Swojego czasu nówki w Xkomie były na promo za 599zł więc jak masz możliwość poczekac to pewnie jeszcze sie pojawia

 

No na pudełku jest napisane P800, więc chyba są. Pewnie niczym się nie różnią poza pudełkiem ale no taki model jest na opakowaniu.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Koleś88 napisał:

 

No na pudełku jest napisane P800, więc chyba są. Pewnie niczym się nie różnią poza pudełkiem ale no taki model jest na opakowaniu.

 

 

To "P" oznacza inne opakowanie. Słuchawki są dokładnie takie same.

Cytat

 

The Siberia 800 packaged for Playstation

The Siberia P800 is our award winning Siberia 800 packaged for Playstation. It has all the same features and is compatible with PC, Mac, Xbox One, and PS4.

 

 

Źródło: https://steelseries.com/gaming-headsets/siberia-p800

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Powiem szczerze ze mam od msc goldy i wiekszosc osob narzeka ze slysza mnie jakby ze studni.
Jak mi sie rozladuja i przechodze na hyperx to jest roznica niebo a ziemia wiec mikrofon do doopy.
Inna kwesta ze w goldach mikrofon wbudowany a w hyperx na pałąku blisko ust.
Kupilem je mega okazyjnie z sypiacymi sie padami ale znalazlem zamienniki na alli za 2dychy i sa jak nowe a bateria te 5h trzyma wiec ujdzie.
Wygoda jest za(pipi)ista do rl na party mi pasuja, ale jakbym mial dac za nie 300 czy 400(chyba tyle na start kosztowaly) to bym baardzo żałował.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mikrofon do d#py, to wiadomo do dawna. Te stare miały lepszy, ale też bez rewelacji. No i tak jak piszesz - dźwięk ze studni.
Ostatnio kumpel sobie takie sprawił, to faktycznie tak go było słychać, ale ogólnie dźwięk czytelny i zrozumiały, więc tragedii nie ma - po prostu lepiej za pomocą tego micro nie nagrywać komentarzy do filmików wrzucanych na YT :)

Odnośnik do komentarza

No mnie to yebie jak mnie slysza, ważne że słyszą a jednak granie w skillowe multi bez placzacego sie między analogami kabla to mega wygoda.
Tak po prawdzie to nawet nie mam tej apki do presetow i w nic poza rl na nich nie gralem ale dzwiek vss wypada bardzo fajne.
Teraz plague tale jako ze ma swietny ost pykne sobie na goldach i zobaczymy na co je stac.
Nie jestem audiofilem aczkolwiek mialem astro z mixampembezdyskusyjnie no1) turtlesy px5 steelseries syberia 800 i kilka innych wiec będę miał porownanie jak wypadają na tle konkurencji premium.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mi chyba w tych starych brak bassu najbardziej przeszkadza...jeszcze teraz mam wrażenie że wgl się zużyły i bardziej piszą niż grają przy wybuchach. 

A może ma ktoś Arctic 5 albo jakieś z tej serii?? Przeglądałem na szybko YT i dużo osób chwili również Logitech G9 coś tam...widzę że ciężko będzie się na coś zdecydować do 400 zł :)

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W dziale HD coś mało osób zagląda, może tutaj ktoś mi doradzi. Myślę nad radiówkami. Może ktoś miał styczność z tym sprzętem.

 

Nie gram w multi wiec nie muszę mieć majka. Zależy mi na wygodzie i aby działały z każdym sprzętem (tv, różne konsole). Nie jestem audiofilem.

Te słuchawki podłączamy pod TV i to wsio? To radio działa? Będę używał z ok 3 m

https://www.x-kom.pl/p/443478-sluchawki-bezprzewodowe-sennheiser-rs-165.html#Specyfikacja

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Czy ta opcja działa tylko w jakichś konkretnych słuchawkach?
impra.jpg
Używam 10letnich sennheiserów hd 555 i praktycznie nic to nie daję, może z 10%
a grając ze znajomymi, daję grę na 100%, żeby słyszeć dobrze kroki, ich przyciszam na maxa, a i tak są zdecydowanie za głośno (nie chcę ich całkiem wyciszyć tylko tak o 40%) jeszcze, żeby to miało ręce i nogi.

Podobny te goldy od sony mogą przyciszać imprezę, działa to dobrze czy średnio?
Bo miałem zamawiać Hyperx Alpha, ale wtedy nie przyciszę imprezy :/

ps
Czy da się podpiąć i czy coś to zmienia, by np. takie hypery podłączyć pod wejście optyczne (ps4 slim) ?

Edytowane przez Guli27
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Pizol87 napisał:

Witam czy da radę podłączyć taki zestaw pod ps4 i czy będzie działał mikrofon przez bluetooth. Po kablu do pada działa. 

ADAPTER CREATIVE BT-W2 BLUETOOTH + SONY WH-1000XM3. 

Kupilem sluchawki ale zacząłem zastanawiać się nad tym adapterem. 

nie zadziała Ci to

Odnośnik do komentarza

Pytanko do forumowiczów, wiecie jak to wszystko podłączyć (Ps4 + Wireless Headset + Bass shaker) żeby to wszystko działało ? . Jak włączę słuchawki to PS4 odcina inne źródła wyjścia dźwięku i głośnik bass shaker nie działa. Jedynie jak mi się udało podłączyć to rozgałęźnik na padzie na 2 wyjścia, słuchawki i bass shaker, niby działa ale headset nie daje  w takim podłączeniu przestrzennego dźwięku. Sprawdzałem jeszcze przez wyjście optyczne ale też nie działa po włączeniu słuchawek, ma ktoś jakiś pomysł jak to ogarnąć ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...